Brederode g a (23 risultati)

Lingua: Spagnolo
Editore: Asociacion de directores de Escena de España 1998
- Brossura
Da: Librería 7 Colores, Madrid, M, SpagnaLibrería 7 Colores
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,00
EUR 14,50 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Tapa Blanda. Condizione: Buen estado.

Editore: Ad. Donker, Rotterdam 1971
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 4th Edition. Facsimile-uitgave; Stofomslag gescheurd en geplakt.
Editore: Ad. Donker, Rotterdam 1971
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 4th Edition. Facsimile-uitgave; Stofomslag gescheurd en geplakt.
Editore: Rotterdam, Ad. Donker - Uitgever 1966 1966
- Rilegato
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 6,90
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's green cloth hardback, gilt lettering spine, 2nd printing [1944], oblong shaped 8vo: xxxij, 374pp., introduction, table of contents, facsimile title-page, illustrations, originasl text with footnotes / glossary, index first lines, index melody. Fine copy.
Editore: Amsterdam, Van Looy 1919 prenten van Albert Hahn Jr. 1919
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, , Paesi BassiAntiquarian Bookshop Klikspaan
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,00
EUR 19,30 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
1e dr. - (Volledige werken ; 3e stuk). - Gebrocheerd.

Lingua: Spagnolo
Editore: Publicaciones de la Asociación de Directores de Escena de España 1998
- Brossura
Da: Desván del Libro / Desvan del Libro, SL, MADRID, M, SpagnaDesván del Libro / Desvan del Libro, SL
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 5,00
EUR 50,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
TAPA BLANDA. Condizione: BUEN ESTADO. CASTELLANO ASOCIACION DE DIRECTORES DE ESCENA DE ESPAÑA: LITERATURA DRAMATICA-43.

Editore: Tjeenk Willink
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 19,69
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Rilegato
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItaliaApeiron Book Service
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 14,50
EUR 33,22 spedizioneSpedito da Italia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rilegato. Condizione: in eccellenti condizioni. Zaalberg (ed.) C.A. Serie: De Werken van Brederode. Ex-bibliotheek met klein tempeltje op schutblad. Intern perfect. 274 pp. 560 gr.

- Brossura
Da: RecicLibros, Madrid, M, SpagnaRecicLibros
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Quasi ottimo
EUR 5,44
EUR 60,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Muy Bien. Gracias, su compra ayuda a financiar programas para combatir el analfabetismo.
Editore: Bilthoven/ Antwerpen; 1944 1944
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , Paesi BassiAntiquariaat De Boekenbeurs
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 22,00
EUR 15,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
; Ad. Donker; harde kaft, in linnen gebonden; tekstverzorging en inleiding van A.A. van Rijnbach; enkele ill.; register; XXX, 373 p. Uit de bibliotheek van Martien Beversluis. Met zijn ex-libris en een opdracht van hem aan zijn vrouw op het blanco schutblad. De naam van de echtgenote doorgekrast. Band wat verkleurd en iets los i…n de band.

- Brossura
Da: Librería Menosdiez, Madrid, MA, SpagnaLibrería Menosdiez
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 4,00
EUR 65,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rústica. Condizione: Bien.

Lingua: Olandese
Editore: Tjeenk Willink, Culemborg 1971
- Rilegato
- Prima edizione
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItaliaApeiron Book Service
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 19,50
EUR 33,22 spedizioneSpedito da Italia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rilegato. Condizione: in eccellenti condizioni. Condizione sovraccoperta: ottimo. prima edizione. Ingeleid door Jo Daan. Met een studie van Stuiveling, Garmt. Serie: De Werken van Brederode. Ex-bibliotheek met klein tempeltje op schutblad. Intern perfect. 252 pp. 560 gr.

- Rilegato
- Prima edizione
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItaliaApeiron Book Service
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 19,50
EUR 33,22 spedizioneSpedito da Italia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rilegato. Condizione: in eccellenti condizioni. Condizione sovraccoperta: ottimo. prima edizione. Stuiveling (red.), G. 637 pp. 1120 gr. Serie: De Werken van Brederode. Ex-bibliotheek met klein tempeltje op titelpagina helemaal onderaan. Intern perfect.

