Editore: Mercurius, 1972
Da: W. Lamm, Los Angeles, CA, U.S.A.
Prima edizione
Hard Cover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very Good. First Edition; First Printing. Numerous illustrations. Text in Dutch. ; Tight and clean. Solid binding. A touch of light shelf wear to slightly storage rubbed dustjacket, otherwise a gently read book in Very Good condition now protected in a new Mylar cover. No inscriptions. No remainder mark. Not price clipped. Not ex-library. ; 8vo - over 7 3/4" - 9 3/4" tall.; 417 pages.
Editore: Mercurius
Da: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, U.S.A.
Hardcover. Condizione: Fair. No Jacket. Readable copy. Pages may have considerable notes/highlighting. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Da: Le Monde de Kamélia, Bruxelles, Belgio
EUR 24,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: new. Livraison rapide, bien emballé, service client soigné.Pour tout renseignement complémentaire, n'hésitez pas à nous contacter.
Editore: Mercurius Antwerpen, 1975
ISBN 13: 6094043927909
Da: p015, Rotterdam, Paesi Bassi
EUR 24,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover met stofomslag. Condizione: Good. 1. Condition: Goed. Binding: Hardcover met stofomslag. Edition: 1. Year: 1975. Description: Boek als nieuw echter met enkele potlood onderstrepingen. Stofomslag redelijk met enkele scheurtjes en enige slijtage randen. Enkele gebruik-/opslagsporen.
Editore: Antwerpen, Mercurius 1975, 1975
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello447pp.rijkelijk geïllustreerd + 2 uitvouwbare plannen, 25cm., roodlinnen band, stofwikkel, goede staat, B87503.
Editore: Antwerpen, De Vries-Brouwers,
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRelie, avec couverture color, 446 pag. avec beaucoup d'illustrations.et plans. . ISBN 9789061740230. Nouveau. des origines au debut du 12ieme siecle - le premier age d'or - vers l'epanouissement total 15eime et 16ieme siecles - -sous l'occupation etrangere 1598-1815 - L'independance retrouvee + index +tables 0 g.
Editore: VZW Vereniging van Westvlaamse schrijvers (Koekelare), 1990
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 1. Verkleuring. Dutch Dit cahier is gewijd aan het leven en het literaire oeuvre van een West-Vlaamse schrijver en biedt een biografisch en kritisch overzicht van diens betekenis binnen de regionale en Vlaamse literatuur. Aan de hand van levensgegevens, thematische bespreking en situering binnen de literaire context wordt het schrijverschap belicht, met aandacht voor stijl, thematiek en culturele achtergrond. De uitgave kadert binnen de doelstelling van de VWS-cahiers om het literaire erfgoed van West-Vlaanderen te documenteren en toegankelijk te maken.
Editore: Editions Mercurius, Anvers - Bruxelles,, 1975
Da: Bouquinerie du Varis, Russy, FR, Svizzera
EUR 31,10
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello250x180mm, 447pages, illustrations n/b in et hors texte, Coiffe supéreure de la jaquette un peu usée, autrement bel exemplaire. En cas de problème de commande, veuillez nous contacter via notre page d'accueil / If there is a problem with the order, please contact us via our homepage. reliure d'éditeur sous jaquette.
Editore: Brussel Belgisch Instituut voor Wetenschap der Politiek Institut belge de Science politique, 1975
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 14,55
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. IV 142 Seiten ; 27 cm Dutch.
Editore: Mercurius, 1975
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 16,23
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: Not present. Dutch.
Editore: Antwerpen, Uitgeverij Mercurius, 1975, 1975
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, rood linnen, vergulde titel op de voorplaat en de rug, uitvouwbare geillustreerde schutbladen, 17.5x25 cm., 448 pp, geillustreerd in kleur en z/w. I. Van de oorsprong tot het begin van de 12de eeuw. II. De eerste bloeitijd van Antwerpen, 12de-14de eeuw. III. Naar volle bloei, 15de en 16de eeuw. IV. Onder vreemde bezetting 1598 - 1814. V. Eindelijk opnieuw onafhankelijk. 1400 g.
