Lingua: Inglese
Editore: Northwestern University Press, 2011
ISBN 10: 0810127393 ISBN 13: 9780810127395
Da: Zoom Books East, Glendale Heights, IL, U.S.A.
Condizione: very_good. Book is in very good condition and may include minimal underlining highlighting. The book can also include "From the library of" labels. May not contain miscellaneous items toys, dvds, etc. . We offer 100% money back guarantee and 24 7 customer service.
Lingua: Inglese
Editore: University of Chicago press, 2011
ISBN 10: 0810127393 ISBN 13: 9780810127395
Da: INDOO, Avenel, NJ, U.S.A.
EUR 19,64
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. Brand New.
EUR 20,25
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. 266 pages. 9.00x6.00x1.00 inches. In Stock.
Lingua: Inglese
Editore: Iskusstvo, St Petersburg, 1994
Da: Don Kelly Books, London, Regno Unito
EUR 16,57
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Near Fine. 352PP. 130 Colour plates.
EUR 3,58
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very Good. New/unused condition with small scuffs and scratches to the cover. The content is in new condition.
Lingua: Slovacco
ISBN 10: 8089199607 ISBN 13: 9788089199600
Da: medimops, Berlin, Germania
EUR 3,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Editore: Fortuna, 2004
ISBN 10: 807168905X ISBN 13: 9788071689058
Da: Ammareal, Morangis, Francia
EUR 6,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Très bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Hardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: Fine. 348pp, small 12mo, hc w/jacket, tight binding, clean throughout, clean boards with sharp corners, clean and colorful jacket. Cyrillic & English text.
EUR 6,56
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fine. NEW & UNREAD. Very light storage wear to softcover & textblock edge. Content as new.
Lingua: Inglese
Editore: Iskusstvo., Saint Petersburg., 1994
Da: Robert F Butterworth, Lytham St.Annes, LANCS, Regno Unito
EUR 17,88
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Near Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. Presumed 1st ed. 16mo. 352pp. Illus col. throughout. Lovely little book. Text is in English and Russian.
EUR 9,95
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: new. Cenkl, Jakub (illustratore). Livraison rapide, bien emballé, service client soigné.Pour tout renseignement complémentaire, n'hésitez pas à nous contacter.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Boli mladi a vasnivi a netuzili po nicom inom ako po laske. Rovnako, ako ti, co svoje sny premrvaju medzi prstami uz len ako stare fotografie. Zivot vsak nie je rozpravka a aj vysnena laska sa obcas dokaze zmenit na necakane bolavu realitu.Ak sme v prvom dieli "Na lasku sa nezomiera" boli svedkami lasky v jej najkrajsich i najzvrhlejsich podobach, teraz mame pred ocami jej protipol - samotu. Samotu, ktora cloveka pritlaci k muru depresie, no dokaze prekvapivo zmiznut, ak clovek najde cestu k svojim blizkym. I samotu, ked uz zomrela nadej. A potom to naozaj boli - kurevsky.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Diderot (tez Vseobecna encyklopedie v osmi svazcich) je puvodni ceska encyklopedie obsahujici priblizne 100 000 hesel a 8 000 prevazne barevnych ilustraci, map, grafu a tabulek.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Na lasku se neumira. Kolikrat hrdinky romanu pomyslely na tahle slova? Byly mlade, krasne a zadouci. Vzbuzovaly obdiv, zavist a zarlivost. Zdalo se, ze jim muzi lezi u nohou, ze staci natahnout ruku a ony budou mit vse. A prece kazda z nich touzila po jedine veci. Po lasce. Te opravdove. A tak kracely svetem snazic se odhodit minulost jako obnosene saty, co skrti a dusi. Minulost, ktera je dohanela a branila jim zit tak, jak si vysnily. Kracely svetem prozivaje sve pribehy plne vasne, touhy a smyslnosti.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Boli mladi a vasnivi a netuzili po nicom inom ako po laske. Rovnako, ako ti, co svoje sny premrvaju medzi prstami uz len ako stare fotografie. Zivot vsak nie je rozpravka a aj vysnena laska sa obcas dokaze zmenit na necakane bolavu realitu.Ak sme v prvom dieli "Na lasku sa nezomiera" boli svedkami lasky v jej najkrajsich i najzvrhlejsich podobach, teraz mame pred ocami jej protipol - samotu. Samotu, ktora cloveka pritlaci k muru depresie, no dokaze prekvapivo zmiznut, ak clovek najde cestu k svojim blizkym. I samotu, ked uz zomrela nadej. A potom to naozaj boli - kurevsky.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Diderot (tez Vseobecna encyklopedie v osmi svazcich) je puvodni ceska encyklopedie obsahujici priblizne 100 000 hesel a 8 000 prevazne barevnych ilustraci, map, grafu a tabulek.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Abnutzungen. Boli mladi a vasnivi a netuzili po nicom inom ako po laske. Rovnako, ako ti, co svoje sny premrvaju medzi prstami uz len ako stare fotografie. Zivot vsak nie je rozpravka a aj vysnena laska sa obcas dokaze zmenit na necakane bolavu realitu.Ak sme v prvom dieli "Na lasku sa nezomiera" boli svedkami lasky v jej najkrajsich i najzvrhlejsich podobach, teraz mame pred ocami jej protipol - samotu. Samotu, ktora cloveka pritlaci k muru depresie, no dokaze prekvapivo zmiznut, ak clovek najde cestu k svojim blizkym. I samotu, ked uz zomrela nadej. A potom to naozaj boli - kurevsky.
