Herman goethem (37 risultati)
Lingua: Inglese
Editore: Mechelen ; Kazerne Dossin 2012
- Rilegato
Da: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, GermaniaAntiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 5,28
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Sehr gut. 157 p. Very good. Minimal wear. Clean pages. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 920.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. Paperback, illustraties in kleur en z/w, kleine kaartjes, 8vo.; Lichte waterschade kaft.
Editore: KAZERNE DOSSIN, MALINES 2012
- Rilegato
Da: .G.D., BRAINE LE CHATEAU, Belgio.G.D.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Come nuovo
EUR 16,00
EUR 14,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCOUV. SEMI RIGIDE. Condizione: COMME NEUF. 157 PAGES - COUV. RIGIDE ILLUSTREE EN EXCELLENT ETAT - INT. IMPECCABLE NOMBREUSES ILLUSTRATIONS EN NOIR ET BLANC ET COULEUR DANS ET HORS TEXTE - 23,5X23,5 - 880 GR. -.
Altre immagini- Rilegato
Da: Mullen Books, ABAA, Marietta, U.S.A.Mullen Books, ABAA
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 44,65
EUR 11,26 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: VG/VG. Brown cloth boards with gilt lettering on spine. Dj with photograph 419 pages : illustrations, 1 folded map. Published in conjunction with the exhibition of the same name, Ronny Van de Velde Gallery, Antwerp, from 28 November 1999 to 27 February 2000./ Includes bibliographical references (pages 410-…413) and index.

- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 16,50
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback met flappen, geà llustreerd met veel foto's in z/w, 4to.; Kleine beschadiging bovenhoek achterplat geplakt.

- Rilegato
- Prima edizione
Da: Jeff Hirsch Books, ABAA, Wadsworth, U.S.A.Jeff Hirsch Books, ABAA
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 75,90
EUR 6,07 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
dj. First Edition. First edition. Hardcover. First printing. 419 pages. Text in English. Published in conjunction with an exhibition that ran November 28, 1999 through February 27, 2000. Includes numerous images. A tight near fine copy in a very good plus dust jacket with some minor wear. This is a heavy and oversized book and w…ill require extra shipping.

Editore: , ludion, 2021 2021
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 12,50
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellohardcover, 285 x 245 mm, 320 pagina's, NL edition met prachtige illustraties. ISBN 9789493039490. Aan het einde van de achttiende eeuw vielen de Franse revolutionairen de Zuidelijke Nederlanden binnen. De eeuwenoude wereld van het ancien r gime werd in sneltempo ontmanteld, om plaats te maken voor de moderne tijd. Ook Antwerpen…werd bezet en onderging de invloed van de Franse Revolutie. De Antwerpse aristocraat Pierre Goetsbloets was een rabiaat tegenstander van de Revolutie. Hij behoorde tot de ?nanci le toplaag van de stad en stond erg kritisch tegenover het Franse bewind. Voor edellieden zoals hij betekende de Franse overheersing immers een ramp. Goetsbloets besloot om de gebeurtenissen vast te leggen voor het nageslacht, in de vorm van een omvangrijke kroniek, die hij met prachtige aquarellen versierde. Goetsbloets' aquarellen zijn de meest beklijvende beelden die bewaard bleven uit de Franse tijd en de meeste zijn nooit eerder gepubliceerd. Ze tonen zowel iconische momenten uit de revolutiejaren als alledaagse gebeurtenissen in een stad die plots blauwrood kleurde. Goetsbloets observeerde zijn stadsgenoten met veel humor en met oog voor detail. Dit boek bundelt voor het eerst een ruime selectie aquarellen, voorzien van toegankelijke commentaar. Revolutie in Antwerpen schetst een uniek beeld van de stad tijdens een van haar woeligste periodes. 0 g.

Editore: Pelckmans uitgevers
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 32,00
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New.

