Lingua: Olandese
Editore: Uitgeverij Terra - Lannoo, 1983
ISBN 10: 9062551491 ISBN 13: 9789062551491
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. First Edition. Het Kleine Bouwen probeert zich op de oorspronkelijke betekenis van het ons overgeleverde originele model te concentreren. Het betekent de ontstaansgeschiedenis. De periode 1620-1980 kwam voort uit de behoefte een historische ontwikkeling te kunnen blootleggen en deze te koppelen aan onze eigen tijd, die het belang van de maquette opnieuw herkent, zoals onder meer blijkt uit opmerkingen in de bijdragen in de catalogus van de architecten Hertzberger en Weeber; Groot formaat paperback 1983, ill. zw/w., schoon en fris binnenwerk; recht boekblok, gave omslag zonder leeslijntjes in de rug.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Paperback, veel illustraties (waaronder foto's) in z/w, 4to.; Enige foxing.
Lingua: Olandese
Editore: Utrecht-Zutphen, Centraal Museum Utrecht-Uitgeverij Terra. 1983, 1983
ISBN 10: 9062551491 ISBN 13: 9789062551491
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn paperback, pictorial front- & backcover, large 4to: 212pp., several hundred photographs - drawings - section drawings, descritions, notes & references, list lenders, table of contents, colophon. Fine copy.
Da: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1999, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. Paperback, veel illustraties deels in kleur, 8vo.; Enkele vouwtjes in voor- en achterplat, foxing op snede.
Lingua: Olandese
Editore: 's-Gravenhage : SDU uitgeverij z.j.
ISBN 10: 9034615642 ISBN 13: 9789034615640
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Oorspronkelijk omslag, veel illustraties (waronder enkele in kleur), 4to. Inhoud: 1) inleiding; 2) origineel en copie; 3) Het vernieuwen van metselwerk ; 4)De waarde van een gebouw als Bouwhistorisch gegeven; 5) Gevelafwerking; 6) Pleisteren; 7) ontpleisteren; 8) Moderne bouwmaterialen: stalen ramen; 9) Het restaureren van Beeldhouwwerken; 10) Patina; 11) Ruines , Summary, topografisch register |.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 22,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZeist, Rijksdienst voor Monumentenzorg & Zwolle, Waanders Uitgevers, 1999. 445,[2] pp. Over 600 b./w. ills. Orig. hardcover, d./j. (De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst).
Lingua: Olandese
Editore: Bekking & Blitz Uitgevers, 1988
ISBN 10: 9061091977 ISBN 13: 9789061091974
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 24,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmersfoort, Uitgeverij Bekking, 1988. Paperback. 23 x 18,5 cm. Met illustraties. 305 pag. - ALS NIEUW [Architecture / international [Algemene Architectuur] ].
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 49,88
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 51,38
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Zwolle, 1999, 1999
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 50,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZwolle, 1999. 4to. Linnen. 445 p. Nieuw exemplaar in krimpfolie.
Da: Goltzius, Lisse, Paesi Bassi
EUR 46,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 56,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZwolle, Waanders, Rijksdienst voor Monumentenzorg, 1999, in-4°, 445 pp, linnen uitgeversband met originele stofwikkel. Gepubliceerd in de reeks '' De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst''. ISBN 9040092575 .