EUR 4,13
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Na lasku sa nezomiera. Len to obcas boli. Kurevsky. Kolkokrat si hrdinky knihy pomysleli tieto vety? Boli mlade, krasne a ziaduce. U muzov vzbudzovali obdiv a tuzbu, u menej krasnych zien zase zavist a ziarlivost. Zdalo sa, ze im svet lezi pri nohach, ze staci natiahnut ruku a ony budu mat vsetko. A predsa kazda z nich marne tuzila po jedinej veci. Po laske. Takej naozajstnej. A tak kracali svetom snaziac sa odhodit minulost ako obnosene saty, co skrtia a dusia. Minulost, ktora ich dobiehala a branila im zit tak, ako si vysnili.
EUR 4,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Gebrochener Buchrücken; Riss größer als 1 cm.
EUR 4,61
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Na lasku sa nezomiera. Len to obcas boli. Kurevsky. Kolkokrat si hrdinky knihy pomysleli tieto vety? Boli mlade, krasne a ziaduce. U muzov vzbudzovali obdiv a tuzbu, u menej krasnych zien zase zavist a ziarlivost. Zdalo sa, ze im svet lezi pri nohach, ze staci natiahnut ruku a ony budu mat vsetko. A predsa kazda z nich marne tuzila po jedinej veci. Po laske. Takej naozajstnej. A tak kracali svetom snaziac sa odhodit minulost ako obnosene saty, co skrtia a dusia. Minulost, ktora ich dobiehala a branila im zit tak, ako si vysnili.
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Gebrochener Buchrücken; Riss größer als 1 cm.
EUR 5,09
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Strucny prehled dejin ceskeho prava zabavnou formou.
Editore: Leningrad, Iskusstvo, ,, 1985
Da: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, Germania
EUR 22,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello4°, 162 S./pp., zahlreiche Abbildungen/numerous illustrations, 52 Tafeln / plates, Originalpappband (publisher's cardboard covers), Ecken gering bestossen/corners with minor rubbing, sonst gutes Exemplar (otherwise fine), Sprache: russisch.
EUR 37,89
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. 266 pages. 9.00x6.00x1.00 inches. In Stock.
EUR 17,34
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 7,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Tato obsahla, systematicky zpracovana publikace uvadi ctenare do problematiky politiky i politologie, seznamuje jej s ideovymi smery politiky i s metodami politologie a objasnuje mu radu dalsich pojmu, jako jsou politicka moc, politicke vztahy, potreby a zajmy.
EUR 7,47
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. O ceste lidskeho poznani do srdce hmoty.Publikace prezentuje na pristupne urovni podstatne stranky jaderne fyziky: jeji historii a ulohu pri vzniku moderni kvantove vedy, hlavni otazky, ktere si klade, nejdulezitejsi vysledky, presah do jinych vednich disciplin i aplikace v prumyslu, energetice a medicine. Text doplnuji atraktivni fotografie a ilustrace, ktere nazorne dokresluji principy dulezitych experimentalnich zarizeni a zakladnich jadernych procesu. Pripomina take osobnosti moderni fyziky, uvadi ctenare do prostredi soucasnych laboratori a priblizuje uchvatne vesmirne deje. datum vydani: 6.8.2003.
EUR 8,69
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. O ceste lidskeho poznani do srdce hmoty.Publikace prezentuje na pristupne urovni podstatne stranky jaderne fyziky: jeji historii a ulohu pri vzniku moderni kvantove vedy, hlavni otazky, ktere si klade, nejdulezitejsi vysledky, presah do jinych vednich disciplin i aplikace v prumyslu, energetice a medicine. Text doplnuji atraktivni fotografie a ilustrace, ktere nazorne dokresluji principy dulezitych experimentalnich zarizeni a zakladnich jadernych procesu. Pripomina take osobnosti moderni fyziky, uvadi ctenare do prostredi soucasnych laboratori a priblizuje uchvatne vesmirne deje. datum vydani: 6.8.2003.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 9,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Ucebnice pro stredni skoly prinasi klasicke zaklady filosofie a etiky.
EUR 10,68
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.