Editore: Scriptum Editions, Netherlands, 1991
Da: Vashon Island Books, Vashon, WA, U.S.A.
Prima edizione
Hardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very Good. Color and b/w Illustrations (illustratore). First Edition. Illustrated with panoramic photographs of Gouda (netherlands), home of the famous cheese. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" (oblong). Book.
EUR 3,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Lingua: Olandese
Editore: Bosch & Keuning, Baarn, 1978. 48 pp. (Reeks: Seismogram), 1978
ISBN 10: 9024642760 ISBN 13: 9789024642762
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 3,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, in goede staat. Please see description or ask for photos.
Lingua: Inglese
Editore: IOS Press/Delft University Press, 2005
ISBN 10: 9040726108 ISBN 13: 9789040726101
Da: Antiquariaat Die Sammlung, Amsterdam Zuidoost, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Near Fine. 1st Edition. 554 p.
EUR 9,89
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: As New. In deze verhalen hangt de hoofdpersoon of iemand uit diens omgeving iets boven het hoofd. De hoofdpersoon heeft nog exact één etmaal om het noodlot af te wenden. Een duidelijke deadline die wellicht een zowel letterlijke als figuurlijke betekenis krijgt. Vierentwintig uur om jezelf of een dierbare uit de levensgrote problemen te helpen en de klok tikt genadeloos door.Die deadline stond centraal in de jaarlijkse verhalenwedstrijd van uitgeverij LetterRijn en het was de bedoeling om er een spannend verhaal over te schrijven.Deadline bevat 21 verhalen van de volgende Vlaamse en Nederlandse schrijvers: Ilona de Lange, Iane Myre, Carolien Cramer, Karel Bedert, Jaap Boekestein, Michiel van den Berg, Eric van Berkel, Franziska Weissenbacher, Karin Hazendonk, Alain De Lannoy, Liz Ouwens, Karin Bisschops, Lucy Neetens, Tamara Haagmans, Gea van Beuningen, Rik Raven, Debby Willems, Klaartje Gras, Marieke Jongejan, Melissa Skaye en Miriam Joosse.
EUR 11,97
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 12,22
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Editore: Goudsche Courant, Gouda, 1977
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebrocheerd. Condizione: Boek goed. 121 pp. 59 Z/w tekeningen: Ger de Klerk.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 6,89
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Gebrochener Buchrücken; Geknickte Ecken / Seiten. In deze verhalen hangt de hoofdpersoon of iemand uit diens omgeving iets boven het hoofd. De hoofdpersoon heeft nog exact één etmaal om het noodlot af te wenden. Een duidelijke deadline die wellicht een zowel letterlijke als figuurlijke betekenis krijgt. Vierentwintig uur om jezelf of een dierbare uit de levensgrote problemen te helpen en de klok tikt genadeloos door.Die deadline stond centraal in de jaarlijkse verhalenwedstrijd van uitgeverij LetterRijn en het was de bedoeling om er een spannend verhaal over te schrijven.Deadline bevat 21 verhalen van de volgende Vlaamse en Nederlandse schrijvers: Ilona de Lange, Iane Myre, Carolien Cramer, Karel Bedert, Jaap Boekestein, Michiel van den Berg, Eric van Berkel, Franziska Weissenbacher, Karin Hazendonk, Alain De Lannoy, Liz Ouwens, Karin Bisschops, Lucy Neetens, Tamara Haagmans, Gea van Beuningen, Rik Raven, Debby Willems, Klaartje Gras, Marieke Jongejan, Melissa Skaye en Miriam Joosse.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 7,49
Quantità: 3 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. In deze verhalen hangt de hoofdpersoon of iemand uit diens omgeving iets boven het hoofd. De hoofdpersoon heeft nog exact één etmaal om het noodlot af te wenden. Een duidelijke deadline die wellicht een zowel letterlijke als figuurlijke betekenis krijgt. Vierentwintig uur om jezelf of een dierbare uit de levensgrote problemen te helpen en de klok tikt genadeloos door.Die deadline stond centraal in de jaarlijkse verhalenwedstrijd van uitgeverij LetterRijn en het was de bedoeling om er een spannend verhaal over te schrijven.Deadline bevat 21 verhalen van de volgende Vlaamse en Nederlandse schrijvers: Ilona de Lange, Iane Myre, Carolien Cramer, Karel Bedert, Jaap Boekestein, Michiel van den Berg, Eric van Berkel, Franziska Weissenbacher, Karin Hazendonk, Alain De Lannoy, Liz Ouwens, Karin Bisschops, Lucy Neetens, Tamara Haagmans, Gea van Beuningen, Rik Raven, Debby Willems, Klaartje Gras, Marieke Jongejan, Melissa Skaye en Miriam Joosse.