- Rilegato
- Prima edizione
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItaliaApeiron Book Service
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 19,50
EUR 33,22 spedizioneSpedito da Italia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rilegato. Condizione: in eccellenti condizioni. Condizione sovraccoperta: ottimo. prima edizione. Damsteegt (ed.) B.C. 244 pp. 540 gr. Ex-bibliotheek met klein tempeltje op titelpagina helemaal onderaan. Intern perfect.
Altre immaginiEditore: Facsimile Uitgaven Nederland / Het parool / N. Israel / B. de Graaf
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi BassiEmile Kerssemakers ILAB
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,00
EUR 33,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
1968, Facsimile herdruk in uiterlijk en formaat gelijk aan de druk van 1622, Oblong. Imitatie halfleder met gemarmerde platten. In cassette. Oplage 1000 genummerde exemplaren, dit is nummer 641. In zeer goede staat. Pakketzending.

- Brossura
- Prima edizione
Da: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItaliaApeiron Book Service
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 29,50
EUR 33,22 spedizioneSpedito da Italia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
brossura. Condizione: in eccellenti condizioni. Condizione sovraccoperta: ottimo. prima edizione. Keersmaekers (ed.) A. 369 pp. 700 gr. Serie: De Werken van Brederode. Ex-bibliotheek met klein tempeltje op titelpagina helemaal onderaan. Intern perfect.
- Rilegato
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , Paesi BassiKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,95
EUR 30,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: very good. Ingeleid en van toelichtingen voorzien door H. Prudon. Assen : Van Gorcum, 1968. Orig. cloth binding. Dustjacket. vii,217 pp. (Van Gorcum's literaire bibliotheek, 14). - Critische editie van het blijspel Spaanschen Brabander uit 1617 door Gerbrand Adriaenszoon Bredero (1585-1618). In dit volkse blijspel ko…mt Jerolimo platzak aan in Amsterdam en doet zich voor als rijk man. Er is nauwelijks een hoofdhandeling, maar het stuk bestaat uit een reeks levendige taferelen die het Amsterdamse straatleven oproepen. Het blijspel staat bekend als 'het hoogtepunt van de Nederlandse blijspelkunst in de gouden eeuw.' Het blijspel is gebaseerd op de Spaanse prozaroman Lazarillo van Tormes. Bredero liet zijn stuk in 1577 spelen, wellicht om aan verwijten te ontsnappen dat hij eigentijdse mensen op de hak zou hebben genomen. De grote kracht ervan is Bredero's humor, terwijl de structuur in vijf bedrijven hem kennelijk noopte hier en daar uit te weiden. Condition : very good copy. Keywords : .
Zedigheid vaarwel : een bloemlezing van lichtzinnige literatuur.
Shakespeare, William; G.A. Brederode, David Koning, P.C. Hooft . [et al.]
- Brossura
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , Paesi BassiKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,95
EUR 30,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: very good. Samengesteld en vertaald door Lizzy Sara May en Jaap Romijn. Utrecht : A.W. Bruna & Zoon, 1957. Paperback. 154 pp. 18 cm. (Zwarte Beertjes, 57). Illustraties van Jacques Boersma. Omslagontwerp Dick Bruna. - In deze bundel, waarvan de titel ontleend is aan de boalkon-scene uit Shakespeare's Romeo en Julia v…indt men verhalen en gedichten bijeen, waarin nu eens luchthartige, dan weer vurige hartstochtelijke, doch nimmer zwaarwichtige wijze de liefde tussen man en vrouw wordt verbeeld en bezongen. Inhoud : Voorwoord. -- William Shakespeare (1564-1616): Balkonscène uit Romeo en Julia (vertaling Burgersdijk/Buddingh'). -- G. A. Bredero (1585-1618): Voorzang. -- David Koning: De liefde verschijnt ten tonele. -- P. C. Hooft (1581-1647): Vluchtige nimf waarheen zo snel? -- Giovanni di Boccaccio (1313-1375): De vogel in de band (vertaling J. A. Sandfort). -- S. Vestdijk: The beauty and the beast. -- Juan Ruiz de Hita (1283-1350): De hoedanigheden der kleine vrouwen. -- Casanova (1725-1798): Esther Hope (vertaling H. C. en F. C. van Houten). -- Jan Luyken (1649-1712): Mijn lief is al mijn vreugd. -- Dominique le Bourg: Een uitstapje naar Cythera. -- Lizzy Sara May: De klank van onze handen. -- Robert Bloom: De merrie op de hooizolder. -- Bertus Aafjes: Waarschuwing. -- Marcel Aymé: Verloving. -- Lucebert: Overhandig mij. -- Henri Michaux: In de vertrekken van de Koningin. -- Mark Twain: Eva's dagboek. -- Nes Tergast: Deliria. -- Duizend en één Nacht (pl.m. 1400): De dame en haar vijf aanbidders. -- Victor La Chaste: Liedje in de Avondstond. -- La Molière (1719-1785): Angola. -- Andries Pels (1631-1681): Harten veroveren. Publius Ovidius Naso (43 v.Chr.-18 n.Chr.): De kunst der vrijage. (vertaling: Jacques Boersma). -- Hooglied (3e eeuw v.Chr.). Condition : very good copy. Keywords : LITERATURE, Bruna, Dick (1927-2017).
Editore: Amsterdam, Cornelis Lodewijcksz. Van der Plasse
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 25,30
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
REPRINT 111, 103, 62 p. Half kunstleer met cassette.

