Editore: Assen, Van Gorcum & Comp. N.V./Dr. H.J. Prakke & H.M.G. Prakke, 1968
Da: Hammer Mountain Book Halls, ABAA, Schenectady, NY, U.S.A.
Hardcover. Backstrip and part of front cover faintly faded; otherwise very good condition (no dust jacket). . 331p. Derde druk.
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. First Edition. Gevangen In De Tijd 1e druk is een boek van J.A.A. van Doorn uitgegeven bij Boom uitgevers Amsterdam. ISBN 9789053528327 In dit boek komen tal van generatietypen aan de orde. Bijzondere aandacht krijgen de Indi?- veteranen, de literaire bewegingen van Tachtig en Vijftig en de opeenvolgende partij-elites in de Nederlandse sociaal- democratie. Het werk van dr. L de Jong over de Tweede wereldoorlog wordt behandeld als een schoolvoorbeeld van generatiegebonden geschiedschrijving. De studie wordt afgesloten met een onderzoek naar de merkwaardige historische curve die het generatieverschijnsel in het algemeen heeft doorlopen.
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. First Edition. Gevangen In De Tijd 1e druk is een boek van J.A.A. van Doorn uitgegeven bij Boom uitgevers Amsterdam. ISBN 9789053528327 In dit boek komen tal van generatietypen aan de orde. Bijzondere aandacht krijgen de Indi?- veteranen, de literaire bewegingen van Tachtig en Vijftig en de opeenvolgende partij-elites in de Nederlandse sociaal- democratie. Het werk van dr. L de Jong over de Tweede wereldoorlog wordt behandeld als een schoolvoorbeeld van generatiegebonden geschiedschrijving. De studie wordt afgesloten met een onderzoek naar de merkwaardige historische curve die het generatieverschijnsel in het algemeen heeft doorlopen.
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.
Editore: Rotterdam, 1990
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Paperback, portret illustraties in z/w, 8vo.; Licht vlekje onderkant snede; omslag deels verkleurd.
Editore: Fijnaart, Heemkundekring Fijnaart & Heijningen. 1992, 1992
ISBN 10: 9074521010 ISBN 13: 9789074521017
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 5,46
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's stapled green wrappers, pictorial frontcover, 8vo: 36pp., [4]pp.,illustrations. Fine copy.
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKarton. Condizione: Boek goed. Condizione sovraccoperta: Stofomslag met enige gebruikss. Eerste druk. 21 pp. Op de laatste pagina staat de opdruk: "Deze drie blladen zijn in den winter 1944 - 1945.dat een moedig hart veel kan verdragen, sterken", (De Jong, 202). Dit exemplaar heeft geen nummer in tegenstelling tot het exemplaar vermeld bij ons boeknummer 20126. In tegenstelling tot het genummerde exemplaar is het papier van deze uitgaaf niet verkleurd naar bruin en is het stofomslag lichtgrijs.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 3rd Edition. Paperback, 8vo.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKarton. Condizione: Boek goed. Eerste druk. 21 pp. Op de laatste pagina met de opdruk: "Deze drie balladen zijn in den winter 1944 - 1945.dat een moedig hart veel kan verdragen, sterken", staat gestempeld het nummer 201. (De Jong, 202). De Jong noemt geen genummerde exemplaren, wellicht is dit een exemplaar van de echt allereerste druk?). Zie ook voor hetzelfde boek de uitgave zonder nummer. (ons boeknummer 20127). Het papier is naar bruin verkleurd.
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam, Mets & Schilt. 2009, 2009
ISBN 10: 9053306099 ISBN 13: 9789053306093
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 7 disponibili
Aggiungi al carrello575 (1) p. Paperback (In goede staat.).
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 19,26
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Leiden, Vereniging Jan van Hout 2001 geillustreerd, 2001
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Met bronvermelding. - Gebrocheerd.
Editore: ;s-Gravenhage, Centrale voor Onderwijs en Ontwikkeling van de Katholieke Middenstand z j geillustreerd door Van Emmerik
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Gebrocheerd.
Editore: In den Bloemhof, 1945
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 6,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloStiff wrappers. 22 pp.; 25 cm. - 'De Jong, 202, is Asselbergs' Text in Dutch. (sl. browned) Very good, see image. 'Deze drie balladen zijn in den winter 1944-1945, de vijfde onder een bezetting, opgeteekend naar de gegevens, zooals de volksmond deze had bewaard. Zij zijn - bij ontstentenis van gas en electriciteit - geheel met de hand gezet en gedrukt in een tijdperk toen het broodrantsoen tot 500 en dat van aardappelen tot 1000 gram per week gedaald was. In bange tijden geschreven en verschenen, mogen zij de overtuiging, dat een moedig hart veel kan verdragen, sterken. 150g.