EUR 22,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrugge Van de Wiele 2012 Softcover, 127pp., 21x27cm., rijkelijk geïllustr. in kleur en z/w., in zeer goede staat (omslag met lichte gebruikssporen). ISBN 9789076297538. De imposante abdij Onze-Lieve-Vrouw Ten Duinen bepaalde vijf eeuwen lang het uitzicht van de Koksijdse duinen. Op haar hoogtepunt strekte het domein van de Duinenabdij zich uit over 10 000 hectare, verspreid over Vlaanderen, Frankrijk, Nederland en Engeland. Na de ontbinding van de gemeenschap in 1796 gingen veel bezittingen verloren, verborgen of verspreid. Dit boek biedt een multidisciplinaire blik op de waardevolle objecten en collectiestukken die met de abdij verbonden zijn en bespreekt hoe die schatten vandaag bewaard, getoond en geïnterpreteerd kunnen worden voor het publiek.
Editore: De rode bles, Veurne, 1992
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 25,76
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very good. 1. Dutch Dit werk is een liber amicorum, een bundel hulde-opstellen, opgedragen aan O. Mus (waarschijnlijk Octaaf Mus). De bundel bevat ongeveer 25 bijdragen over uiteenlopende historische, kunsthistorische en cultuurhistorische thema?s, vaak gelieerd aan de regio, historische topografie, stedenbouw, ambachten, culturele herinnering of lokaal historisch onderzoek. Bevat volgende artikels: D. Merlevede, Omtrent Octaaf. P. Trio, Bibliografisch overzicht Octaaf Mus. R. Barbry, De Ieperse zondagsschool "De Looie" ", 1721-1799. R.-A. Blondeau, Vroedkundig onderwijs te leper in de 18e eeuw. Baron Bonaert, Niklaas van Haringhe (1625-1705), weldoener van "Sint Juliaan der Vlamingen" te Rome. M. Carnier, De houding van het Ieperse Sint-Maartenskapittel tegenover de vestiging van nietparochiale bidplaatsen vóór 1300. H.J. Constandt, Het versteningsproces van de Ieperse stadshuizen (16de tot 19de eeuw). G. Dalle, De verbinding Nieuwpoort-leper over water. L. Devliegher, Gevelankers van Ieperse huizen. J. Dewilde, Omtrent Jeremias Mittendorff en zijn rol in het lepers Ambacht van schilders, belthouwers en ruyttewerkers in de XVIIde eeuw J.-M. Duvosquel, De weg van leper naar Komen in het begin van de XIVde eeuw of de toegang van de leperlingen tot de Leie. R. Herpelinck, De eerste statuten van het bidom leper (1577) A. Janssens de Bisthoven, Een Brugs achttiende-eeuws herenhuis versierd door de gebroeders Paul en Hubert De Cock N. Maddens, Het archief van het Ieperse Jezuïetencollege in het Kortrijkse Stadsarchief. R.H. Marijnissen, De wetenschappelijke methodiek en de "chest of Courtrai". J. Mertens, Maten en gewichten te Ieper. F. Peeters, Wij drinken bier en laten u de thee. De Zuid-Nederlandsche Toneelbond, een tweede mislukt experiment in Nederlandse toneelsamenwerking. M. Ryckaert, Het Pandreitje te Brugge H. Storme, Een lepers feminist avant-la-lettre: Joos Griettens en zijn "Lust-hof vande doorluchtighe ende deughtsame vrauwen" (ca. 1633). J. Termote, De stadsverdediging van Ieper voor 1388. P. Trio, Het testament van Pieter Paelding (1306). Een nieuw licht op de oorsprong van de leperse O.L.V.-broederschap van studenten in Parijs. L. Valcke, Belgisch recept met Franse saus. Leopold I in Ieper in de Franse tijd. L. Van Acker, Handel en nijverheid te Ieper in de Franse Tijd. A. Van den Abeele, Charles C.J. Walwein (1754-1792). Een "zwart schaap" onder de Walweins P. Vandenbussche, leper 1830-1842: van orangistisch naar liberaal gemeentebestuur.
