EUR 8,31
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Editore: Cape Goliard / Grossman, 1969
Da: Bendowa Books, Holyoke, MA, U.S.A.
Prima edizione
Hardcover. Condizione: Near Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. 1st Edition. Tall narrow 8vo measuring 5 x 10 inches. Includes translation of 19 poets. MPT was a wonderful translation series. This edition brings a number of poets into English translation previously unread in English. Near Fine in blue paper covered boards. Dust jacket in Near Fine. A very nice copy of an uncommon title.
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Vybor z poezie. Vybral a usporadal Vilem Kun ; kresby J. Kainar.
Lingua: Ceco
Editore: Prįce, vydavatelstvķ a nakladatelstvķ ROH, 1982
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Za sveho zivota vydal Kainar osm basnickych sbirek, z nichz posledni nese nazev Moje blues (1966). Mezi roky 1966-1971, kdy v listopadu zemrel, vsak publikoval nove verse v nekolika casopisech a novinach (posledni basen Vstavani se objevila v rijnu 1971 v Tvorbe). A prave z techto versu usporadal dr. Milos Pohorsky sbirku Vcela na snehu (1982). A proc se jmenuje zrovna Vcela na snehu? Editor si pujcil prave tento Kainaruv vers, protoze se mu zdalo, ze vystihuje vratkost basnikova pusobeni i bezbrannost jeho slov.
Lingua: Ceco
Editore: Olympia, 1972
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
Copia autografata
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Autorensignatur; Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung. Prirodni krasy i kulturni pamatky Ceska a Slovenska na 290 velkoformatovych fotografiich s popisem v cestine, anglictine, nemcine, francouzstine a rustine.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1978
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Riss grosser als 1 cm. Vybor z celozivotni tvorby jednoho z predstavitelu ceske poezie druhe poloviny 20. stol. Blues o cernem kozisku: Nektere holky si mysli ze svet je cerny kozisek, no vazne nektere holky si mysli ze svet je kozisek a pro ne na miru kup mi ho, co ti to udela krasne se krasne chundela.
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Novy vybor z basni, pisni a blues od klasika moderni ceske poezie.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1984
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Pisne a verse souvisejici s blues a s dalsimi formami jazzu, s nimiz se autor seznamoval od mladi az do konce zivota. Tyto texty vznikaly nejen z podnetu melodie ci hudebniho motivu, ale od sklonku 50. let nektere jazzove a bluesove prvky inspirovaly autora pri hledani novych basnickych postupu.
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Drobna knizka rikadel Josefa Kainara vysla poprve v roce 1948 s temer secesnimi obrazky Zdenka Seydla. Autori se u druheho vydani rozhodli nejen obmenit rikadla, ale ilustrator v roce 1961 knizku nove ilustroval. Cas neubral na svezesti versu basnika a obrazky vytvarnika jsou i na dnesni dobu moderni a nevsedni. Titul je urcen malym detem, aby se rikadla predcitanim naucily nazpamet, ale jak uz to u dobrych knizek byva, potesi jiste i ctenare mnohem pokrocilejsi.
Lingua: Ceco
Editore: Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni, 1960
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Riss grosser als 1 cm. Reflexivni lyrika s originalnimi asociacemi a obrazy, jejiz verse, stylizovane casto hovorovym jazykem, vyjadruji lidske city a vztahy a uvazuji nad laskou, starim i mladim, nad praci a zivotnim poslanim.
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Vybor z poezie. Vybral a usporadal Vilem Kun ; kresby J. Kainar.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1972
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Reprezentativni vybor z poezie J. Kainara, usilujiciho o postizeni lidskeho udelu v syrove vsednodenni realite, v realite utvarene soucasnou civilizaci a soucasnym socialnim usilim, a uplatnujiciho v tvorbe intelektualniobraznost, zahrnuje v uvodnim eseji basnikuv umelecky profil, verse tistene i rukopisne, Kainaruv zivotopis otisteny mezi basnemi, jeho citaty o poezii, dopisy A. Rerabka, F. Halase a J. Tragra a fotograficke portrety basnika.Vybor doplnuje mikrodeska, na niz ukazky z Kainarovy tvorby recituje J. Abrham.
EUR 4,61
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBoard book. Condizione: Fair. Zden?k Miler (illustratore). Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Josefa Kainara proslavily zejmena pisnove texty a basne pro dospele ctenare, ale cast sve tvorby venoval take detem. Nase leporelo je toho dukazem. Jeho verse o lidech a zviratkach, plne hraveho, laskaveho humoru, doplnil ilustracemi "otec" oblibeneho Krtecka Zdenek Miler. 3. vydani.
Lingua: Ceco
Editore: Olympia, 1972
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
Copia autografata
EUR 4,51
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Autorensignatur; Riss grosser als 1 cm. Prirodni krasy i kulturni pamatky Ceska a Slovenska na 290 velkoformatovych fotografiich s popisem v cestine, anglictine, nemcine, francouzstine a rustine.
