Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Good. 2nd impression . Name of the previous owner written on the front free end paper page. Heavy book may require extra postage unless posted within South Africa. 2nd Impression, 2000. Publication of 436 pages. The wraps are a little shelf rubbed and edge worn. Internally the pages have minor damp marks and are wavy. There are a few highlighted parts, pen annotations and markings. The text remains legible. The binding is strong. GK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Near Fine. 4th edition. shelf wear on the wraps. one inscription, some usage markings. text is clear and presentable. sound binding. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Very Good. 2nd. minor shelf wear on the wraps. a bit marked. contents are all intact and presentable. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. 2nd. the book is damp marked and wavy. annotations and highlighting in text. all pages are intact and legible. fair copy. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Cotswolds Rare Books, OXFORDSHIRE, Regno Unito
EUR 23,29
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Fine. 4th Edition. In excellent condition.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 31,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Good. shelf wear on the covers. highlighting and markings in text. sound binding. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Very Good. 3rd. he wraps are shelf rubbed and a bit creased. some usage markings and ownership inscriptions. sound binding. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Good. 3rd. the wraps are scuffed and chipped about. annotations and highlighting in text. book remains in fairly good condition. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Very Good. 2nd. 2nd edition. Heavy, extra postage may be required if posted outside South Africa. Wraps laminated. They are edge worn and marked. Marks on page edges. However, it is in very good condition, excellent binding. MK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Near Fine. 4th edition. shelf wear on the covers. highlighting in text. sound binding. may require extra postage. [SK]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. 3rd edition. Signed by previous owner. Heavy Book may require extra postage unless posted within South Africa. The wraps are a little shelf rubbed, minor creases and edge worn. There are minor creases within the book. The text within the book is clear and bright. The binding is excellent. GK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Lingua: Inglese
Editore: J. L. Van Schaik Publishers, 1998
ISBN 10: 0627021735 ISBN 13: 9780627021732
Da: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Sudafrica
Prima edizione
EUR 35,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Good. First Edition. 436 pages (complete). Wraps a bit edge worn and marked. Previous ownership inscriptions, highlighting, minor markings. However, it is still in good condition, tightly bound and intact. 1st edition. MK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Lingua: Olandese
Editore: Peeters Publishers, Leuven, 1996
ISBN 10: 9068318772 ISBN 13: 9789068318777
Da: Grand Eagle Retail, Bensenville, IL, U.S.A.
Paperback. Condizione: new. Paperback. De lectuur van Gezelles poezie wordt tot op heden vaak ondernomen vanuit een romantische literatuuropvatting, waarbij het begrip originaliteit als sleutelwoord fungeert. Dat betekent o.a. dat (toevallig opgemerkte) interacties tussen Gezelles teksten en de hem omringende comtemporaine of oudere literatuur werden beschouwd als een randfenomeen, en dat de vraag naar de functie en de precieze aard van de intertextuele relaties die de Gezelliaanse fenotekst aangaat met zijn architeksten nauwelijks werd gesteld. Deze studie onderzoekt vooreerst hoe Gezelle als o.a. leraar, verantwoordelijke voor een volksbibliotheek, redacteur van een didactisch weekblad, beoefenaar van de comparatieve en historische taalkunde of samensteller van een almanak de zeventiende-eeuwse Zuidnederlandse (geestelijke) literatuur op intensieve wijze bevraagt en bestudeert. Het belang van Gezelles lectuur van die teksten voor zijn eigen poezie wordt dan geanalyseerd aan de hand van case studies, geordend in drie opstellen die elk een bepaald type "intertextuele" relatie in het licht stellen.Een tekstgenetische lectuur van enkele - soms gerenommeerde - gedichten demonstreert hoe de oude taal in se Gezelle inspireert tot het schrijven van poezie vanuit de dynamiek van de taal, die dan in een helder gestructureerde tekst wordt bedwongen. Verder wordt de manier belicht waarop Gezelle als poetisch ervaren (oude) taal of tekst via een aantal "Gezelliaanse" herschrijfregels aan de 19de-eeuwse lezer aanbiedt. Ten slotte worden enkele gecanoniseerde communiegedichten uit de periode 1850-1869 geconfronteerd met genologisch verwante 17de-eeuwse teksten. De intertextuele relaties die daarbij werden aangetroffen zijn divers, maar worden zeldzaam gekenmerkt door een (moderne) kritische of destructieve houding: de "vreemde" elementen gaan vrijwel onmerkbaar in de Gezelletekst over. Shipping may be from multiple locations in the US or from the UK, depending on stock availability.
Lingua: Olandese
Editore: Peeters Publishers, Leuven, 1996
ISBN 10: 9068318772 ISBN 13: 9789068318777
Da: AussieBookSeller, Truganina, VIC, Australia
EUR 114,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: new. Paperback. De lectuur van Gezelles poezie wordt tot op heden vaak ondernomen vanuit een romantische literatuuropvatting, waarbij het begrip originaliteit als sleutelwoord fungeert. Dat betekent o.a. dat (toevallig opgemerkte) interacties tussen Gezelles teksten en de hem omringende comtemporaine of oudere literatuur werden beschouwd als een randfenomeen, en dat de vraag naar de functie en de precieze aard van de intertextuele relaties die de Gezelliaanse fenotekst aangaat met zijn architeksten nauwelijks werd gesteld. Deze studie onderzoekt vooreerst hoe Gezelle als o.a. leraar, verantwoordelijke voor een volksbibliotheek, redacteur van een didactisch weekblad, beoefenaar van de comparatieve en historische taalkunde of samensteller van een almanak de zeventiende-eeuwse Zuidnederlandse (geestelijke) literatuur op intensieve wijze bevraagt en bestudeert. Het belang van Gezelles lectuur van die teksten voor zijn eigen poezie wordt dan geanalyseerd aan de hand van case studies, geordend in drie opstellen die elk een bepaald type "intertextuele" relatie in het licht stellen.Een tekstgenetische lectuur van enkele - soms gerenommeerde - gedichten demonstreert hoe de oude taal in se Gezelle inspireert tot het schrijven van poezie vanuit de dynamiek van de taal, die dan in een helder gestructureerde tekst wordt bedwongen. Verder wordt de manier belicht waarop Gezelle als poetisch ervaren (oude) taal of tekst via een aantal "Gezelliaanse" herschrijfregels aan de 19de-eeuwse lezer aanbiedt. Ten slotte worden enkele gecanoniseerde communiegedichten uit de periode 1850-1869 geconfronteerd met genologisch verwante 17de-eeuwse teksten. De intertextuele relaties die daarbij werden aangetroffen zijn divers, maar worden zeldzaam gekenmerkt door een (moderne) kritische of destructieve houding: de "vreemde" elementen gaan vrijwel onmerkbaar in de Gezelletekst over. Shipping may be from our Sydney, NSW warehouse or from our UK or US warehouse, depending on stock availability.