Articoli correlati a Asterios Polyp

Mazzucchelli, David Asterios Polyp ISBN 13: 9789054922971

Asterios Polyp - Rilegato

9789054922971: Asterios Polyp

Dalla quarta di copertina:
In deze epische beeldroman wordt de rijkheid van de traditionele roman gecombineerd met de beste moderne kunst. Asterios Polyp is een man van middelbare leeftijd, een redelijk succesvol architect en een onverbeterlijke vrouwenversierder. Maar wanneer zijn appartement in New York in vlammen opgaat, staat zijn leven op zijn kop. Schijnbaar onaangedaan laat hij zijn woning achter en verhuist hij impulsief van de grote stad naar het platteland. Langzamerhand komt de lezer achter de beweegredenen van deze fascinerende hoofdpersoon. Via flashbacks wordt Hana geïntroduceerd, een slimme, lieve vrouw met wie Asterios zijn leven deelde. Maar nu is ze weg. Heeft Asterios haar verlaten of weggedreven? Wat is er met haar gebeurd? Leeft ze nog wel? Asterios Polyp van David Mazzucchelli is een onbetwist hoogtepunt op het gebied van de graphic novel een ontroerende, prachtig getekende en geschreven roman, waarin de grote thema s niet worden geschuwd.

Le informazioni nella sezione "Su questo libro" possono far riferimento a edizioni diverse di questo titolo.

  • EditoreOog en Blik
  • Data di pubblicazione2011
  • ISBN 10 9054922974
  • ISBN 13 9789054922971
  • RilegaturaCopertina rigida
  • Numero di pagine344
  • Valutazione libreria

Compra usato

Condizioni: ottimo
Ammareal reverse jusqu'à 15% du... Scopri di più su questo articolo

Spese di spedizione: EUR 8,00
Da: Francia a: U.S.A.

Altre edizioni note dello stesso titolo

9780307377326: Asterios Polyp

Edizione in evidenza

ISBN 10:  0307377326 ISBN 13:  9780307377326
Casa editrice: Pantheon, 2009
Rilegato

  • 9788416131112: Asterios Polyp

    Salama..., 2014
    Rilegato

  • 9782203029774: Asterios Polyp

    Casterman, 2010
    Rilegato

  • 9788535918861: Asterios Polyp (Em Portuguese do Brasil)

    Quadri..., 2011
    Brossura

  • 9783821861302: Asterios Polyp

    Eichborn, 2011
    Rilegato

Foto dell'editore

David Mazzucchelli et Ton Heuvelmans
Editore: Oog en Blik (2011)
ISBN 10: 9054922974 ISBN 13: 9789054922971
Antico o usato Rilegato Quantità: 1
Da:
Ammareal
(Morangis, Francia)
Valutazione libreria

Descrizione libro Hardcover. Condizione: Très bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de ce livre à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Ammareal gives back up to 15% of this book's net price to charity organizations. Codice articolo C-985-728

Informazioni sul venditore | Contatta il venditore

Compra usato
EUR 44,49

Spese di spedizione: EUR 8,00
Da: Francia a: U.S.A.
Foto dell'editore

Mazzucchelli, David
Da:
Valutazione libreria

Descrizione libro Hardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: As New. Asterios Polyp Graphic Novel hardcover270 x 210 mm, 344 blz, gebonden, met originele wikkel, in goede staat. Codice articolo 012975

Compra usato
EUR 40,00

Spese di spedizione: EUR 42,00
Da: Belgio a: U.S.A.