De onzichtbare draad. Het geheim van Zandhof. Wat Wung met de zon deed. De Avonturen van Klavervier. Van twee vrienden. Drie jongens in de journalistiek. De Paaschvuren. De schipbreuk van de "Holland".
Kieviet,W., Bas Irke, J.L. Keetelaar, B. Knoop, A.D. Hildebrand, G. Hovenkamp, J. Karel Brederode.
Editore: Alkmaar; zonder jaar (ca.1915 1915
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , Paesi BassiAntiquariaat De Boekenbeurs
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 82,50
EUR 15,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
-1930); Gebr. Kluitman (5x), Ten Brink, Kruseman en gebr. Koster. Zeven fraaie gestempelde linnen banden waarvan één (Paaschvuren) met omslag en één halflinnen band (Van twee vrienden). Allen in goede staat. Band van De onzichtbare draad wat verkleurd en "roest"vlekjes.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 16,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Leiden, Sijthoff, 1929. Boekversiering Albert Hahn en Hahn Jr. Inleiding en aantekeningen van J.A.N. Knuttel. Linnen. Met foto's. LXX + 512 pag. [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].
Da: Fokas Holthuis, Den Haag, , Paesi BassiFokas Holthuis
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 60,00
EUR 27,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
[Geesbrug], Sub Signo Libelli, (1977). Oblong 7,9 x 11,5 cm. Ingenaaid met omslag. (16) p. Met de hand gezet uit een heel kleine Hollandsche Mediaeval en gedrukt in oranjerood en zwart in een oplage van 53 genummerde exemplaren. '. als gij des nachts alleen in 't bedde slapen moet?' Mooi miniboekje uit de eerste jaren van Sub Si…gno. Breugelmans 26.

Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, , Paesi BassiAntiquariaat Arine van der Steur / ILAB
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 981,00
EUR 30,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Convolute in later hardcover paper binding, in -4, 18 x 14 cm. In good condition. The following 7 theatre plays (and vermeerderingh), are in the convolute: G.A. Brederoos Kluchten: als vande koe, symen sonder soetigheydt, den molenaer, ende quacksalver, 't Amsteldam gedruckt by Nicolaes van Ravesteyn, door de weduwe van Cornelis… Lodewijcksz vander Plasse, boeckverkooper op de beurs in d'Italiaensche bijbel 1642, [2 pages Toe-eygheningh aendey lezer by Cornelis vander Plasse, 2 pages Onschuld en Toe-gift tegehen alle verstandeloose Waen-bet-weters en garen-wijse oordelaren poem by G.A. Bredero] + 17 pp Klucht vande Koe. Dated 6 augustus 1612 with 't kan Verkeren G.A. Brederoos Klucht, van het symen sonder soetigheydt, 't Amsteldam gedruckt by Nicolaes van Ravesteyn, door Weduwe van Cornelis Lodewijcksz vander Plasse 1642, 14 pp. G.A. Brederoos Klucht van den Molenaer gerijmt in 't Iaer 1613, Amsteldam Nicolaes van Ravesteyn, door Weduwe van Cornelis Lodewijcksz vander Plasse 1642, 16 pp. G.A. Brederoos Klucht vanden hooghduytschen Quacksalver, Amsteldam Nicolaes van Ravesteyn, door Weduwe van Cornelis Lodewijcksz vander Plasse 1642, 9 pp. Vermeerderingh. Een andere klucht. Van een Huysman en een Barbier, 5 pp. De gheboorte van Luys-bosch. Alias Robbe-knol, 3 pp. Claes Kloet met een Rou-mantel/met witte kousen en smeerighe Smits schoots-vel an, al singhende, 2 pp.With the famous words of Brederode at the end of the last poem Van seven ghesellen: 't kan verkeren. Pages on laid paper, pages numbered in the right top corner with pen. With the coat of arms of Amsterdam on all titlepages.Provenance: ex libris of van der Hoeven with the text: Recte faciendo, neminem timeas: juist handelend behoeft men niemand te vrezen. Not the famous ex libris of Jeanne Bieruma Oosting but another one in gold and red with the coat of arms of J. van der Hoeven.