Lingua: Olandese
Da: SuzyQBooks, Salt Lake City, UT, U.S.A.
Copia autografata
Cloth. Condizione: Very Good. No Jacket. Dutch text. Uitgegeven naar aanleiding van de 50e verjaardag van de auteur. Green cloth, gilt titles and decorations. Illustrated. Signed by Author(s).
Da: The Bookstore, Belfast, Regno Unito
Prima edizione
EUR 41,66
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very Good. 1st Edition. Very good condition in dust wrapper, light wear minor marks.
EUR 62,47
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 10,29
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. Jaar onbekend, 47pp, paperback in redelijke tot goede staat.
Da: HPB-Ruby, Dallas, TX, U.S.A.
hardcover. Condizione: Very Good. Connecting readers with great books since 1972! Used books may not include companion materials, and may have some shelf wear or limited writing. We ship orders daily and Customer Service is our top priority!
Da: Librairie Thot, MOUVAUX, Francia
EUR 125,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture rigide. Condizione: Bon. Condizione sovraccoperta: Bon. Grand In4 relié sous jaquette bon état à très bon état, 216 pages, 1987 (dos légèrement insolé, légères marques sur la jaquette). Envoi soigné.
EUR 11,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 1. Met auteursopdracht. Dutch.
Editore: Binderij Gutenberg Editions, 1994
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 11,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Stichting Mercator-Plantijn (Antwerpen), 1982
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 11,76
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. 1. Eigendomsmerk. Dutch Deze gids biedt een overzichtelijke en informatieve kennismaking met Groot-Kortrijk en zijn deelgemeenten Aalbeke, Bellegem, Bissegem, Heule, Kooigem, Kortrijk, Marke en Rollegem. De auteurs behandelen de historische ontwikkeling, het bouwkundig en landschappelijk erfgoed, de sociaal-culturele kenmerken en de belangrijkste bezienswaardigheden van elke deelgemeente. De publicatie is opgevat als een praktische en cultuurhistorische gids voor bewoners, bezoekers en geïnteresseerden in de lokale geschiedenis van Zuid-West-Vlaanderen.
Editore: Antwerpen Stichting Mercator-Plantijn, 1982
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 11,76
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Rug gescheurd / Naamstempel Dutch.
Editore: , Belgium, Lannoo, 1999.,, 1999
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloClothbound, with dustjaquet, in-4 , 216pp. fine, uitgave van 1999. ISBN 9020914987. Good condition!!!!!! History, Technical Evolution, Folklore. 1700 g.
Editore: Lannoo Tielt 1987, 1987
Da: Andrew Barnes Books / Military Melbourne, Melbourne, VIC, Australia
Prima edizione
EUR 71,51
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1st edition hardback with dust jacket As New quarto 216pp., colour & b/w plates, text ills., Fascinating commercial, agricultural, & social history.
EUR 41,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa dura. Condizione: Bien. Lannoo, 1984. Texto en neerlandés. Profusamente ilustrado. 441 pp. 30 x 25. Tela editorial tapa dura, arpillera, con sobrecubierta de editorial ilustrada. Sin subrayados ni anotaciones. Sobrecubierta ligeramente fatigada, volumen en buen estado de conservación. ISBN: 902091118X.
Editore: Komitee voor Initiatief van de stad Kortrijk, 1975
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 22,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. 1. Dutch Deze rijk geïllustreerde brochure, uitgegeven door het Komitee voor Initiatief van de stad Kortrijk, biedt een overzicht van de geschiedenis, architectuur en kunstschatten van de Onze-Lieve-Vrouwekerk. De teksten situeren de stichting van de kerk in de middeleeuwen en volgen haar bouwkundige evolutie doorheen de eeuwen. Aandacht gaat naar de romaanse en gotische onderdelen, de rol van de kerk in het stedelijk en religieus leven van Kortrijk, en de aanwezige kunstwerken, waaronder schilderijen, beeldhouwwerken en het interieur. Foto?s van Frans Gruwez illustreren zowel de architecturale details als de kunsthistorische waarde van het monument, zodat de publicatie fungeert als toegankelijke gids voor bezoekers én als beknopt naslagwerk over dit belangrijke Kortrijkse erfgoed.
Editore: Lannoo, 1987
Da: Bingo Books 2, Vancouver, WA, U.S.A.
Prima edizione
Hardcover. Condizione: Near Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. 1st Edition. hardback book and dust jacket in near fine condition,name under front flap.
EUR 69,30
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: New. Nieuwstaat. 94 p. 27,5 x 23,5 x 1,5 cm. Hardcover met stofomslag. Kaft: zwat linnen met gouden opdruk. Stofomslag is doorzichtig plastic.
EUR 49,28
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: Good. 125 p. ill. papier Spiegeleir, de, Marthe Dutch.
Editore: Lannoo, Tielt
ISBN 10: 9020938606 ISBN 13: 9789020938609
Da: Burton Lysecki Books, ABAC/ILAB, Winnipeg, MB, Canada
EUR 131,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[90-209-3860-6] 1999. (Folio hardcover) Fine in fine dust jacket. 216pp. Black & white and color illustrations. Locale: Belgium; Flanders--Belgium. (History, Flax, Linen, Textiles).
Editore: Lannoo, Tielt, 2007
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. 1. Bijgevoegd: promtiefolders voor het boek Dutch Bert Dewilde, taalvirtuoos en verzamelaar van taalgrapjes, bundelt in dit boek ongeveer 3000 ?doordenkertjes? ? korte, vaak ironische of verrassende taalspelingen, aforismen en gedachtesprongen. De verzameling toont zijn stijl als woordkunstenaar, waarbij alledaagse woorden en uitdrukkingen op een speelse manier worden herleid, gespiegeld of omgegooid, vaak met een humoristische of ironische ondertoon. Yes.
Editore: , Tielt, Lannoo, 1979**,, 1979
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 39,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, linnen, originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 23,5x27,5cm, 156pp, geillustreerd in kleur en z/w. Prachtige geillustreerde kunstmonografie van deze bijzondere Kuurnenaar. In zeer goede staat!! 777 g.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellox. Tielt, Lannoo, 1987, large in-4°, 215 + (1) pp, hundreds of ills., many in colour, bound in natural-coloured linen, green lettering on covers;, orig. dust wrapper. Text in English.