Lingua: Inglese
Editore: Geological Survey, in Academia, Publishing House of the Czechoslovak Academy of Science, 1989
ISBN 10: 8070750006 ISBN 13: 9788070750001
Da: ThriftBooks-Dallas, Dallas, TX, U.S.A.
Hardcover. Condizione: Good. No Jacket. Former library book; Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Lingua: Inglese
Editore: Geological Survey, in Academia, Publishing House of the Czechoslovak Academy of Science, 1989
ISBN 10: 8070750006 ISBN 13: 9788070750001
Da: medimops, Berlin, Germania
EUR 4,55
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Lingua: Inglese
Editore: Cambridge University Press, Cambridge, 1990
ISBN 10: 0521266211 ISBN 13: 9780521266215
Da: Research Ink, Takoma Park, MD, U.S.A.
Condizione: Very Good. xiv + 320 pp. Dust jacket. Rubber-stamped on front free endpaper. book.
Lingua: Inglese
Editore: Cambridge University Press, 1990
ISBN 10: 0521319773 ISBN 13: 9780521319775
Da: N. Fagin Books, Chicago, IL, U.S.A.
Soft cover. Condizione: Very Good. 1990. Archaeological theory. Cambridge University Press. Very good to good+ paperback 320p.
Lingua: Inglese
Editore: Geological Survey, in Academia, Publishing House of the Czechoslovak Academy of Science, 1989
ISBN 10: 8070750006 ISBN 13: 9788070750001
Da: Jackson Street Booksellers, Omaha, NE, U.S.A.
Hardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Near Fine. Very good copy in hardcover with near fine dust jacket.
Lingua: Inglese
Editore: Cambridge University Press, Cambridge, UK, 1990
ISBN 10: 0521266211 ISBN 13: 9780521266215
Da: Book Dispensary, Concord, ON, Canada
EUR 17,88
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very Good. VERY GOOD hardcover in VERY GOOD dust jacket, tight square spine, some underlining in light pencil, most of text CLEAN. Book.
Editore: Nakladatelstvi Svoboda, Praha Czech Republic Prague, 1994
ISBN 10: 8020502114 ISBN 13: 9788020502117
Da: Charles Berry, Bookseller, Lakeport, CA, U.S.A.
Hardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very Good. Czech-language hardcover in excellent, unmarked condition (light handling), with VG dust jacket (light wear). 414 pages, profusely illustrated by megaliths from around the world. [2.8 lbs]. Book.
Editore: Brno, Jihoceské Muzeum ,, 1977
Da: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, Germania
EUR 14,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello375 S., zahlr. Abb., OBr.,
Editore: Anthropologie XIV/3,, 235-256, (1976)., 1976
Da: Antiquariat Petri, Jena, Germania
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSC. Condizione: Gut. Obr, 4?, in gutem Zustand, [APA24,0]. Deu 300g.
Editore: Universita J.E. Purkyne v Brne, 1975
Da: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, U.S.A.
Condizione: Very Good. *Price HAS BEEN REDUCED by 10% until Monday, June 8 (weekend SALE item)* 285 pp. 123 plates, Hardcover, very good in poor dust jacket. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Lingua: Ceco
Editore: Profil, 1988
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Navstivily Zemi nekdy v minulosti rozumne bytosti z jinych planet? Vypovidaji o techto navstevach stare indianske pribehy, sochy na Velikonocnim ostrove, pyramidy ci biblicke pribehy? Existovala Atlantida, Lemurie a jine civilizace? Neni epos o Gilgamesovi prvni kosmonautickou reportazi? Tyto a desitky dalsich otazek vzrusuji ctenare na celem svete. Odpovedet na tyto sugestivni otazky se snazi manzele Malinovi ve sve knize.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Vyber nejvyznamnejsich archeologickych objevu o vyvoji cloveka a jeho kultury. Dvacet praci ruznych autoru - archeologicke objevy starych civilizaci na vsech kontinentech.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Autorovo zpracovani fascinujici osobnosti prvniho svrchovaneho cisare Cchinu nabizi celistvi pohled na dobu prvniho cisare i predchozi vyvoj Ciny ocima archeologa, antropologa, politologa i historika umeni, aniz by tim pribeh velkeho muze stratil cokoliv na barvitosti, napinavosti a vernosti psychologicke drobnokresby postav.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Riss größer als 1 cm.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Vyber nejvyznamnejsich archeologickych objevu o vyvoji cloveka a jeho kultury. Dvacet praci ruznych autoru - archeologicke objevy starych civilizaci na vsech kontinentech.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Verformung des Festeinbands. Autori se pokousi vysvetlit, jake nastroje a pracovni postupy pouzivali davni stavitele pri tvorbe svych del. Pouzivaji k tomu predevsim logiku a vlastni zkusenosti.
