Articoli correlati a Asteriks w Hiszpanii album 14

Asteriks w Hiszpanii album 14 - Brossura

9788323736110: Asteriks w Hiszpanii album 14

Kiedy Juliusz Cezar podbil Hiszpanie i juz planowal swój triumf w Rzymie, okazalo sie, ze jedna, jedyna osada stawia opór najezdzcom... Cezar postanawia osobiscie zajac sie problemem i by zmusic wodza Cebullanke Y Grzanke do posluszenstwa Rzymowi, porywa jego syna Pepe. Chlopiec zostaje wyslany do obozu Rabarbarum w Galii. W czasie podrózy daje sie legionistom we znaki, az w koncu ucieka im w armorykanskim lesie i wpada... wprost na brzuch Obeliksa. Asteriks postanawia zabrac chlopca do wioski. Pepe jest rozkapryszonym, nieznosnym dzieckiem - gryzie, kopie i domaga sie specjalnych wzgledów. I choc nasi Galowie nie zamierzaja oddac chlopca Rzymianom, szybko dochodza do przekonania, ze Pepe powinien zostac przekazany rodzinie. Zadanie maja wykonac Asteriks i Obeliks. Rozpoczyna sie pelna przygód podróz do Hiszpanii. Bohaterowie nie wiedza jednak, ze towarzyszacy im hiszpanski wiesniak Panietaniec y Mostawinion to Klaudiusz Niemocjusz, który tylko czeka, by przechwycic Pepe i wywiezc do Rabarbarum.

Product Description:
Attenzione! Nessuna versione italiana! Polacco edizione.

Le informazioni nella sezione "Su questo libro" possono far riferimento a edizioni diverse di questo titolo.

  • EditoreEgmont
  • Data di pubblicazione2012
  • ISBN 10 8323736111
  • ISBN 13 9788323736110
  • RilegaturaCopertina flessibile
  • Numero di pagine48
  • Valutazione libreria

(nessuna copia disponibile)

Cerca:

Inserisci un desiderata

Se non trovi il libro che cerchi su AbeBooks possiamo cercarlo per te automaticamente ad ogni aggiornamento del nostro sito. Se il libro č ancora reperibile da qualche parte, lo troveremo!

Inserisci un desiderata