Editore: Historische Kring De Marne, Leens, 1975
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, 30 cm, 90 pp. Gestencilde herdruk van dit werk. Iets roestig. Cond.: goed / good.
Editore: Oppenheim, Groningen, 1882., 1882
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 32,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. 187 pp. -good.-(Het omslag en enkele pagina's zijn aan de randen beschadigd, verder in goede conditie.).
Editore: A.L. Scholten, Groningen, 1879
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 14,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello3de druk. Papieren band, 19 cm, 76 pp. Achterplat ontbreekt, voorplat en inhoudsopgave liggen los. Cond.: redelijk / fair.
Editore: Kemink & Zoon, Utrecht, 1867
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHalfleren band, vergulde rug, gemarmerde platten. XIV, 178 p. -(Het leer is op de rug kaalgesleten, cheurtje in p. 163., overigens in goede conditie.).
Editore: Kemink & Zoon, Utrecht, 1867, 1867
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback, Werken van het Historisch Genootschap, Nieuwe Serie no. 7. 178 pp. -(De rug is beschadigd, maar het geheel zit nog stevig in de binding.).
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 48,29
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 48,29
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
Editore: Utrecht, Historisch Genootschap zonder jaar
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOverdruk uit de Codex Diplomaticus Neerlandicus, Tweede serie, tweede deel, tweede afdeling. - Leer, met goudstempeling.
Editore: Römelingh, Groningen, 1836, 1836
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGemarmerd papieren omslag, opgeplakte rugtitel. (10), 351, (1) p. -(Wat ingescheurd op uiteinden knepen, signatuur in inkt op het halve schutblad, maar verder is het boek in goede conditie.).
Editore: W. Zuidema, Groningen, 1841, 1841
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBlind papieren omslag, titel etc. met pen opgeschreven. Frontispice. XII, 168 p. -(Het omslag is verkleurd, pagina's roestvlekkig, meerdere ezelsoren.).
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 69,68
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 69,68
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
Editore: Dissertatio, Groningen, 1838, 1838
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloDissertatio, Groningen, 1838. (12),323,xix pp. Met 3 platen.
Editore: W. Zuidema, Groningen, 1824
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 39,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello23 cm, 128 pp. In blinde vrij sleetse band. Cond.: goed / good.
Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 21,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloLoose paper binding, 25 x 15 cm.
Editore: R.J. Schierbeek [1846], Groningen, 1846
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 60,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBlind papieren omslag. Paginering van 600 tot 767. . -(Omslag verkleurd en licht beschadigd, pagina's vergeeld.).
Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 27,25
Quantità: 3 disponibili
Aggiungi al carrelloNobiliarium Groninganum van Wilhelm Coenders van Helpen, uitgegeven en met eenige aantekeningen voorzien door Mr. H.O. Feith.
EUR 57,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWorkum, H. Brandenburgh en Zoon, 1854, 37pp. paper softcover binding, diary inscriptions explained by H.O. Feith.
Editore: R.J. Schierbeek, Groningen, [ca 1846], 1846
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 100,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2 halflinnen bandjes, blind, gemarmerde platten. 596 p. Eerste deel met titelgravure. -(Papier wat vergeeld, maar verder zijn beide boeken in zeer goede conditie.).
Da: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 54,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGroningen, J.Römelingh, 1836. [12],352 pp.
Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 43,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaper binding, 22,5 x 13 cm.
EUR 43,70
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello178 p.
Editore: J. Oomkens/Erven B. van der Kamp, Groningen, 1850/1870, 1870
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 120,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOpnieuw gebonden in linnen banden, het originele papieren omslag (inclusief rugtitel) opgeplakt. 260, 15 294, 16 p. -(Originele papier kaalgesleten, bovenzijde rug open (beplakt), pagina's vergeeld en hier en daar roestvlekkig.).
Da: Goltzius, Lisse, Paesi Bassi
EUR 46,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello
Editore: W. Zuidema, Groningen, 1828/1837, 1837
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 175,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2 linnen banden (nieuw gebonden). 607 646 pp. -(banden licht verschoten, voorwerk van tweede deel is ingebonden tussen pp. 480 en 481).
Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 52,32
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaper binding, front page of binding loose. 23,5 x 14 cm. With handwritten inscription on first page: P.C. Nanninga.
Editore: W. Zuidema, Groningen, 1828/1837, 1837
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 195,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2 halflederen banden, gemarmerde platten, vergulde rugtitel. 607 646 p. . -(De ruggen zijn wat sleets, leer ingescheurd op het scharnier van het tweede deel, roest aan de eerste en laatste pagina's.).
Data di pubblicazione: 2025
Da: True World of Books, Delhi, India
EUR 28,47
Quantità: 18 disponibili
Aggiungi al carrelloLeatherBound. Condizione: New. BOOKS ARE EXEMPT FROM IMPORT DUTIES AND TARIFFS; NO EXTRA CHARGES APPLY. LeatherBound edition. Condition: New. Reprinted from 1840 edition. Leather Binding on Spine and Corners with Golden leaf printing on spine. Bound in genuine leather with Satin ribbon page markers and Spine with raised gilt bands. A perfect gift for your loved ones. Pages: 346 NO changes have been made to the original text. This is NOT a retyped or an ocr'd reprint. Illustrations, Index, if any, are included in black and white. Each page is checked manually before printing. As this print on demand book is reprinted from a very old book, there could be some missing or flawed pages, but we always try to make the book as complete as possible. Fold-outs, if any, are not part of the book. If the original book was published in multiple volumes then this reprint is of only one volume, not the whole set. Sewing binding for longer life, where the book block is actually sewn (smythe sewn/section sewn) with thread before binding which results in a more durable type of binding. Pages: 346.
Data di pubblicazione: 2025
Da: True World of Books, Delhi, India
EUR 28,47
Quantità: 18 disponibili
Aggiungi al carrelloLeatherBound. Condizione: New. BOOKS ARE EXEMPT FROM IMPORT DUTIES AND TARIFFS; NO EXTRA CHARGES APPLY. LeatherBound edition. Condition: New. Reprinted from 1865 edition. Leather Binding on Spine and Corners with Golden leaf printing on spine. Bound in genuine leather with Satin ribbon page markers and Spine with raised gilt bands. A perfect gift for your loved ones. Pages: 433 NO changes have been made to the original text. This is NOT a retyped or an ocr'd reprint. Illustrations, Index, if any, are included in black and white. Each page is checked manually before printing. As this print on demand book is reprinted from a very old book, there could be some missing or flawed pages, but we always try to make the book as complete as possible. Fold-outs, if any, are not part of the book. If the original book was published in multiple volumes then this reprint is of only one volume, not the whole set. Sewing binding for longer life, where the book block is actually sewn (smythe sewn/section sewn) with thread before binding which results in a more durable type of binding. Pages: 433.
Da: Goltzius, Lisse, Paesi Bassi
EUR 69,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1832, 16pp. no binding (extract?), obituary of Robert Keuchenius Driessen (1759-1832).