Editore: N.V. Fabriek ,, De Bijenkorf" v/h K. Honig Koog aan de Zaan, 1916. 78 pp., tekst-illustraties en 72 plaatjes (compleet)., 1916
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 6,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginele halflinnen band met decoratief voorplat. Rug wat gespleten/beschadigd, tekstpagina's met bruine doordruk van plaatjes (zoals gebruikelijk), verder goed. Please see description or ask for photos.
Editore: Jacob van Kampen, Amsterdam, 1917
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Naam van schutblad afgeknipt; jaartal en pdrachtje van 2 regeltjes op schutblad geschreven; roestplekjes.
Editore: Amsterdam : Cor B. Smit's Muziekhandel z.j.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, gedrukt in zwarte en oranje, illustraties, 4to.
Editore: Amsterdam : Gebroeders Koster z.j.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Hardcover met opgeplakte plaat, oblong, z/w afbeeldingen; Op voorplat: "Reizen en avonturen van de Neef van Prikkebeen".; Naam op titelpagina.
Editore: Amsterdam; zonder jaar; Cor B. Smit's Muziekhandel/ Uitgave Vennootschap Muziek en Letteren; softcover; met ill., o.a. van Daan Hoeksema; muziek en notenbalken; 11, 15 & 12 p. Lichte gebruikssporen, een enkel stempeltje en inscriptie met potlood. "Sint Nicolaas op bezoek" enigszins beschadigd, platten laten los. [#3851
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 27,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam; zonder jaar; Cor B. Smit's Muziekhandel/ Uitgave Vennootschap Muziek en Letteren; softcover; met ill., o.a. van Daan Hoeksema; muziek en notenbalken; 11, 15 & 12 p. Lichte gebruikssporen, een enkel stempeltje en inscriptie met potlood. "Sint Nicolaas op bezoek" enigszins beschadigd, platten laten los.
Editore: Bussum; zonder jaar; Gebr. Koster; zachte kaft, geniet; oblong; 30x11 cm.; met ill. in zwart wit door Daan Hoeksema; 19 p. Een goed exemplaar met een enkel zeer klein kreukje. [#3838
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 20,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBussum; zonder jaar; Gebr. Koster; zachte kaft, geniet; oblong; 30x11 cm.; met ill. in zwart wit door Daan Hoeksema; 19 p. Een goed exemplaar met een enkel zeer klein kreukje.
Editore: Gebroeders Koster, Bussum
Da: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZonder jaar (1920?), 1e druk, [20]pp., 13.5 x 8.7 cm, Oblong. Softcover, geniet. In zeer goede staat. Bijgevoegd Maar 'n droom - Vliegavonturen. Zonder voor en achterplat.
Editore: Amsterdam, Gebr. Koster, zonder datum
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. Beschadigd mapje van dik papier, met 13 van de 24 voorbeelden en 12 vellen leipapier, aan beide kanten te gebruiken. U dient alleen de krijtjes nog aan te schaffen. 25 x 19 cm.
Editore: Bussum, Gebr. Koster, [ca. 1927], 1927
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. (16) pp., genaaid gebrocheerd (= nette reparatie) in geillustreerd karton. Goed exemplaar met illustraties in kleur. 9 x 16 cm.
Editore: Bussum, Gebr. Koster, [1922], 1922
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Fair. (20) pp. inclusief omlsag, stevig papier. Omslag los, binnenwerk geniet. Beduimeld exemplaar. Omkaderde illustraties in rood-zwart met daarnaast de tekst.
Editore: Amsterdam, Cor B. Smit's Muziekhandel, [193?]
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. (16) pp. including cover. Light wear and age toning, some foxing on back cover. Good copy. Ills. in black/orange of Sinterklaas- en Christmassongs. 31 x 24 cm.
Editore: Bussum, Gebr. Koster, [1922], 1922
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. (20) pp. inclusief omslg, stevig papier. geniet. Mooi exemplaar. Omkaderde illustraties in rood-zwart met daarnaast de tekst.
Editore: [Bussum, Gebr. Koster, 192?]
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. Portfolio (15 x 18 cm) of thin cardboard with mounted title-illustration (11 x 15 cm) mounted illustrations (7 x 15 cm) at back. Inside 6 postcards of stiff paper with line drawings, to be coloured (with the illustration at the back as an example. All cards fine and unmaked. Wear and tear on the portfolio.
Editore: [Bussum, Gebr. Koster, 192?]
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. Portfolio (15 x 18 cm) of thin cardboard with mounted title-illustration (11 x 15 cm) mounted illustrations (7 x 15 cm) at back. Inside 6 postcards of stiff paper with line drawings, to be coloured (with the illustration at the back as an example. All cards age toned but unmarked. Wear and tear on the portfolio.
Editore: Bussum Gebr. Koster, [1920], 1920
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. (32) pp. stiff paper, stapled in pictorial boards. Age toning, little dame to spine, very good copy. Nursery rhymes with colour plates. Not coloured yet. 12 x 15 cm.
Editore: Bussum; zonder jaar; Gebr. Koster; gekartonneerd; 15,5x12 cm.; ill.; ongepagineerd. De plaatjes zijn ingekleurd. [#3610
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 26,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBussum; zonder jaar; Gebr. Koster; gekartonneerd; 15,5x12 cm.; ill.; ongepagineerd. De plaatjes zijn ingekleurd.
Editore: Naarden, Gebroeders Koster, [193?]