EUR 4,86
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Sbirka versu, k nimz autor (1917-1971) maloval i vytvarny doprovod, tvorive vyuziva lidove poezie, kterou osobite pozmenuje a rozviji. Inspirovan detskymi rikadly, rozpocitadly, lidovym humorem, vtipem a hrou se slovy, vytvari Kainar v jejich duchu drobne basnicke pribehy o zviratech, lidech i vecech moderniho sveta, ktere se mnohdy formou i obsahem blizi jeho basnim "pro dospele" svou intelektualni povahou.
EUR 4,89
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBoard book. Condizione: Fair. Zden?k Miler (illustratore). Riss grosser als 1 cm. Josefa Kainara proslavily zejmena pisnove texty a basne pro dospele ctenare, ale cast sve tvorby venoval take detem. Nase leporelo je toho dukazem. Jeho verse o lidech a zviratkach, plne hraveho, laskaveho humoru, doplnil ilustracemi "otec" oblibeneho Krtecka Zdenek Miler. 3. vydani.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1989
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
Copia autografata
EUR 5,04
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Autorensignatur; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
EUR 4,91
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Puvabna poezie jednoho z nasich nejvetsich basniku urcena tentokrat prave detem.
EUR 5,28
Quantitą: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Prirodni krasy i kulturni pamatky Ceska a Slovenska na 290 velkoformatovych fotografiich s popisem v cestine, anglictine, nemcine, francouzstine a rustine.
EUR 5,70
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Lidovou ceskou pohadku, kterou napsal Karel Jaromir Erben, zna temer kazdy. Uz v roce 1952 se teto latky chopil basnik Josef Kainar a napsal nejdrive versovanou hru pro loutky o ctyrech obrazech. V roce 1958 se ke Zlatovlasce vratil, prebasnil, upravil ji a dal tak pohadce puvabnou versovanou podobu. Kainarova Zlatovlaska vychazi poctvrte a je urcena detem od sesti let. Jako vsechna predchozi vydani i toto doprovazeji ilustrace Aleny Ladove.
EUR 5,81
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Sbirka versu, k nimz autor (1917-1971) maloval i vytvarny doprovod, tvorive vyuziva lidove poezie, kterou osobite pozmenuje a rozviji. Inspirovan detskymi rikadly, rozpocitadly, lidovym humorem, vtipem a hrou se slovy, vytvariKainar v jejich duchu drobne basnicke pribehy o zviratech, lidech i vecech moderniho sveta, ktere se mnohdy formou i obsahem blizi jeho basnim "pro dospele" svou intelektualni povahou.
EUR 5,86
Quantitą: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Novy vybor z basni, pisni a blues od klasika moderni ceske poezie.
Editore: Cape Goliard Prss Limited, London, 1969
Da: Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA, Gloucester City, NJ, U.S.A.
Prima edizione
Softcover. Condizione: Very Good. Number 5, wrappered issue. Edited by Ted Hughes and Daniel Weisshort. Wrappers lightly tanned and a bit curled at the corners, very good or better.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1989
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 7,48
Quantitą: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1984
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 7,49
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Pisne a verse souvisejici s blues a s dalsimi formami jazzu, s nimiz se autor seznamoval od mladi az do konce zivota. Tyto texty vznikaly nejen z podnetu melodie ci hudebniho motivu, ale od sklonku 50. let nektere jazzove a bluesove prvky inspirovaly autora pri hledani novych basnickych postupu.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1984
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 9,08
Quantitą: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. Pisne a verse souvisejici s blues a s dalsimi formami jazzu, s nimiz se autor seznamoval od mladi az do konce zivota. Tyto texty vznikaly nejen z podnetu melodie ci hudebniho motivu, ale od sklonku 50. let nektere jazzove a bluesove prvky inspirovaly autora pri hledani novych basnickych postupu.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1974
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 9,46
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Vergilbt / ausgeblichen. Vybor z milostne poezie Basnik, tezici z prirodnich i civilizacnich obrazu, obnazuje koreny i soucasnost lidske existence. Kniha obsahuje napr. basne Prvni milenci, Zklamani na jare, Cvrcek, Neverny, Sarka, Takova laska, pricemz jeji osu tvori cyklus basni Blues, v nichz je uzito hovoroveho jazyka.
EUR 9,89
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Novy vybor z basni, pisni a blues od klasika moderni ceske poezie.
Lingua: Ceco
Editore: Ceskoslovensky spisovatel, 1974
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 10,28
Quantitą: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Vybor z milostne poezie Basnik, tezici z prirodnich i civilizacnich obrazu, obnazuje koreny i soucasnost lidske existence. Kniha obsahuje napr. basne Prvni milenci, Zklamani na jare, Cvrcek, Neverny, Sarka, Takova laska, pricemz jeji osu tvori cyklus basni Blues, v nichz je uzito hovoroveho jazyka.
EUR 10,49
Quantitą: 5 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Lidovou ceskou pohadku, kterou napsal Karel Jaromir Erben, zna temer kazdy. Uz v roce 1952 se teto latky chopil basnik Josef Kainar a napsal nejdrive versovanou hru pro loutky o ctyrech obrazech. V roce 1958 se ke Zlatovlasce vratil, prebasnil, upravil ji a dal tak pohadce puvabnou versovanou podobu. Kainarova Zlatovlaska vychazi poctvrte a je urcena detem od sesti let. Jako vsechna predchozi vydani i toto doprovazeji ilustrace Aleny Ladove.