Editore: Uittreksel uit het jaarboek van het Europees Genootschap voor Munt- en Penningkunde, Koninklijke vereniging, 2009
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 33,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch Filip Marnix van St. Aldegonde; Willem de Zwijger; Emiel Obyn; Karel Barbier; E. Michel; Henri Trypsteen; Honoré Ruyssen; Karel Louis Cogge; Albert I & Elisabeth; Emile Vanden Kerckhove.
Editore: Mercurius Anvers, 1975
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 35,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. 447 p. French.
Editore: Mercurius Antwerpen, 1975
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 36,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. p. 440 Rijk geïllustreerd, uitklapbare kaarten Dutch.
Editore: Gemeentekrediet van België (Brussel), 1990
ISBN 10: 9050660827 ISBN 13: 9789050660822
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 1. Dutch Deze uitgave betreft de geschiedschrijving van de plaats Lo (Westhoek) over de periode 1089-1989, met bijdragen van Maurits Gysseling, Jan Van Acker, Johan Termote, Frank Becuwe, Marc Dewilde en anderen; geïllustreerd en bedoeld als historisch werk voor de viering van 900 jaar van de plaats.
Editore: Gemeentekrediet van België Brussel, 1990
ISBN 10: 9050660827 ISBN 13: 9789050660822
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 1. Dutch Deze uitgave betreft de geschiedschrijving van de plaats Lo (Westhoek) over de periode 1089-1989, met bijdragen van Maurits Gysseling, Jan Van Acker, Johan Termote, Frank Becuwe, Marc Dewilde en anderen; geïllustreerd en bedoeld als historisch werk voor de viering van 900 jaar van de plaats.
Editore: Waanders, Zwolle
ISBN 10: 9040019525 ISBN 13: 9789040019524
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. 1. De losse reproductie van het bisdom Ieper ontbreekt Dutch Deze uitgave is onderdeel van de reeks Waar is de Tijd en belicht de geschiedenis van de Westhoek-regio over 2000 jaar, met bijdragen over verschillende thema?s: landbouw, nijverheid, oorlog, cultuur, landschap, etc.
Editore: Stad Veurne, 2005
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. 1. Dutch Dit werk hoorde bij de gelijknamige tentoonstelling en brengt een overzicht van honderd jaar Belgische medailles in Veurne, waarin de auteurs verleden en heden met elkaar verbinden. Ze documenteren historische medailles die verbonden zijn aan Veurne, belichten hun artistieke betekenis en maatschappelijke context, én tonen recent werk van de medailleur Fernand Vanderplancke, als hedendaagse voortzetting van deze numismatische traditie.
Data di pubblicazione: 2025
Da: True World of Books, Delhi, India
EUR 26,69
Quantità: 18 disponibili
Aggiungi al carrelloLeatherBound. Condizione: NEW. LeatherBound edition. Condition: New. Reprinted from 1866 edition. Leather Binding on Spine and Corners with Golden leaf printing on spine. Bound in genuine leather with Satin ribbon page markers and Spine with raised gilt bands. A perfect gift for your loved ones. NO changes have been made to the original text. This is NOT a retyped or an ocr'd reprint. Illustrations, Index, if any, are included in black and white. Each page is checked manually before printing. As this print on demand book is reprinted from a very old book, there could be some missing or flawed pages, but we always try to make the book as complete as possible. Fold-outs, if any, are not part of the book. If the original book was published in multiple volumes then this reprint is of only one volume, not the whole set. Sewing binding for longer life, where the book block is actually sewn (smythe sewn/section sewn) with thread before binding which results in a more durable type of binding. Pages: 46.