C buddingh' (136 risultati)

Editore: Morks & Geuze's Boekhandel, Dordrecht 1960
- Brossura
Da: Oak Knoll Books, ABAA, ILAB, NEW CASTLE, U.S.A.Oak Knoll Books, ABAA, ILAB
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 16,07
EUR 7,37 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
8vo. stiff paper wrappers, dust jacket. unpaginated. Text in Dutch. Black and white illustrations, scenes from Dordrecht, by Otto Dicke. Published to commemorate the 100th anniversary of Morks & Geuze, Dordrecht, the Netherlands. Dust jacket tanned. Dust jacket and wrapper bent at top corner. stiff paper wrappers, dust jacket. M…orks & Geuze (illustratore).

- Rilegato
Da: Canal Bookyard, Upper Black Eddy, U.S.A.Canal Bookyard
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 22,32
EUR 3,25 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Fair. No Jacket. White titles on brown cloth, 207 pages illustrated primarily with photos but includes some drawings. Text in Dutch. Previous owner's name inked on the table of contents and there are a few margin notes in text. An illustration on page 53 has been cut out. Otherwise the book is in excellent… condition. Large book requires additional postage for priority or international shipment.

- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 5,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Gebrocheerd. Condizione: Boek goed. 63 pp.
Editore: Dijl's Uitgeverij, Dordrecht 1983
- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 7,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Lichte gebruikssporen. 118 pp. Uitgegeven als hommage aan de auteurs, ereburgers van de stad Dordrecht, die in 1983 beiden 65 jaar werden. Otto Dicke (illustratore).

- Brossura
- Prima edizione
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. First Edition. dit is een verhalenbundel van Cees Buddingh'; Lichte slijtage randen kaft.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 3rd Edition. De 1e roman van de dichter Cees Buddingh.Liefde en geweld als hoofdthema zorgen voor een beklemmende en ook afwisselende sfeer.; LET OP !! Ander omslag dan getoond. Getoond wordt de Salamander pocket nr 400, 1976. Mooi ex, gaaf, maar wel wat vergeeld.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 3rd Edition. De 1e roman van de dichter Cees Buddingh.Liefde en geweld als hoofdthema zorgen voor een beklemmende en ook afwisselende sfeer.; naam vorige eigenaar.

Editore: De Bezige Bij : Amsterdam 1969
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.; Naam in balpen op Franse titelpagina, gebruikssporen langs hoeken en randen.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. Paperback, 8vo.; Leesvouwen in rug, naam in vulpen op Franse titelpagina.

- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. Originele zwarte linnen band, stofomslag, 8vo.; Stofomslag verkleurd op de rug en sl;eets langs de randen, naam in balpen op schutblad, vlek op verso voorplat.

Editore: Rotterdam : Ad. Donker 1972
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties in z/w, ongepagineerd, 8vo.; Licht vlekje op voorplat; bovenrand voorplat iets verkleurd.

Editore: In den Toren, Baarn 1981
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good.

Editore: Manteau, Amsterdam 1984
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good.

Editore: Amsterdam : U.M. Holland 1951
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, gedichten, 8vo. De Windroos.; Rug iets verbruind.

Editore: Bruna, Utrecht 1971
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.

Editore: Utrecht/Antwerpen, A.W. Bruna & Zoon 1967
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.; Vlekjes kaft achterzijde; naam schutblad.

Editore: Uitgeverij de Bezige Bij, Amsterdam 1987
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. 3rd Edition. Naam en adres op schutblad doorgestreept met blauwe pen; datum op schutblad.
Editore: Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam 1967
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Binnenkant voorkaft pen streep.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, gedichten, 8vo.

- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele zwarte linnen band, stofomslag, 8vo.; Naam op schutblad.

- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele zwarte linnen band, stofomslag, 8vo.; Rug stofomslag verkleurd; bovenrand omslag iets gerafeld.

- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback met flappen, 8vo.; Naam op Franse titelpagina.

Editore: Amsterdam : De Bezige Bij 1987
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 5th or later printing. Pocket, gedichten, klein 8vo.

Editore: Utrecht : Reflex 1977
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.; Naam op Franse titelpagina.

Editore: Amsterdam : De Bezige Bij 1986
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, geïllustreerd met enkele foto's in z/w, 8vo. Inclusief cassettebandje in piepschuim houder achterin.; Randen licht sleets, naam in vulpen op Franse titelpagina.

Editore: Amsterdam : De Bezige Bij 1985
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 11,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, gedichten, 8vo. Gesigneerd door C. Budding' op de titelpagin zonder verdere toevoeging.; Naam en kleine aantekening op Franse titelpagina; streepje en vraagteken op binnenzijde kaft.

- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 11,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.; Naam op Franse titelpagina.

- Brossura
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 9,20
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
269 (3) p. Paperback (Pagina's vergeeld, verder in goede staat.).

Editore: amsterdam, Manteau. 1984 1984
- Brossura
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 9,20
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's gray paperback, red & white lettering spine and frontcover, 2nd enlarged edition [1978], thick 8vo: 336pp., short biography with publications, table of contents. Very fine copy..