Editore: , Lannoo, 2008 2008
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 25,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover, 256 pagina's, NL, 250 x 200 mm, in prima staat, enkel een lichte verkleuring op de omslag, met foto's / illustraties in kleur . ISBN 9789020978261. Over ons koningshuis en de langzame federalisering van het land;;;Het Belgische communautaire debat wordt gevoed en gekruid met emoties die zich vertalen in nationalistisc…he sentimenten, gedragingen en opvattingen: smalend doen om een Belgische vlag, ge rriteerd zijn als iemand de weg in het Frans vraagt, zich onbehaaglijk voelen als er leeuwenvlaggen in de buurt zijn.;;;In de politieke analyses die mensen maken, spelen historische verhalen altijd wel een rol. Toch zijn deze verhalen vaak onnauwkeurig of onjuist, zeker als het gaat om ons vorstenhuis, dat toch het symbool bij uitstek is van het voortbestaan van het land.;;;Met dit spraakmakende boek wil Herman Van Goethem het valsklinkende debat over de monarchie en de nationalistische bewegingen in Belgi weer op toon zetten. Dat is van belang, zeker nu we sinds de verkiezingen van juni 2007 een belangrijk keerpunt meemaken in onze geschiedenis. Op de federale verkiezingen van juni 2007 volgde in Belgi de langste regeringscrisis ooit. Een communautaire crisis die, stuntelend en via wankele regeringen, nauwelijks leek te kunnen worden beheerst. Er is steeds vaker sprake van een ware regimecrisis. Maar hoe ziek is de pati nt Belgi ? En hoelang is dat ziekteproces eigenlijk al aan de gang? In de analyses die mensen maken, spelen historische argumenten steeds wel een rol. Maar zijn die ook altijd juist? Het is hoog tijd voor een kritische, afstandelijke, historische analyse. In deze geheel vernieuwende communautaire geschiedenis toont Herman Van Goethem aan dat Belgi al sinds de democratisering van het kiesstelsel in 1893 afstevent op een onafwendbare splitsing. Het niet-Franstalige electoraat in Vlaanderen stuwde de aanvankelijk nog tweetalige Vlaamse politici steeds meer in de richting van het Vlaams-nationalisme, terwijl ook Walloni zijn eigen weg is gegaan. De Belgische koningen hebben krampachtig en vruchteloos getracht greep te krijgen op deze evolutie. Sinds Leopold I hebben ze een diepe angst voor het 'einde van Belgi '. Die vrees is niet ongegrond. De achtereenvolgende staatshervormingen vormden een ware doos van Pandora, en het debacle is sindsdien niet meer te overzien. De gemeenschappen in Belgi zijn mentaal uit elkaar gegroeid. Sociaaleconomische analyses over transfers van het noorden naar het zuiden hebben de discussie alleen maar aangewakkerd. En de unitaire politieke partijen van weleer, die deze problemen dienen op te lossen, zijn allang gesplitst. Met dit spraakmakende boek wil Herman Van Goethem het soms valsklinkende debat over de monarchie en de nationalistische bewegingen in Belgi weer op toon zetten. De pati nt Belgi wordt op de operatietafel gelegd, en zorgvuldig gediagnosticeerd. En krijgt ten slotte een voorzichtige toekomstprognose mee. 990 g.
Editore: Tielt, Lannoo 2008 2008
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgioAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 29,70
EUR 19,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello225pp., 25cm., gesigneerd met opdracht, mooie staat.
Editore: Ronny Van de Velde / Pandora 2000 (?) 2000
- Rilegato
Da: Hard to Find Books NZ (Internet) Ltd., Dunedin, Nuova ZelandaHard to Find Books NZ (Internet) Ltd.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 44,08
EUR 23,13 spedizioneSpedito da Nuova Zelanda a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloLarge quarto, brown cloth boards with gilt lettering to spine, orange eps, 419pp, illus, VG+ (slight foxing & soiling to page edges) in d/w, VG+ (v slight creasing to edges).

