Editore: Grave : Alfa., Nijmegen,, 1984
Da: Joachim Stosch Versandantiquariat, Hamburg, Germania
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal Broschur. 212 Seiten 15x22 Gut, fast ungelesen. Einband etwas lichtrandig. ISBN: 9070407221. 90 Gramm Sprache: Niederländisch.
Editore: Nederlandse Onderwater Sport Bond, utrecht, 1992
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good.
Lingua: Tedesco
Editore: The Pathenon Publishing Group, London - Casterton - New York, 1994
ISBN 10: 1850705801 ISBN 13: 9781850705802
Da: NEPO UG, Rüsselsheim am Main, Germania
EUR 3,85
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloGebundene Ausgabe. Condizione: Sehr gut. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.
Editore: Uitg. Alfa, Nijmegen/Grave, 1984
Da: Hackenberg Booksellers ABAA, El Cerrito, CA, U.S.A.
212p., b/w illus., original stiff wrappers (Nijmeegse codicologische cahiers, 2-3).
Lingua: Olandese
Editore: Nijmegen/Grave, Uitg. Alfa 1985, 1985
ISBN 10: 9070407256 ISBN 13: 9789070407254
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello365 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Lingua: Olandese
Editore: Nijmegen-Grave, Alfa. 1983, 1983
ISBN 10: 9070407191 ISBN 13: 9789070407193
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 98pp., figures, appendices, references. Very fine copy - as new., Volume 1: Nijmeegse Codicologische Cahiers.
Lingua: Olandese
Editore: Nijmegen-Baarn, Katholiek Documentatie Centrum-Uitgeverij Arbor. 1992, 1992
ISBN 10: 905158038X ISBN 13: 9789051580389
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 284pp., 12 contributions woth illustrations, side-notes & references, sources, general bibliography, list illustrations, index. Very fine copy - as new. Volume 24: KDC. Bronnen & Studies.
Editore: Gent, Vlaamse Handboekbindersgilde 1987, 1987
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's green wrappers, pictorial frontcover, 4to: 24pp. 15 illustrations, notes & references.
Lingua: Olandese
Editore: Nijmegen-Grave, Alfa. 1987, 1987
ISBN 10: 9070407280 ISBN 13: 9789070407285
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 13,80
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn light-brown paperback, title spine & frontcover, 8vo: frontispiece, 254pp., 20 contributions with illustrations, notes & references. CONTRIBUTORS: N. Geirnaert - G.C. Huisman - A.S. Korteweg - P.F.J. Obbema - J.A.A.M. Biemans - G. Achten - A.J. de Groot - R. Jansen Sieben - E. Overgaauw - W. Veder - J.P. Gumbert - J.M.M. Hermans - J.W.E. Klein - M. Smeyers [2x] - P. Valvekens - A. Gruijs - P.F. Beinema & A.J. Geurts - C.M.G. Berkvens Stevelinck - A. Derolez. Very fine copy - as new., Volume 8-9: Nijmeegse Codicologische Cahiers.
Lingua: Olandese
Editore: Nijmegen-Grave, Alfa. 1984, 1984
ISBN 10: 9070407221 ISBN 13: 9789070407223
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 13,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn brown paperback, title spine and frontcover, 8vo: 212pp., 8 contributions, illustrations, stamps & rubbings, notes, bibliographical notes, table of contents. Very fine copy., Volume 2 & 3: Nijmeegse Codicologische Cahiers.
Editore: Nijmegen, 1983, 1983
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 4,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen, 1983. Omslag. 98 pp. Nieuw exemplaar. Nijmeegse Codicologische Cahiers, 1.