Lingua: Olandese
Editore: Het Spectrum, 1972
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, Italia
EUR 6,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellobrossura. Condizione: in eccellenti condizioni. Zeer goed. Papier wat vergeeld., Ill. bn: --, Ill. colori: --, Peso: 230 gr.
Da: Houtman Boeken, Utrecht, Paesi Bassi
EUR 11,44
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. 2007, 316pp, Hardcover met stofomslag in goede staat. Naam en datum voorin.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 14,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Amsterdam :Prometheus, 1996. Paperback. 308 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789053334065. Keywords : SOCIOLOGY,
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 14,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Meppel : Boom,1973. Paperback. 203 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789060090947. Keywords : SOCIOLOGY, social sciences.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Bert Bakker. 1995. Paperback. Fair. l 369 pp.Foto's. Papier wat vergeeld. Leesvouwen rug.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Amsterdam : Bert Bakker, 2004. Paperback. 370 pp. 25 cm. Bibliotheekstempel. Net exemplaar. Tien opstellen over de geschiedenis van Nederlands-Indië van 1850 tot 1950, die een sociologisch-historische beschrijving en analyse van de kenmerken en structuur van de koloniale maatschappij opleveren. De socioloog Van Doorn, Indië-veteraan en gefascineerd door Indië, heeft sinds 1980 een aantal verspreide stukken gepubliceerd over de geschiedenis van Nederlands-Indië 1850-1950. Dit boek bundelt, in bewerkte vorm, acht ervan; met twee nieuwe is een geheel ontstaan, waarin Van Doorn sociologisch-historisch kenmerken en structuur beschrijft en analyseert van de koloniale maatschappij, met al zijn paradoxen en historische strijdpunten zoals de rol van ambtenaren, technocraten en bedrijfsleven, de raciale scheidslijnen, de houding van de inheemse massa en ten slotte het dekolonisatiedebâcle (1945-'49). Zijn boek is erudiet, prikkelend, belangrijk en goed geschreven. Zijn visie op Indië als 'koloniaal project' zal ongetwijfeld veel besproken en aangehaald worden en blijven. Pocketuitgave, kleine druk. Met verklarende woordenlijst, verantwoording, en in zeer kleine druk noten (48 p.) en registers. Condition : very good copy. ISBN 9789035113510. Keywords : , colonialism.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: as new. Amsterdam : Mets & Schilt, 2008. 2e druk. Paperback. 316 pp. Condition : as new copy. ISBN 9789053305928. Keywords : HISTORY, World War, 1939-1945.
Editore: Spectrum., Utrecht / Antwerpen., 1972
Da: angeles sancha libros, Logroño, LO, Spagna
EUR 6,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello18 x 11. 362 págs.
Editore: Leiden, Kroese, 1962
Da: Librarium of The Hague, The Hague, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: . ~ ~ NOTE: THE PRICE OF THIS BOOK IS CURRENTLY REDUCED! ~ ~ (illustratore). 1st Edition. Octavo. Pp. 32. Footnotes, bibliography. Original printed wrappers. In very good condition. ~ FIRST EDITION. Oration at the Koninklijke Militaire Academie, Breda, 1962. Scarce. 009-6.
Da: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmst., Boom, (2002); 20x12,5 cm. Pb. 277 pp., noten, literatuurlijst, register. In goede staat. ISBN 90 5352 832 6.
Lingua: Italiano
Editore: Tipografia Eredi Botta - Torino, 1978
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, Italia
EUR 9,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellobrossura. Condizione: buone condizioni. , Ill. bn: Z/w illustraties, Ill. colori: --, Peso: 425 gr.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 34,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Lingua: Olandese
Editore: Walburg Pers B.V., Uitgeverij, 2019
ISBN 10: 9462493502 ISBN 13: 9789462493506
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 36,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: Antiquariaat Isis, Groningen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello's-Gravenhage, VUGA, 1988. (XIV) 245 pp. Paperback. *naam op schutblad, goede staat*.
Da: Antiquariaat Isis, Groningen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello's-Gravenhage, VUGA, 1988. (XIV) 245 pp. Paperback. *omslag licht beschadigd, verder in goede staat*.
Da: Antiquariaat Isis, Groningen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloMeppel, Boom, 1973. 203 pp. Paperback. Bibliografie. (Teksten sociologie) *papier licht roestvlekkig, verder goede staat*.