Lingua: Inglese
Editore: APA-Holland University Press, 1986
ISBN 10: 903021161X ISBN 13: 9789030211617
Da: Antiquariaat Spinoza, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 22,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Maarssen, APA - Holland University Press, 1986. 162 pp. New. Orig. wraps. 361 entries. Each title is provided with a comment that summarizes the arguments. The library possessing the copy described is indicated for each copy. With indexes.
Lingua: Inglese
Editore: Amsterdam, Van Soeren & Co 1988, 1986
ISBN 10: 9068810073 ISBN 13: 9789068810073
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 13,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn paperback, pictorial covers, 4to: 192pp., ca. 100 page-large plates with on opposite page descriptions & references, list contributors. Very fine copy. Singer Museum Laren, 1 november t/m 14 december 1986.
Da: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.
EUR 38,09
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Unread book in perfect condition.
Lingua: Olandese
Editore: Uitgeverij kameleon, Amsterdam, 1979
ISBN 10: 9070273012 ISBN 13: 9789070273019
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloIngenaaid. Condizione: Enige gebruikssporen. Ongepagineerd. Met afbeeldingen van tekeningen van Ben Haring. Lichte vouw in de rechterbovenhoek voorkaft.
Da: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.
EUR 40,36
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
EUR 9,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Good. Text in Dutch, some light wear to edges and corners of dustjacket, edges a little creased, some light wear to covers and spine, internally in good condition, pages crisp and clear.
Editore: A'dam, 1980, 1980
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloA'dam, 1980. sq.4to. Karton. Ongepagineerd. Met 45 afb.
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam, Uitgeverij Kameleon. 1979, 1979
ISBN 10: 9070273012 ISBN 13: 9789070273019
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
Copia autografata
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn light-yellow paperback, pictorial frontcover, large 8vo: [68]pp., foreword, 30 page-large plates with data on opposite page, colophon. Very fine copy. Printed in 500 numbered copies & signed. This is nr 48.
EUR 17,46
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden. Condizione: Boek goed. 191 pp. Personenregister. Onderwerpenregister. Talloze illustraties, in kleur en in z/w. Door lichtinval ichte verkleuring langs een rand van plm. 4 cm. op de voorplat.
EUR 18,15
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Amsterdam P.N. van Kampen & Zoon, 1928
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 15,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 11 afleveringen uit 1928, van februari tot en met december.; Alle delen met extra (vastgelijmd) omslag van Leesinrichting "Lectura" Amsterdam. Bij deel 8 zit dit omslag verkeerd om.
Editore: Elsevier, Amsterdam/ Brussel, 1984
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden. Condizione: Boek goed. 159 pp. Biografieën/register. Illustraties in z/w en in kleur.
EUR 21,38
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Zonder plaats, Zuiderzeevereniging 1932, 1932
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello15 pag. - Geniet.
Da: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Regno Unito
EUR 44,22
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello's-Gavenhage, Stichting Hollandse Historische Reeks. 1985. Gebonden met stofomslag. l 278 p. Hollandse Historische Reeks 3.
Editore: Elsevier, Amsterdam / Brussel, 1984
ISBN 10: 9010052702 ISBN 13: 9789010052704
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal hardcover, dustjacket. 160 pp.; many ills (some in color).; 28x23 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (dustjacket damaged at edges, sl. worn) Although very good 950g.
Editore: Amsterdam : Van Holkema & Warendorf N.V., 1942
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 22,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 2 uniforme halflinnen band (deel 2 met beschadigd stofomslag), geà llustreerd met z/w foto's, tabellen/figuren, 161+254 pagina's, 8vo. Deel 1: Theorie; Deel 2: Practijk.
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam-Brussel, Atrium. 1984, 1999
ISBN 10: 9061137721 ISBN 13: 9789061137726
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 18,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's pictorial front- & backcover, pictorial dustjacket, 4to: 304pp., very richly illustrated, notes, glossary, credits, index. Very fine copy - as new.
Lingua: Olandese
Editore: Zwolle, Uitgeverij Waanders b.v. 2007, 2007
ISBN 10: 9040083681 ISBN 13: 9789040083686
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 18,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's pictorial front- & backcover, pictorial dustjacket, 4to: 304pp., very richly illustrated, notes, glossary, credits, index. Very fine copy - as new., 1.
Editore: Leiden, E.J. Brill, 1982., 1982
Da: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Paesi Bassi
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello166 p. Stiff wrappers. 24 cm (14 essays) 300 gr.
Editore: Leiden, Brill, Backhuys,1982., 1982
Da: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Paesi Bassi
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello166 p., illustrations. Stiff wrappers 24 cm (14 essays; inter alia Erasmus, Vestdijk, Woltjer, Jan van Scorel, Nehalennia, the Y in Delft, prize books) 500 gr.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 28,37
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good. De Geus, A. (illustratore).
EUR 12,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e druk, Geb., met stofomslag, 2 etiketjes schutblad. verder nette staat, 501 pagina's.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 34,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Regno Unito
EUR 71,37
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Unread book in perfect condition.
Da: Antiquariaat Isis, Groningen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloLeiden, Brill, 1982. (VIII), 163 pp. Paperback. Bibliografie. Portret. Illustraties. (Historische publicaties Roterodamum, 34) *omslag licht verkleurd, verder in goede staat*.
Editore: , Antwerpen, Kosmos, 1980.,, 1980
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginele uitgeversomslag geillustreerd in kleur, 21x21cm, 46pp + 44pp, rijkelijk geillusteerd. 2 Volumes ISBN 9021508621. Reeks: Een andere kijk op kunst. 777 g.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 36,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's cloth hardback, gilt lettering spine, pictorial dustjacket, 2 red ribbons, thick large 8vo: Vol. 1 & Vol. 2: Together 1150 pp., very richly illustrated, notes & references, indices. Very fine copies - as new. Still shrink-wrapped. Weight 3 KG.