Editore: Boerenbond Belge, 1978
Da: BoundlessBookstore, Wallingford, Regno Unito
EUR 11,21
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. French content. VG condition book with dust jacket. DJ is clean, has fresh colours and has little wear to edges. Book has clean and bright contents. Slipcase has little wear.
Editore: Pierre Mardaga, Liège, 1978
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloToile. Condizione: Bon exemplaire. Jaquette. 237 pp. Avec photos en couleur.
Lingua: Olandese
Editore: Brussel, Mercatorfonds. 2005, 2025
ISBN 10: 9061536294 ISBN 13: 9789061536291
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's paper-covered boards, pictorial front- & backcover, 4to: ornamental endpapers, frontispiece, 96pp., very richly illustrated, colophon. Very fine copy - as new., Texts in Dutch as in English.
Lingua: Olandese
Editore: Liège, Pierre Mardaga, 1978., 1978
ISBN 10: 9020907611 ISBN 13: 9789020907612
Da: AUSONE, Bruxelles, Belgio
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello24 x 28, 237 pp., très nombreuses illustrations en couleurs, nombreux plans en bleu, croquis en N/B, reliure d'édition pleine toile + jaquette (tranches roussies mais intérieur propre). Photos de A. Hardy, P. Labarque et J. Nackaerts.
EUR 51,38
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Heverlee, Centrum Agrarische bouwkunde 1985, 1985
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello156pp., met vele zw/w illustraties (foto's, plannen, tekeningen), 30cm., gebroch., goede staat, B98969.
Editore: Antwerpen, Mercatorfonds, 2005, 2005
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, geillustreerde (foto) uitgeversplatten in kleur, 29x22,5cm, 95pp, fraai geillustreerd in kleur en z/w, als nieuw.tweetalige uitgave in het Nederlands /in English, very good condition !! ISBN 9789061536291. dit boek gaat diepert in op de ideeenwereld en de beeldtaal van Jan Fabre, Op een 23 meter hoge naald prijkt tegenover de universiteitsbibliotheek een reusachtige juweelkever, tegen de wolken geprikt. Jan Fabre licht toe: "De kever is het geheugen van de natuur, een soort oudste computer ter wereld, een radar van het menselijk bestaan. Het totale kunstwerk verwijst naar een verzameling, een collectie van insecten op speldenknoppen geprikt en omgedraaid. Belangrijk is de relatie met de universiteitsbibliotheek: collectief geheugen van de mens, een gebouw met een verzameling aan boeken en kennis. Totem wil hier een eerbetoon brengen aan de kennis, de schoonheid, kortom, aan de poezie van het bestaan." Het kunstwerk, onthuld in 2004, is een geschenk aan de stad Leuven vanwege de universiteit ter gelegenheid vanhaar 575e verjaardag in het jaar 2000. Dit boek gaat dieper in op de ideeenwereld en de en de beeldtaal van Jan Fabre, waarin de kever een van de vele terugkerende motieven is. 700 g.
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrussel, Mercatorfonds, 2005. 29 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 96 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY Still shrinkwrapped. [Art / international artist [Buitenlandse Kunstenaars] ].
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 73,22
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 24,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHeverlee : Centrum Agrarische Bouwkunde , 1985 Softcover, 156pp., 21.5x30cm., ills. in z/w., in zeer goede staat (omslag met lichte gebruikssporen).
Lingua: Francese
Data di pubblicazione: 1978
Da: Librairie Le Trait d'Union sarl., TROYES, Francia
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 24,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloLiège, Mardaga, 1978. Liège, Mardaga, 1978. In-4, rel. d'édition pleine toile verte, jaquette ill., 240 p. Nombreuses photographies couleurs. /79B Jaquette légèrement frottée, bonne condition.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHeverlee, Centrum Agrarische Bouwkunde, 1985 Gebrocheerd (blanco papieromslag), 156pp., 20.5x29,5cm., ills. in z/w., in goede staat (omslag met gebruikssporen en wat vervuild). Fotocopie bedoeld als werk- of leesexemplaar.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 42,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2. Heverlee - Leuven, Centrum Agrarische Bouwkunde , K.U.L. , 1985, in-4°, 156 pp , softcover.