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 51,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Rilegato
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 51,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: BOOK2BUY, Lynbrook, U.S.A.BOOK2BUY
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 164,01
EUR 3,12 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Paperback - clean, clean cover, no marks - from private collection -.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 157,27
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.
Altre immaginiEditore: Pandora (2000), (Antwerp) 2000
- Rilegato
Da: Old New York Book Shop, ABAA, Atlanta, U.S.A.Old New York Book Shop, ABAA
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 66,97
EUR 4,12 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: fine. 419p quarto, illustrated. A fine copy in a fine dust jacket.

pelgrim kunst en zingeving in een onttoverde wereld (1924-1931)
Matthijs de Ridder , Bea Cantillon , Herman Van Goethem, Dennis Van Mol, Ewald Peters
Editore: , Hannibal Books, 2023 2023
- Brossura
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 30,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover, 167 pagina's, 26 x 21 cm, Nederlandstalig, illustraties. *Als nieuw. ISBN 9789464666267. Een momentum van hoop en vernieuwing voor katholieke Vlaamse schrijvers, kunstenaars en architecten. Zo kan De Pelgrim omschreven worden, een kunstbroederschap dat in 1924 werd opgericht door de schrijvers Felix Timmermans en Erne…st Van der Hallen en de architect Flor Van Reeth. Met het trauma van de Eerste Wereldoorlog vers in het geheugen streefden de leden naar een eigentijdse verdieping van het christelijke geloofsleven en een grotere verbondenheid. Vaak knoopten ze aan bij de internationale avant-garde, die na het failliet van de burgerlijke maatschappij een nieuwe wereld wilde vormgeven. Maar evengoed, en tegelijkertijd, toonden geestelijke en artistieke rolmodellen uit vervlogen tijden ? van Ruusbroec en Franciscus tot Bruegel en de Vlaamse primitieven ? hun de weg naar verinnerlijking en naar de wortels van hun Vlaamse zelfbewustzijn. Door een podium te bieden voor lezingen, literatuur, toneel, muziek, beeldende kunst, architectuur en toegepaste kunst bouwde De Pelgrim aan een hernieuwd en performant kunst- en cultuurlandschap. Op die manier wilden de Pelgrims een dam opwerpen tegen de vervlakking van de oprukkende massacultuur, die zij omschreven als een F-drievuldigheid: film, foxtrot en football. Publicatie bij de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA) van 27 mei tot 3 september 2023. De expo maakt deel uit van het grootschalige stadsfestival Barokke Influencers in Antwerpen. Met tekstbijdragen van Matthijs de Ridder, Rajesh Heynickx, Ewald Peters en Dennis Van Mol. 0 g.

- Rilegato
Da: BWS BKS, Ferndale, U.S.A.BWS BKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 1764,53
EUR 2,60 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Hardcover. Condizione: New.

- Brossura
Da: GridFreed, San Diego, U.S.A.GridFreed
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 1216,06
EUR 6,03 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: New. In shrink wrap.
Editore: , Middelheimmuseum , 2021 2021
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 39,99
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, Hardcover 271 pages, Illustrated. 30x20cm. ISBN 9789462702363. Tentoonstellingscatalogus met o.a Tayou, Pascale Marthine Baloji, Sammy Benassi, Elisabetta Thomas, Hank Willis Ferreira, ngela Kiwanga, Kapwani Katambayi Mukendi, Jean Leigh, Simone Rahmani, Zahia Mahama, Ibrahim Mbikayi, Maurice Gbaguidi, P lagie Kingelez…, Bodys Isek Augustijnen, Sven 0 g.
Editore: Antwerpen, 2002 2002
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgioAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 38,50
EUR 19,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello192pp., met illustraties, 30cm., linnen uitgeversband, geïllustreerde stofwikkel, zeer goede staat, gewicht: 1.5kg., B99668.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 72,18
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Editore: , Antwerpen, pandora/Van de Velde, 1999, 1999
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 50,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellobound,cloth, dusjacket, 240x310mm, 419 pages, illustrated. text in English *FINE! ISBN 9053252266. The oldest photographs of Antwerp and their makers. 1847-1880, text in English fine condition ! 777 g.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 79,28
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 28,00
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Very Good. 1. Dutch In 1942. Het jaar van de stilte onderzoekt Herman van Goethem een kanteljaar tijdens de Duitse bezetting van België, waarin de vervolging van Joden systematisch werd opgevoerd en de maatschappelijke stilte rond collaboratie en deportatie steeds pregnanter werd. Aan de hand van persoonli…jke getuigenissen, archiefmateriaal en microhistorische analyse brengt de auteur de spanningen, keuzes en morele dilemma?s van burgers, bestuurders en slachtoffers in kaart. Het boek biedt een indringende reconstructie van een beslissend oorlogsjaar en plaatst lokale gebeurtenissen in een bredere historische context.

- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 32,48
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. 1. Ezelsoortje aan voorkaft Dutch Dit boek is een uitgebreide en gedetailleerde studie over Leopold III, zijn rol tijdens de Tweede Wereldoorlog en de latere ?koningskwestie? in België. De auteurs ? historicus en jurist ? reconstrueren het politieke en maatschappelijke klimaat van die turbulente jare…n, analyseren beslissingen en controverses, en plaatsen Leopold III in het bredere kader van het land en de oorlog. Dankzij grondige documentatie en kritische benadering biedt het werk een genuanceerd en historisch verantwoord beeld van de vorst, zijn motieven, zijn fouten en het blijvende debat rond zijn daden.

Editore: Academic & Scientific publishers, 2011 2011
Da: stock, Gent, Belgiostock
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato
EUR 30,00
EUR 47,10 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZeer goede staat, als nieuw As new.
Altre immaginiHeilige boeken : jodendom, christendom, islam / Sacred books : Judaism, Christianity, Islam. [tekst NED-ENG]
Delsaerdt, Pierre / Lernout, Geert / Van Steenbergen, Jo / Platti, Emilio / Klener, Julien / Bonny, Johan / Azzouz, Ahmed / Van Goethem, Herman / de Wilde, Maartje [edit.]
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 14,00
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAntwerpen BAI 2014 Gebonden / bound, 175pp., 20,5x26cm., talrijke illustr. in kleur / richly illustr. in col., in zeer goede staat (band met lichte gebruikssporen) / in very good condition (binding with light traces of use). ISBN 9789085866732. De Tenach, de Bijbel en de Koran zijn wereldberoemde 'heilige' boeken met een eeuweno…ude geschiedenis. Ook vandaag zijn deze boeken nog steeds essentieel en betekenisvol. Ze staan centraal in de geloofsbeleving van joden, christenen en moslims. Deze rijk geïllustreerde catalogus vertelt over de vorm, de inhoud, het gebruik en de studie van Tenach, Bijbel en Koran. Aan de hand van 45 unieke objecten - 15 uit iedere traditie - worden bijzondere manuscripten, historische uitgaven en drukken getoond en besproken. De bijdragen belichten zowel de fysieke vorm (handschriften, boekbanden, kalligrafie, illustraties) als de inhoudelijke, religieuze en symbolische betekenis. / The Tanakh, the Bible, and the Quran are world-renowned "holy" books with a centuries-old history. Even today, these books remain essential and meaningful. They are central to the religious experience of Jews, Christians, and Muslims. This richly illustrated catalog explores the form, content, use, and study of the Tanakh, the Bible, and the Quran. Using 45 unique objects -15 from each tradition -special manuscripts, historical editions, and printings are displayed and discussed. The contributions highlight both the physical form (manuscripts, book covers, calligraphy, illustrations) and their substantive, religious, and symbolic significance.

Lingua: Olandese
Editore: Gent, E. Story-Scientia, 1985 1985
Da: stock, Gent, Belgiostock
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato
EUR 50,00
EUR 47,10 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNieuw, ongeopend exemplaar.
- Rilegato
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, BelgioAntiquariaat Wim de Goeij
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 70,00
EUR 34,80 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2. Tielt, Lannoo, 1998, in-8°, 478 pp, index, bibliografie, hardback met stofwikkel. ISBN 90 209 29712.