Lingua: Inglese
Editore: n.p., Amsterdam, 1953
Da: Oak Knoll Books, ABAA, ILAB, NEW CASTLE, DE, U.S.A.
stiff paper wrappers. Nypels, Charles (illustratore). 4to. stiff paper wrappers. 48 pages. Biographical sketch of this printer - designer with many illustrations, some in color, showing his work. Includes a bibliography. A near fine copy.
Lingua: Olandese
Editore: (Friends of Charles Nypels), Amsterdam, 1953
Da: Entropy Books, Ferndale, MI, U.S.A.
Soft cover. Condizione: Very Good. Stiff printed wrappers, large slender 4to., 47, (1) pages, illustrated with 17 facsimile pages in color. Typographic design by S.H. de Roos. One of 2,000 copies printed. A very good copy with toned and edgeworn wrappers.
Editore: De Gemeenschap, Utrecht, 1933
Da: Antiquariaat Paul Nederpel, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. Text in dutch, 4to, soft cover, page 313-376, very good copy. Cover somewhat discoloured.
Editore: De Gemeenschap, Bilthoven, 1936
Da: Antiquariaat Paul Nederpel, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. Text in dutch, 4to, soft cover, page 113-160, very good copy. Cover design probably by Charles Nypels. Cover somewhat discoloured.
Lingua: Olandese
Editore: Charles Nypels Stichting, Maastricht, 1986
Da: Entropy Books, Ferndale, MI, U.S.A.
Soft cover. Condizione: Fine. Printed DW over stiff card, square 8vo., 95 pages, profusely illustrated with much color. A fine copy.
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZ.j.[1925]. Cliché rood & zwart. 50 x 32 - Papier 58 x 40 mm. [118486].
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZ.j.[1930]. Cliché rood & zwart. 44 x 35 - Papier 55 x 44 mm. [118490].
Editore: Amsterdam, 1951
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. 188 pp., sewn in pictorial stiff paper. Good copy, with light wear to wrappers/spine and some spots on cover. Christmas-Yearbook of the Dutch Graphic industry. About book design all over Europe. Many illustrations in colour and in black/ white, on all sorts of paper. Summaries in English. 31 x 24 cm.
Lingua: Francese
Editore: Privatdruck von Chris Leeflang und G. M. van Wees, Utrecht, 1945
Da: Antiquariat Rolf Bulang, Dautphetal, Germania
Prima edizione
EUR 68,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Gut. Erste Ausgabe. 21 S., 1 weißes Blatt. Orig.-Broschur mit Kordelheftung. Eins von 150 numerierten Exemplaren: "La «lettre de Charles d'Orléans» est un pastiche de jeunesse de Rimbaud choisi par Leeflang et van Wees pour célébrer la victoire de mai 1945. «Le texte a été composé clandestinement en avril 1945 sur la maquette du maître-imprimeur Charles Nypels qui a prêté gracieusement les lettrines de sa collection privée. » Tirage unique limité à 150 exemplaires numérotés." Von Chris Leeflang, G. M. van Wees und Charles Nypels eigenhändig signiert. Der Druck zur Feier der Befreiung der Niederlande und der deutschen Kapitulation erschien kurz bevor die drei Herausgeber die bibliophile Stichting De Roos gründeten. Ein gut erhaltenes Exemplar mit nur leichten Gebrauchsspuren. Signatur des Herausgebers.
EUR 22,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello(Terhorst, Ser J.L. Prop, 1995). Ingenaaid met stofomslag. (16) p. Met de hand gezet uit de Dante en gedrukt in groen en zwart op Zerkall-Bütten in een oplage van 100 exemplaren. 1e druk. Twee fragmenten uit een lange brief van Charles Nypels aan Charles Eyck.
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZ.j. 14,5 x 10,5 cm [118484].
