Lingua: Olandese
Editore: Drukkerij-Uitgeverij Lannoo o.J.
Da: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germania
EUR 8,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellogebundene Ausgabe. Condizione: Gut. 132 Seiten; Der Erhaltungszustand des hier angebotenen Werks ist trotz seiner Bibliotheksnutzung sehr sauber. Es befindet sich neben dem Rückenschild lediglich ein Bibliotheksstempel im Buch; ordnungsgemäß entwidmet. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 350.
Editore: Davidsfonds, 1938
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloIngenaaid. Condizione: Normale gebruikssporen. 128 pp.
Editore: Antwerpen-Roeselare, Edicon pvba. 1986, 1986
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
Copia autografata
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's cream paperback, illustrated cream dustjacket with lettering, large 8vo: 62pp., colophon. Printed in 300 numbered copies. This copy not numbered. Very fine copy. Signed with dedication & correspondence card author.
EUR 23,86
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 23,86
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 26,93
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Lingua: Olandese
Editore: Uitgeverij Den Gulden Engel, 1988
ISBN 10: 9050350941 ISBN 13: 9789050350945
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 28,14
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Brussel/Amsterdam, Desclee De Brouwer/De Kinkhoren, 1947, 1947
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 6,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, beige linnen hardcover met goudopdruk, 20x13.5 cm., 246 pp. + 2, z/w illustraties door Broeder Max. Ex-libris vignet Rik Jacobs getekend door Frank Ivo Van damme. 420 g.
Editore: Leuven, De Clauwaert, 1949, 1949
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, beige linnen hardcover met blauwe opdruk, 20.4x14.4 cm., 255 pp. + 1. Jaarreeks Boekengilde De Clauwaert derde boek van 1949. 460 g.
Editore: Brugge, De Kinkhoren, 1943, 1943
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, originele geillustreerde uitgeversomslag, 20x13.5 cm., 294 pp.+ 2. Korenaren nr. 4. 410 g.
EUR 37,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: , Davidsfonds, 2014, 2014
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, 207 pag. NL, 250 x 190 mm, in goede staat, veel info en foto's / illustr.in zachte kleuren / z/w. ISBN 9789059085428. Boeken en studies over de Grote Oorlog richten hun blik meestal op de Westhoek en de loopgravenoorlog die daar jarenlang woedde. Maar hoe werd de Eerste Wereldoorlog beleefd in de rest van het land? Dit boek gaat dieper in op het dagelijkse leven tijdens WOI in het bezette gebied. Het focust op de situatie in het Land van Dendermonde, die bij uitbreiding ook gold voor de rest van Vlaanderen. Lees over de chaos van de mobilisatie en de strakke regelgeving van de Duitse bezetter. Op welke manieren verzette de bevolking zich tegen de Duitsers? Waar vonden mensen hoop en geluk in die angstige oorlogstijd? Ontdek hoe de martelaarsstad Dendermonde ingezet werd in de oorlogspropaganda en hoe de wederopbouw verliep na het einde van de oorlog. Aan de hand van zes tegenstellingen - orde en chaos, voor en tegen, angst en hoop, goed en slecht, binnen en buiten, toekomst en verleden - wordt het verhaal van de oorlog in bezet Vlaanderen op een veelzijdige, vernieuwende en genuanceerde manier gebracht. 'Tegen-strijd' vervalt daarmee niet in het stereotiepe zwart-wit denken over WOI , maar laat alle facetten van de Grote Oorlog uitgebreid aan bod komen. 770 g.
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBROUWERVAN DER HALLEN (E.).Brouwer. Peintre des buveurs et des paysans.Trad. par M. Gevers.P., Desclée de Brouwer, 1945, pet. in-8°, br., ex non coupé. 300 gr.
Editore: Leuven, Davidsfonds 1952, 1952
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 25,30
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello202pp.+ 1 portret, gecart.band, mooie staat, T25006.
EUR 28,69
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. 2013, 190pp, Paperback met flappen in goede staat. Klein deukje bovenzijde rug.
Editore: Antwerpen, , 1948, 1948
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellodoodsprentje met foto voorzijde en memoriam tekst achterzijde. 370 g.
Editore: Tielt, Lannoo, S.d.
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden met stofomslag, 96pp., 11.5x17.5cm., redelijke staat 205 g.
Editore: Antwerpen, Leeslust, 1924, 1924
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover, stevige papieromslag met flappen, 24x20 cm., 90 pp. + 4 + XXIV z/w platen. 710 g.
EUR 13,30
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Antwerpen,1944. Orig. cloth binding. 176p. Index. library ticket on spine. Condition : good copy. Keywords : ,
Editore: Nijmegen/Kortrijk, De Koepel/Zonnewende, 1947, 1947
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOorspronkelijk uitgevers omslag, 51 pag *prima staat. sleutelbloemreeks 0 g.
Editore: Leuven, Davidsfonds, 1941, 1941
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, originele beige lederen uitgeversomslag geillustreerd door Frans Mertens, 19.5x15.5 cm., 169 pp. + 1, binnentekstillustraties in z/w door Frans Mertens. Volksreeks nr. 299. Vierde boek der Jaarreeks 1941. 390 g.
Lingua: Olandese
Editore: die Keure Uitgeverij-Drukkerij NV, 2025
ISBN 10: 9048652316 ISBN 13: 9789048652310
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 49,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Editore: Uitgave Wiek Op, 1938
Da: Antiquariat Wortschatz, Markt Hartmannsdorf, Austria
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover/Taschenbuch. Condizione: Gut. kA (illustratore). kA. Auflage. Anzahl Bände: 1 - Bd.Nr.: kA - Sprache: nl - Einband: Broschur - Gewicht: 482 - Illust.: kA - Zustand: Gut - berieben, Umschlag bestoßen und beschmutzt.
Editore: Haringe, 't Bertennest, 1966, 1966
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginele geillustreerde uitgeversomslag z/w, 10,5x10,5 cm., 121 pp. + 5. Uitgegeven in Jeugdgemeenschap bij 't maandelijks werkschrift "Onze Arbeid", nr. 26 - bloeimaand 1966. 250 g.
Editore: Antwerpen, Leeslust 1924, 1924
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello90pp.met illustraties van Felix Timmermans, gesigneerd met opdracht door auteur, 21cm., orig.omslag (rug hersteld), enkele stempeltjes.
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBROUWERVAN DER HALLEN (E.).Brouwer. Peintre des buveurs et des paysans.Trad. par M. Gevers.P., 1945, in-8°, br. ss. jaq. ill., ex. non coupé. 300 gr.
EUR 24,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. GESIGNEERD.
Editore: Het Spectrum, Utrecht, 1940
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. 1. Dutch ?Zonnewijzer 1940? is een almanak voor katholieke gezinnen, met bijdragen van verscheidene auteurs en redactieleden. De bundel bevat verhalen, bijdragen en illustraties, onder meer verhalen als ?De Kruislievenheer? van Felix Timmermans en bijdragen van o.a. Ernest Claes. De almanak is samengesteld als een breed cultuur-, religie- en gezinsboek, met aandacht voor spiritualiteit, literatuur, kunst en gezinsleven binnen katholieke context.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Eigendomsmerk. Dutch.