EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele linnen band, stofomslag, illustraties in kleur en z/w, 4to.; Naam en adressticker op schutblad.
Editore: Utrecht : Matrijs, 2008
ISBN 10: 9053453423 ISBN 13: 9789053453421
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 13,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geà llustreerde hardcover, 4to.; Nog in uitgeversfolie.
Editore: Utrecht, Matrijs, 2008
ISBN 10: 9053453423 ISBN 13: 9789053453421
Da: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Paesi Bassi
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocloth, dustj, 4to 208 pp., ca. 350 ills vele ontwerpen, ontwerpers; Nederland en buitenland; technische achtergronden en methoden; ALS NIEUW.
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2004, hardcover met stofomslag, goed exemplaar, genummerd en door vertaler gesigneerd exemplaar van de intekeneditie, Cd ontbreekt , met stofomslag, goed exemplaar, genummerd en door vertaler gesigneerd exemplaar van de intekeneditie, Cd ontbreekt , met stofomslag, goed exemplaar, genummerd en door vertaler gesigneerd exemplaar van de intekeneditie, Cd ontbreekt.
paperback. Condizione: New. In shrink wrap. Looks like an interesting title!
EUR 24,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloMatrijs, 2004. Gebonden met stofomslag. 28,5x22,5 cm. 288 pp. Foto's in kleur en z/w. kleine vouw in achterzijde omslag, maar mooi exemplaar. l Bruggen, visie op architectuur en constructie brengt het spanningsveld tussen de ontwerpers, opdrachtgevers en vormgevers van bruggen in beeld. Het boek bestaat uit drie delen die samen één geheel vormen. In het eerste gedeelte wordt de geschiedenis behandeld van de bruggen van de Spoorwegen en de rijkswegen en van de bruggen in Rotterdam en Amsterdam. Daarnaast wordt de geschiedenis van provinciale en gemeentelijke wegen behandeld. De Twentekanalen Roosenburg en de wegen in Friesland komen hier aan bod. Verder wordt de invloed van technologische ontwikkelingen op de vormgeving van bruggen behandeld. Het tweede gedeelte behandelt ongeveer 35 moderne bruggen. In het derde gedeelte worden verschillende visies gegeven op bruggen door architecten, constructeurs en opdrachtgevers.
ISBN 10: 9074576931 ISBN 13: 9789074576932
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloDen Boer/De Ruiter, 2008. 24 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. GOED EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
EUR 19,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloUtrecht, Matrijs, 2004. 29 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].