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Tweede druk, 106 pp., gebonden in geïllustreerd linnen met stofomslag. Omslag licht met beschadigd met reparaties, goed en stevig exemplaar. Ills. in zwart-wit. 21 x 17 cm.
Editore: Amsterdam, Gebr. Koster, [191?]
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Good. Port folio van papier met opgeplakte titelillustratie, met daarin gebruiksaanwijzing, 1 stevige kaart met 9 voorbeelden, 1 kaart die reeds een paar cm. is geborduren, 9 niet gebruikte kaarten, en 5 vellen karton. Port folio licht beschadigd, mooie set. 27 x 18 cm.
Editore: 's-Gravenhage; zonder jaar (1943, 1943
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello); J. Philip Kruseman; halflinnen; oblong; 30x21 cm.; ill. in kleur door Daan Hoeksema; met muziek en tekst; 26 p. Los in de band. Enkele pagina's verkeerd ingebonden, de eerste bladzijden bevinden zich ná de laatste pagina. Band met wat lichte slijtagesporen.
Editore: Gebrs. Koster, Bussum, [ca. 1930], 1930
Da: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Paesi Bassi
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloDit lijkt te gaan om de serie 2. "Silhouetten Kleuren", maar op dit exemplaar prijkt geen titel of serienummer. Compleet met 2 wervingsflyers, overzichtje van alle (ingekleurde) platen, en de 12 ongekleurde platen. Samen in kartonnen portfolio, met illustratie in kleur op het voorplat. Zeer zeldzaam. -(Vlekjes en een label aan de achterzijde van het portfolio, de wikkel aan de binnenzijde bevat een scheur, maar de platen zijn in goede conditie.).
EUR 49,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. In 12 delen gevouwen ganzenbord van fietsenfabriek Simplex (circa 51x69cm), lithografie van Emrik & Binger te Haarlem, ontwerp van Daan Hoeksema.; Randen wat rafelig; grotere scheur (circa 14 cm) aan rechterrand gerepareerd; kleine scheurtjes op vouwlijnen. Redelijk-goed exemplaar.
Editore: Tiel; zonder jaar (1926, 1926
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 38,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello); Maatschappij "de Betuwe"; zachte kaft; 8x10 cm.; ill. door Daan Hoeksema, in zwart wit en steendrukjes in kleur; ongepagineerd. Wat lichte kreukjes en laatste bladzijden iets beschadigd langs de rand.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Gebroeders Koster [1910]. Tweede druk. 63pp. Mist voorzijde omslag.
Editore: Zonder plaats; zonder jaar; losbladig in gevouwen omslag; 28x33 cm.; met ill. door Daan Hoeksema. De omslag met wat gebruikssporen, kleine scheurtjes. [#3777
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 38,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZonder plaats; zonder jaar; losbladig in gevouwen omslag; 28x33 cm.; met ill. door Daan Hoeksema. De omslag met wat gebruikssporen, kleine scheurtjes.
Editore: Amsterdam, Gebr. Koster, (ca. 1920) / 72 x 53 cm. Los voorbeeld uit 'Met een pijpje Krijt', maar in opvallend groot formaat., 1920
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 50,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPoster, in vieren gevouwen, op vouwen, rand en hoekjes wat beschadigd, maar in goede staat. Please see description or ask for photos.
Editore: Amsterdam, Gebr. Koster, (ca. 1920) / 72 x 53 cm. Los voorbeeld uit 'Met een pijpje Krijt', maar in opvallend groot formaat., 1920
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 50,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPoster, in vieren gevouwen, op vouwen, rand en hoekjes wat beschadigd, maar in goede staat. Please see description or ask for photos.
Editore: Amsterdam, Gebr. Koster, (ca. 1920) / 72 x 53 cm. Los voorbeeld uit 'Met een pijpje Krijt', maar in opvallend groot formaat., 1920
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 50,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPoster, in vieren gevouwen, op vouwen, rand en hoekjes wat beschadigd, maar in goede staat. Please see description or ask for photos.
Lingua: Olandese
Editore: J. Philip Kruseman, s-Gravenhage, 1910
Da: AJ Scruffles, Leigh On Sea, ESSEX, Regno Unito
EUR 77,55
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Daan Hoeksema (illustratore). '20 bekende kinderliedjes, verzameld en gearrangeerd door J. Philip Kruseman, met teekeningen van Daan Hoeksema'. No date but c. 1920. Collection of Dutch children's songs with music and lyrics. With illustrations throughout. Oblong 4to. Rubbing and bumping to edges. Toning to covers. Good overall.
Editore: Bussum : Gebr. Koster z.j.
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 82,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Map met grote kleurenlitho (circa 89x64cm) van ezel en tien losse staarten (genummerd 1-10), circa 1925.; De grote kleurenlitho heeft wat prikgaatjes; lichte slijtage map; map gerepareerd met plakband.
Editore: Bussum; zonder jaar; Gebr. Koster; zachte kaft, geniet; oblong; 30x11 cm.; met rijmpjes van Clinge Doorenbos en ill. in zwart wit door Daan Hoeksema; 19 p. Stempeltje en naam op het titelblad. [#3653
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 55,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBussum; zonder jaar; Gebr. Koster; zachte kaft, geniet; oblong; 30x11 cm.; met rijmpjes van Clinge Doorenbos en ill. in zwart wit door Daan Hoeksema; 19 p. Stempeltje en naam op het titelblad.