Editore: Nijmegen, Grave, 1987, 1987
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen, Grave, 1987. Omslag. 254 pp. Ills. (Nijmeegse Codicologische Cahiers, 8-9.) Nieuw exemplaar. Inhoud: N. GEIRNAERT, Inventarisatie van handschriften en studie van handschriftfragmenten in het stadsarchief te Brugge. G.C. HUISMAN, Over de catalogus van middeleeuwse handschriften in de Universiteitsbibliotheek Nijmegen. A.S. KORTEWEG, De catalogisering van de handschriften van de Koninklijke Bibliotheek in Den Haag. P.F.J. OBBEMA, Catalogisering in Leiden. J.A.A.M. BIEMANS, De Bibliotheca Neerlandica Manuscripta. Reorganisatie en voortzetting van een documentatieapparaat. G. ACHTEN, De ontsluiting van het Middelnederlandse getijden- en gebedenboek. A.J. DE GROOT, Inventarisatie van canoniekrechtelijke handschriften in Nederlandse bibliotheken en archieven. R. JANSEN-SIEBEN, Inventarisatie van Middelnederlandse Artes-teksten. E. OVERGAAUW, Martyrologia uit de oude bisdommen Utrecht en Luik. W. VEDER, The Study of the Slavic Cyrillic and Glagolitic Manuscripts outside the Slavic Countries. J.P. GUMBERT, CMD en HMM. Catalogus van gedateerde handschriften en inventaris van alle handschriften. J.M.M. HERMANS, Boekbanden rond 1500. Voorstel tot systematisering van de beschrijving van bandversiering gekenmerkt door een ruitmotief, met als voorbeeld een groep banden uit Groningen. J.W.E. KLEIN, FOLIANT. Een quantitatief onderzoek naar handschriften uit de Nederlanden. M. SMEYERS, Het beschrijven van de verluchting in catalogen van middeleeuwse handschriften. Probleemstelling en voorstellen voor descriptieschemata. P. VALVEKENS, Het ambachtswezen en de socio-economische aspecten van de boekverluchting in de Nederlanden, hoofdzakelijk tijdens de tweede helft der vijftiende eeuw. A. GRUIJS, Van catalografie naar codicografie. De electronica als hulpmiddel bij het ontsluiten van middeleeuwse handschriften. P.F. BEINEMA en A.J. GEURTS, Computer supported codicography of medieval manuscripts. An evaluation of the PCC-project. C.M.G. BERKVENS-STEVELINCK, De Centrale Catalogus van Brieven (CCB). A. DEROLEZ, Aantekeningen bij een gecodeerde codicologische beschrijving van Italiaanse handschriften in humanistisch schrift van de XVe eeuw.
Editore: Nijmegen, Grave, 1984, 1984
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen, Grave, 1984. Omslag. 212 pp. Ills. Nieuw exemplaar. Nijmeegse Codicologische Cahiers, 2-3.
Editore: Nieuw Land Erfgoedcentrum / uitgeverij de Twaalfde Provincie, Lelystad, 2005
ISBN 10: 9072380746 ISBN 13: 9789072380746
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft Cover. Condizione: Good / Goed. 5de / 5th. 155 pagina's. Foto's, afbeeldingen, documenten, kaartjes. Deze publikatie verschijnt als deel 56 in de serie publikaties van het Sociaal Historisch Centrum voor Flevoland Size: A5. Paperback.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 28,14
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWrappers (paperback) 254 pp. With illustr.; 22 cm. Includes bibliographies. - "Nijmeegse Codicologische Cahiers, 8-9" (few stamps, sl. worn, sl. discoloured) Although still good. 540g.
Editore: Gent, 1987, 1987
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGent, 1987. Omslag. Folio. 24 p.
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWrappers (paperback) 212 pp. With illustr.; 23 cm. Includes a contribution in German. Includes bibliographies. - "Nijmeegse Codicologische Cahiers 2-3" (covers sl. discoloured, stamps) Although still good. 480g.
Editore: Lelystad, DE Twaalfde Provincie 1996 geillustreerd, 1996
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Met registers. - (Cultuur Historisch Jaarboek voor Flevoland). - Gebrocheerd.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 30,53
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 14,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWrappers (paperback) 254 pp. With illustr.; 22 cm. Includes bibliographies. - "Nijmeegse Codicologische Cahiers, 8-9" Very good. 550g.
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 14,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWrappers (paperback) 212 pp. With illustr.; 23 cm. Includes a contribution in German. Includes bibliographies. - "Nijmeegse Codicologische Cahiers 2-3" (covers sl. discoloured, although very good). 499g.
Editore: Nijmegen, 1984, 1984
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen, 1984. Omslag. 374 pp. Met platen en ills. Met uitvouwbare kaart en lijst van kloosters. Tentoonstelling Nijmeegs Volkenkundig Museum 28 september t/m 23 november 1984. Nieuw exemplaar.
ISBN 10: 9072380649 ISBN 13: 9789072380647
Da: Houtman Boeken, Utrecht, Paesi Bassi
EUR 6,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. 1999, 144pp, paperback, staat: goed.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen, 1987. 253 pp. Ills. Softcover.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 24,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZutphen, Walburg Pers, 1997. 155 blz. Met foto's. Slappe kaft. Goed. [116273].
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen/Grave, Alfa, 1987.253 blz.Slappe kaft. Fraai. [154110].
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloNijmegen/Grtave, Alfa, 1984. 212 blz. Ills. Slappe kaft. Fraai. Nijmeegse Codicologfische Cahiers 2-3. [154111].
Editore: Nijmegen, Alfa, 1987., 1987
Da: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Paesi Bassi
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello253 p. Stiff wrs. 22 cm 0 gr.