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloParijs, La Connaissance, 1925. Les Bijoux typographiques 3. 16 x 12 cm. Ingenaaid. 42 p. Gezet uit de Tory Garamont en gedrukt in rood en zwart op Vergé de Filin-papier in 150 genummerde exemplaren. Omslag heeft wat vlekjes. 'Exemplaire imprimé pour Charles Nipels' is gedrukt tegenover de eerste tekstpagina! Een bijou inderdaad, elke pagina met rood kader, gedrukt op ruig en zwaar papier, mooie vormgeving van dit korte verhaal van Lenormand, een schrijver van freudiaans geïnspireerde toneelstukken, waarvan er enkele verfilmd zijn.
Lingua: Olandese
Editore: Joost van de Vondel, Amsterdam, 1936
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 75,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Limited Edition. 91, (2) pp., bound in blue cloth with gilt lettering on the spine. A fine copy, signed by Martinus Nijhoff and van Duinkerken. Edition of 125 copies, of which 100 were for sale. 29 x 20 cm.
Editore: Leiter-Nypels Maastricht, 1923
Da: Joie de Livre, Varennes sur Amance, Francia
EUR 99,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. Français, broché, grand format, assez bon état, papier parchemin, avec des illustrations en couleur.
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloUtrecht, Het Spectrum, [1940]. Ingenaaid met omslag. 110 p. 1e druk. Opdracht van de auteur in blauwe inkt op het voorste schutblad: 'Mede uit genegen groetenissen/ voor de dames Wansink,/ voor Toon/ van/ Charles./ Utrecht 30.10.40'.
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Haarlem], De Tuinwijkpers, 1968. Oblong. 9,5 x 14,3 cm. Ingenaaid. Samen met een mapje met zeven prentbriefkaarten van Maastricht en een facsimile van het handschrift van Nypels gestoken in een zelfgemaakt strak foedraaltje, overtrokken met felrood stijfselpapier. Met de hand gezet uit de Romanée en gedrukt in rood en zwart in een oplage van 120 genummerde exemplaren. In het boekje zijn teksten opgenomen die Charles Nypels zond aan S.H. De Roos, in het mapje zitten facsimiles van de beeldzijde van de prentbriefkaarten en éen repro van het handschrift. Buitengewoon fraaie en fijnzinnige uitgave over twee toptypografen onder elkaar, geconcipieerd en vormgegeven door Sem Hartz.
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOosterhesselen, De Klencke Pers, (1992). Garenloos. (6), 20 p. Gedrukt in een oplage van 32 genummerde exemplaren. Winckeldochters 4.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 50,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloMaastricht, Leiter-Nypels, 1926.
EUR 75,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Utrecht], De Gemeenschap, 1928. Ingenaaid. 56 p. Gedrukt door Nypels in rood, zwart en grijsblauw op getint gevergeerd Bührmann in een oplage van 800 genummerde exemplaren. 1e druk. Bibliotheeksticker op voorzijde omslag, twee bibliotheekstempels op voorste schutblad. Gaaf en fris exemplaar. Ongenummerd exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de drukker onder het colofon: 'voor/ Pater O. Huf S.J./ C. Nypels'. Van Laar 72.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 95,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloUtrecht, De Gemeenschap, 1929-1930. 4 delen, frontispiece, vignetten en omslagen in drie kleuren door Jozef Cantré, met de hand gezet uit de Electa en gedrukt in rood, zwart, en blauw door C. Nypels op de persen van Leiter-Nypels te Maastricht in opdracht van het Nijmeegse Studententoneel en uitgegeven in een eenmalige beperkte oplage van 250 exemplaren, genaaid in originele uniforme geïllustreerde omslagen, in moderne handgemaakte linnen overslagdoos. = Exemplaar gedrukt op naam van J.J.W. Coebergh. Met twee verschillende handgedrukte inlegvellen voor intekenaren.Met diverse stempels en bibliuotheeklabeltje van "Huize Padua", een religieuze (tegenwoordig GGZ) instelling te Boekel.