Lingua: Ceco
Editore: Akademické nakladatelství CERM, 2014
ISBN 10: 807204883X ISBN 13: 9788072048830
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Encyklopedicky koncipovana a soucasne hrava kniha antropologa, archeologa a spisovatele Jaroslava Maliny uvadi v ,Chajjamovskych ctyrversich" vyznamne vedce, umelce, politiky a vojevudce, kteri svym dilem a svymi ciny od staroveku dodnes vyrazne poznamenali vyvoj lidske spolecnosti a kultury. Ctyrversi o kazdem z geniu je spjato s pojednanim o jeho zivote a dile.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse. V publikacii autori odpovedaju na desiatky sugestivnych otazok, ktore vzrusuju citatelov na celom svete, a to napriklad: Navstivili nasu Zem niekedy v minulosti ine bytosti z inych planet? Neovplyvnili mimozemstania vyvoj cloveka? Existovala Atlantida, Lemuria a ine civilizacie, ak ano, co sa s nimi stalo? Preco vyhynuli mamuty? Zahady bermundskeho trojuholnika a mnohe ine.Moznoze presvedcivost vedeckych argumentov pripravi nejedneho citatela o vzrusujuci zazitok, no aj vedecky overena pravda prinasa nove poznatky, podnecuje fantaziu a zachovava napatie.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken. V publikacii autori odpovedaju na desiatky sugestivnych otazok, ktore vzrusuju citatelov na celom svete, a to napriklad: Navstivili nasu Zem niekedy v minulosti ine bytosti z inych planet? Neovplyvnili mimozemstania vyvoj cloveka? Existovala Atlantida, Lemuria a ine civilizacie, ak ano, co sa s nimi stalo? Preco vyhynuli mamuty? Zahady bermundskeho trojuholnika a mnohe ine.Moznoze presvedcivost vedeckych argumentov pripravi nejedneho citatela o vzrusujuci zazitok, no aj vedecky overena pravda prinasa nove poznatky, podnecuje fantaziu a zachovava napatie.
Lingua: Ceco
Editore: Profil, 1988
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Navstivily Zemi nekdy v minulosti rozumne bytosti z jinych planet? Vypovidaji o techto navstevach stare indianske pribehy, sochy na Velikonocnim ostrove, pyramidy ci biblicke pribehy? Existovala Atlantida, Lemurie a jine civilizace? Neni epos o Gilgamesovi prvni kosmonautickou reportazi? Tyto a desitky dalsich otazek vzrusuji ctenare na celem svete. Odpovedet na tyto sugestivni otazky se snazi manzele Malinovi ve sve knize.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Autorensignatur; Leichte Risse. Svetova katastrofa: povidky s neblahym koncem. 6 povidek, castecne sci-fi s vedeckym nametem.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. AMOR je pocitacovy system k automatickemu generovani milostnych scen.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 4,13
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Vyber nejvyznamnejsich archeologickych objevu o vyvoji cloveka a jeho kultury. Dvacet praci ruznych autoru - archeologicke objevy starych civilizaci na vsech kontinentech.
EUR 4,44
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Tri detektivni pribehy z prostredi archeologu a univerzitnich vedcu, jak by vystizne mohl znit podtitul teto knihy, spojuje postava archeologa Lukase, pusobiciho na "nejmenovane" moravske vysoke skole. V prvnim pribehu jde o komplikovanou aferu kolem padelani drahocennych sperku z velkomoravske doby, ve druhem se Lukas na stazi ve Spojenych statech stava svedkem vrazdy v prostredi experimentalni praveke vesnice, a ve tretim pak autor s velkou davkou primocarosti a odvahy popisuje dosti dusne pomery na univerzite: spory o hodnosti, publikace a staze, vedecke mafie v techto putkach pusobici. Nekteri autorovi kolegove na brnenske univerzite z tohoto pribehu zkratka tezko mohou byt nadseni. O to vic by se ovsem on i cela kniha mohly libit ctenarum.
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 4,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Vyber nejvyznamnejsich archeologickych objevu o vyvoji cloveka a jeho kultury. Dvacet praci ruznych autoru - archeologicke objevy starych civilizaci na vsech kontinentech.
EUR 5,09
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Autorovo zpracovani fascinujici osobnosti prvniho svrchovaneho cisare Cchinu nabizi celistvi pohled na dobu prvniho cisare i predchozi vyvoj Ciny ocima archeologa, antropologa, politologa i historika umeni, aniz by tim pribeh velkeho muze stratil cokoliv na barvitosti, napinavosti a vernosti psychologicke drobnokresby postav.
Lingua: Ceco
Editore: Nadace Universitas Masarykiana, 1993
ISBN 10: 8090130593 ISBN 13: 9788090130593
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 5,09
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Vyslo pri prilezitosti oslav 75. jubilea Masarykovy univerzity v Brne a 750. vyroci zalozeni mesta Brna. Koedice: Masarykova univerzita. Brno, Moravske zemske muzeum. Brno, Svoboda-Libertas. Praha, Jota. Brno. ISBN pro soubor: 80-901305-7-7.
EUR 5,28
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Tri detektivni pribehy z prostredi archeologu a univerzitnich vedcu, jak by vystizne mohl znit podtitul teto knihy, spojuje postava archeologa Lukase, pusobiciho na "nejmenovane" moravske vysoke skole. V prvnim pribehu jde o komplikovanou aferu kolem padelani drahocennych sperku z velkomoravske doby, ve druhem se Lukas na stazi ve Spojenych statech stava svedkem vrazdy v prostredi experimentalni praveke vesnice, a ve tretim pak autor s velkou davkou primocarosti a odvahy popisuje dosti dusne pomery na univerzite: spory o hodnosti, publikace a staze, vedecke mafie v techto putkach pusobici. Nekteri autorovi kolegove na brnenske univerzite z tohoto pribehu zkratka tezko mohou byt nadseni. O to vic by se ovsem on i cela kniha mohly libit ctenarum.
Lingua: Ceco
Editore: Nadace Universitas Masarykiana, 1993
ISBN 10: 8085834006 ISBN 13: 9788085834000
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 5,57
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Soubor temer 60 originalnich eseju a uvah vyznamnych ceskych a slovenskych vedcu, umelcu a politiku (J. Grygar, I. Havel, M. Holub, Z. Mahler, J. Sokol, O. Wichterle atd.) na tema tvorivost, vznikly z podnetu kolem oslav 75. jubilea Masarykovy univerzity v Brne a 750. vyroci zalozeni mesta Brna.Koedice: Masarykova univerzita. Brno, Moravske zemske muzeum. Brno, Svoboda-Libertas. Praha, Jota. Brno.ISBN pro soubor: 80-901305-7-7.