Peter valo (13 risultati)

Lingua: Inglese
Editore: Bratislava : O.K.O. 1968
- Brossura
Da: Druckwaren Antiquariat, Salzwedel, GermaniaDruckwaren Antiquariat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 14,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
kart., broschiert, SU. Condizione: Gut. 95 S., Ill. SU. etwas berieben/ gebräunt, Seiten altersbedingt leicht gebräunt, ansonsten gut erhalten. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 610.
Altre immagini- Rilegato
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Come nuovo
EUR 3,80
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Altre immagini- Brossura
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 3,80
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Obsah: Ako funguje dnesny svet, Disciplina, Zmena myslenia, Dobre dlhy-zle dlhy, Jasny ciel, Reklama a media, Desiatky a dary v praxi, Este o desiatkoch, Ako sa zbavit dlhov, Trendy, Som vyhoreny, Charakter 51 %, peniaze 49 %, Pravidla, Vzdelanie, Podn…ikanie versus zamestnanie, Podnikanie online, Peniaze v manzelstve, Muzi nie su ako zeny, Niekolko mudrych rad na zaver.
Altre immagini- Rilegato
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 3,80
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Farbtonanderung. Dve zbierky humornych az neuveritelnych historiek zo zivota znamych i menej znamych slovenskych lekarov Cierny humor v bielom plasti 1 a Cierny humor v bielom plasti 2 od Petra Vala vyvolali velky citatelsky zaujem. Autor preto pripravil tretiu knih…u s uvodom profesora Jana Stencla. Tentoraz ponuka viac ako styri desiatky skutocnych pribehov z ambulancii a nemocnic, v ktorych opat vystupuju skutocne osobnosti nasej mediciny, od legendarneho sportoveho lekara profesora Alexandra Binovskeho az po mladeho banskobystrickeho chirurga Martina Sirotnaka. Peter Valo sa s mnohymi lekarmi osobne pozna z cias, ked ako novinar pisal reportaze z operacnych sal. Zaznamenal ich svedectva, ale aj spomienky spolupracovnikov. Niektori z jeho hrdinov uz neziju, ale ich zazitky zostavaju v zivej pamati okolia, pacientov ci kolegov.
Altre immagini- Rilegato
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 4,28
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Fine. Abnutzung / Risse - leicht.
Altre immagini- Brossura
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 4,61
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover. Condizione: Fair. Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Kniha patdesiatych kurioznych prihod z lekarskej praxe zo vsetkych kutov Slovenska prinasa mnozstvo humornych situacii, o ktore nie je nudza ani v takych nadmieru vaznych zariadeniach ako su ambulancie a nemocnice. Zaro…ven vsak hovori aj o lekarskych objavoch ci novych postupoch, za ktore sa ich objavitelom namiesto odmeny a slavy dostalo len pocitu dobre vykonanej prace.

Editore: O.K.O., Bratislava 1990
- Brossura
Da: 246 Books, Seattle, WA, U.S.A.246 Books
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 30,25
EUR 4,32 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good +. Dust Jacket Included. AUGUST 68 IN SLOVAKIA Editorial Series Slovakia in Photography Volume number 1 / 1990 organized by the photo agency O.K.O., Pavel Melus & Juraj Kralik. The exhibition in Bratislava was dedicated to photographer Ladislav Bielik. Catalog text by Peter valo in Slovak and English.… Unpaginated, paper with stiff cover and dustjacket. Mostly black and white photographs. 11 34" x 8 3/4". Some edge wear. Inside in very good condition.
Altre immagini- Brossura
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 11,54
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover. Condizione: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Kniha patdesiatych kurioznych prihod z lekarskej praxe zo vsetkych kutov Slovenska prinasa mnozstvo humornych situacii, o ktore nie je nudza ani v takych nadmieru vaznych zariadeniach ako su ambulancie a nemocnice. Zaroven vsak hovori aj…o lekarskych objavoch ci novych postupoch, za ktore sa ich objavitelom namiesto odmeny a slavy dostalo len pocitu dobre vykonanej prace.

Editore: O. K. O, Bratislava 1990
- Brossura
- Prima edizione
Da: Barter Books Ltd, Alnwick, NORTH, Regno UnitoBarter Books Ltd
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 30,08
EUR 9,27 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
White card cover. Condizione: Very Good. First Edition. VG : in very good condition with dust jacket. 300mm x 220mm (12" x 9"). 96pp. In Slovak and English.
Altre immagini- Rilegato
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 18,74
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen; Verformung des Buches. Po uspechu prvej knihy z prostredia, ktore kazdy z nas aspon raz navstivil, teda z ambulancii, poliklinik ci nemocnic, zozbieral autor Peter Valo dalsiu patdesiatku vtipnych pribehov z lekarskej… praxe s rovnomennym nazvom Cierny humor v bielom plasti 2. Jej hrdinami su skutocni lekari z roznych kutov Slovenska pocnuc obvodakmi az po vysoko specializovanych operaterov. Nie vsetky pribehy iskria humorom, su medzi nimi aj take, ktore nutia citatela skor k hlbsiemu zamysleniu. Vsetky sa vsak udiali v realnom case realnym ludom. Mnohi spomedzi lekarov, o ktorych autor pise, uz nie su medzi zivymi, no zanechali po sebe nezmazatelnu stopu ci uz na poli novych objavov a medicinskych postupov alebo v mysli svojich vdacnych pacientov a kolegov. Na Slovensku je tento typ literatury, ktory osciluje medzi spomienkou a beletriou, pomerne ojedinely. Autor, ktory pracu lekarov doverne pozna z dlhorocnej novinarskej praxe, podla rozpravania priamych ucastnikov alebo spomienok na tych, ktori uz odisli, vdychol dusu pribehom a udalostiam, ktore nas rozosmievaju aj dnes a potvrdzuju stare zname, ze smiech lieci.

Editore: O.K.O, Bratislava 1990
- Brossura
- Prima edizione
Da: Ethan Daniel Books, Toronto, ON, CanadaEthan Daniel Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 31,14
EUR 17,28 spedizioneSpedito da Canada a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Soft cover. Condizione: Very Good. 1st Edition. Work from eighteen photo-journalists documenting the Soviet invasion of 1968. Numerous black-and-white photographs, a few in colour. Text in Slovak and English. Light edge wear to covers. No marks to inside pages. 96 pages. s180.

Editore: O. K. O 1990
- Brossura
Da: Libros Ambigú, Madrid, M, SpagnaLibros Ambigú
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,80
EUR 31,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Bueno. Tapa blanda. Cubierta deslucida. 30 cm. Ilustrado. Bueno.
Editore: Bratislava, O.K.O. (1990). 1990
- Brossura
Da: Antiquariat Löcker, Wien, , AustriaAntiquariat Löcker
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 40,00
EUR 72,50 spedizioneSpedito da Austria a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
4°. 96 S., Blockbuch, obrosch. (= Slovakia in Photography; 1 / 1990).