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geà llustreerde hardcover, geà llustreerd met veel foto's in kleur, 4to.
Editore: Logboek Oosterbeek bv, Gouda, 1981
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Goed. Eerste druk. 108 pp. Hoekje rechtsboven van bandje licht beschadigd. Het verhaal speelt zich af in Gouda.
Editore: Vis-Druk b.v., Alphen a.d Rijn, 1986
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGarenloos. Condizione: Lichte gebruikssporen. Ongepagineerd. 50 Verhalen over Gouda met daarnaast in zwart-wit een ansichtkaart afgebeeld.
Editore: De Gouden Galei, Gouda
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGarenloos. Condizione: Boek goed. Geen jaar (ca. 1980?). Ongepagineerd. Een collage van nieuwsberichten, verslagen, advertenties en familieberichten uit de periode tussen ruwweg 1890 en 1910. Size: Oblong.
Editore: Gouda/Schoonhoven, Drukkerij Verzijl zonder jaar tekeningen van Ger de Klerk
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 6,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Geniet.
Da: The Book Exchange, Amsterdam, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. 1st Edition. See photos.
EUR 18,65
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Data di pubblicazione: 1968
Da: Xerxes Fine and Rare Books and Documents, Glen Head, NY, U.S.A.
Condizione: Near Fine. 1968. Overdruk uit Acta Historiae Neerlandica III pp.189-214, wraps. The present article is to be regarded as an interpretative summary of the results of a research project called The Netherlands, the Caribbean Area and Latin America. Atlantis was one of the scenes of the myth in which wealth, noble morals and tolerance were compatible. In English. Near Fine.
Editore: Utrecht, Uitgeverij Matrijs. 2002, 2002
ISBN 10: 9053452168 ISBN 13: 9789053452165
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 96pp., very richly illustrated, conclusion, notes, bibliography, acknowledgement, colophon.
Editore: Groningen-Assen, Rijksuniversiteit Groningen-Van Gorcum & Comp. 1966, 1966
ISBN 10: 9023200071 ISBN 13: 9789023200079
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn light-green wrappers, black title spine and frontcover, large 8vo: x, 352pp., footnotes & references, maps, summary in English, summary in Spanish, appendices, index. Very fine copy. Thesis University Groningen.
Editore: Groningen-Assen, Sociale en Economische Geschiedenis Rijksuniversiteit Groningen-Van Gorcum & Comp. N.V. 1966, 1966
ISBN 10: 9023200071 ISBN 13: 9789023200079
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publishers sewn wrappers, black title spine and frontcover, large 8vo: x, 352pp., footnotes, bibliographical notes, maps, summary in English, summary in Spanish, appendices, index. Firm copy. Volume 9: Anjerpublikaties.
Editore: Assen, Van Gorcum & Comp. N.V. 1966, 1966
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrello352 p. Paperback, in goede staat.
EUR 19,82
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
EUR 20,38
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. De Jong, P. (illustratore). Originele gepreegde blauwe linnen band, oblong, circa 24x30cm, rijk geà llustreerd in kleur en z/w, ongepagineerd.
Editore: Venlo, Gemeentearchief-Limburgs Museum. 2005, 2005
ISBN 10: 9078038020 ISBN 13: 9789078038023
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 12,94
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's blue cloth hardback, red & blue title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 4to: 128pp., 100 coloured plates, 8 essays, notes, references. Very fine copy - as new.,
EUR 23,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Leiden, Sidestone Press 2015 geillustreerd, 2015
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Met lit. opg. - Gebonden, als nieuw.