Aarsbergen aart (33 risultati)

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,78
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 17,34
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Lingua: Olandese
Editore: Diemen, National Geographic Nederland Belgie 10.2002. 2002
Da: Versandantiquariat Nussbaum, Bernkastel-Kues, RP, GermaniaVersandantiquariat Nussbaum
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 4,80
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Sehr gut. 154 S. sehr gutes Exemplar Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 297.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 21,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam, Uitgeversmaatschappij Agon n.v. 1990 1990
- Rilegato
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 23,25
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam, Uitgeversmaatschappij Agon n.v. 1990 1990
- Rilegato
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 13,80
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Original publisher's green cloth hardback, silver title spune, pictorial dustjacket, 8vo: 206pp., notes, bibliography, index. Very fine copy.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 28,14
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Rilegato
Da: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Paesi BassiLouis Tinner Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 22,50
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: , 170pp, , goed exemplaar. Condizione sovraccoperta: , 170pp, , goed exemplaar. 2009, 170pp, hardcover, goed exemplaar.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2002
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch Deze editie van National Geographic Nederland ? België uit juni 2002 staat in het teken van de historische herdenking van de geallieerde landing in Normandië, waarbij onder de titel "Nooit vertelde verhalen: D-Day" nieuwe perspectieven en persoonlijke getuigenissen over deze cruciale militaire…operatie uit de Tweede Wereldoorlog worden belicht. De cover, die een zwaar beschadigde Amerikaanse vlag toont die daadwerkelijk tijdens de invasie werd gebruikt, zet de toon voor een nummer dat diep graaft in de menselijke en strategische complexiteit van de bevrijding van Europa. Naast dit centrale geschiedkundige dossier besteedt het tijdschrift aandacht aan diverse wetenschappelijke en geografische onderwerpen, waaronder de ecologie van de Grote Meren in Noord-Amerika, archeologische vondsten in de vroege nederzetting Jamestown en een natuurreportage over de mysterieuze veelvraat.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2002
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Scheurtje bovenaan de omslag. Dutch Deze editie van National Geographic Nederland?België uit september 2002 belicht de fascinerende wereld van stokstaartjes die altijd op de uitkijk staan, maar besteedt daarnaast uitgebreid aandacht aan de sociaal-maatschappelijke en ecologische toestand van de werel…d aan het begin van het nieuwe millennium. Een jaar na de aanslagen van 11 september reflecteert het blad op de impact hiervan op New York, terwijl experts zich uitspreken over de haalbaarheid van een duurzame wereld en de wereldwijde problematiek rondom drinkwater, dorst en verspilling. De historische context wordt verder verdiept met een reportage over de Zwarte Zee en haar roerige verleden, waardoor dit nummer een brede waaier aan onderwerpen bestrijkt die variëren van natuurlijke historie tot actuele wereldpolitiek en milieuvraagstukken.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2002
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Zonder themakaart. Dutch Deze editie van National Geographic uit januari 2002 belicht de kwetsbare biodiversiteit van de West-Ghats in India, met een specifieke focus op de bedreigde leeuwenstaartmakaak en het behoud van dit unieke ecosysteem. Naast deze natuurwetenschappelijke rapportage besteedt he…t tijdschrift uitgebreid aandacht aan de historische introductie van de euro als fysieke munteenheid in Europa, de spirituele en maatschappelijke rol van de islam als bron van hoop, en de diepgaande evolutionaire en sociale band tussen mens en hond. De context van dit nummer wordt gekenmerkt door een combinatie van actuele sociaal-economische hervormingen in de Europese Unie en een diepgaande verkenning van zowel de natuurlijke wereld als religieuze zingeving aan het begin van het nieuwe millennium.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2002
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Zonder themakaart. Dutch Deze editie van National Geographic Nederland ? België uit februari 2002 biedt een diepgaande journalistieke blik op diverse natuurverschijnselen en sociaal-maatschappelijke thema's die rond de millenniumwisseling actueel waren. Het hoofdartikel focust op de spectaculaire en…verwoestende uitbarstingen van de vulkaan Etna op Sicilië, ondersteund door indrukwekkende fotografie van de lavastromen. Daarnaast besteedt het tijdschrift aandacht aan de kwetsbare koraalriffen van Cuba en de twintigste verjaardag van de aids-epidemie, een terugblik op de impact van deze genadeloze ziekte. De sportwereld komt aan bod met een reportage over de Salt Lake Valley als het hart van de Olympische Winterspelen van 2002, terwijl een geografische verkenning van Centraal-Azië de politieke en landschappelijke ontsluiting van die regio belicht. Als extraatje bevat dit nummer een themakaart over Antarctica, wat de educatieve waarde van deze uitgave over de natuurlijke wereld en menselijke geschiedenis onderstreept.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2001
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Zonder themakaart. Dutch Deze editie van National Geographic Nederland-België uit september 2001 belicht de diverse fauna van het Afrikaanse continent met een diepgaande focus op bedreigde diersoorten zoals de luipaard en de walrus. Naast de natuurhistorische verslaglegging bevat het tijdschrift soci…aal-maatschappelijke reportages over de veranderende demografie van Amerika door immigratie en een wetenschappelijke verkenning naar de datering van het universum en de mensheid.

Editore: G+J/RBA Publishing (Diemen) 2002
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch Dit tijdschriftnummer van de Nederlandstalige editie van National Geographic uit april 2002 staat volledig in het teken van de herontdekking van Sharbat Gula, de vrouw die als kind wereldberoemd werd door een iconische portretfoto uit 1984. De editie beschrijft de intensieve zoektocht van fotog…raaf Steve McCurry en een team van experts om haar na zeventien jaar op te sporen in de grensregio tussen Pakistan en Afghanistan, waarbij haar identiteit uiteindelijk via biometrische oogscan-technologie werd bevestigd. De cover toont de volwassen vrouw die haar eigen kinderportret vasthoudt, wat een krachtig beeld vormt van de impact van langdurige conflicten op een individueel leven en de blijvende kracht van de fotojournalistiek bij het documenteren van de menselijke conditie.

Editore: National Geographic 2010
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2010
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2010
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2005
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2011
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

Editore: National Geographic 2010
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch National Geographic magazine biedt een mix van diepgaande artikelen en adembenemende fotografie die de wereld vanuit wetenschappelijk, cultureel en avontuurlijk perspectief belicht. Het bevat meestal een hoofdartikel over actuele ontdekkingen, klimaatverandering, bedreigde diersoorten of histor…ische vondsten, ondersteund door uitgebreide fotoreportages. Daarnaast behandelt het wetenschappelijke thema?s zoals biologie, geografie, aardwetenschappen en ecologie, terwijl cultuur- en geschiedenisonderwerpen inzicht geven in oude beschavingen, antropologie en hedendaagse tradities. Milieu en duurzaamheid komen vaak aan bod, net als verhalen over reizen en persoonlijke ontdekkingsavonturen van onderzoekers en fotografen. Kortnieuws, opinies en infographics helpen complexe informatie toegankelijk te maken, en lezersbijdragen of foto?s van de maand geven extra visuele en persoonlijke dimensie aan het magazine. Het resultaat is een samenhangend geheel dat educatie, inspiratie en verbeelding combineert om de diversiteit van onze planeet en haar bewoners te vieren.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 34,08
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 34,08
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: De Boeken van Wouter, Amsterdam, NEDER, Paesi BassiDe Boeken van Wouter
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,90
EUR 45,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Please note: below is a general description of how we classify our condition types. If you would like a closer look or have any specific questions, please feel free to send us a message, and we will gladly check it for you. Condition descriptions: UsedlikeNew: Barely any signs of use, almost like new. UsedGood:… May show some light signs of use, such as slight discoloration or a name written on the front endpaper, but generally no markings or notes in the text. UsedAcceptable: Book in acceptable condition. May show signs of use, such as some discoloration, reading creases in the spine, underlining, notes, slight dirt on edges, dog-eared pages, or a bent spine. New: Book is new. ON 32-6 011122.
- Brossura
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, , Paesi BassiGrimbergen Booksellers
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato
EUR 18,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Anmsterdam, Fontaine Uitgevers B.V. 2021 271pp. Register. 12mo large (13,5x21cm.) Bedrukte papieren band. Softcover. Goed aantrekkelijk exemplaar Foto's en afbeeldingen in kleur en zw.w.