Wraps. Condizione: Very Good. 8vo, 219 pp. Spine creased, foxing to wrappers, page edges and first few leaves, corners lightly bumped.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Autorensignatur; Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Autobiograficky pribeh zeny - spickove tenistky, ktera navazala na tenisove tradice rodiny Kozeluhu, je fascinujici. V roce 1950, ve svych dvaadvaceti letech, opustila s manzelem republiku, protoze se nedokazala ztotoznit s komunistickym rezimem. Zila v zapadnim Nemecku, Kanade, Anglii a nakonec ve Svycarsku, kde se stala nekolikanasobnou mistryni Kanady a ctyrikrat startovala ve Wimbledonu, zatimco podporovala manzela pri studiich. Jmeno Kozeluh ji oteviralo dvere po celem svete. Vychovala tri deti, zatimco jeji manzel se stal uznavanym obchodnikem s obilim. Po usazeni v Zeneve v roce 1966 se zacala venovat charitativni cinnosti a propagaci myslenek T. G. Masaryka. I pres zivot ve ctyrech zemich a plynulou anglictinu, nemcinu a francouzstinu si uchovala svou ceskou identitu. Po listopadu 1989 se vratila domu a aktivne se podilela na obnove demokracie v Ceskoslovensku, za coz byla ocenena titulem Vyznamna ceska zena ve svete 2009. Euforie z nabyte svobody vsak byla zkalena osobnimi problemy, vcetne manzelske krize a vazneho onemocneni syna. Presto se cely zivot ridila kredem: ,Dokud se neodehraje posledni micek, neni konec!", coz ji pomohlo prekonat nejtezsi etapy zivota.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSaddle stitch. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Obsahem teto brozury nejsou navody, ale rady. To pise na uvod sam autor. Mluvi za druhe, zobecnuje, aby byl svym ctenarum blize. Vidi nas jako hrisniky, kteri ale nechteji casto sve hrichy uznat, proto pry neradi chodi ke zpovedi.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Autobiograficky pribeh zeny - spickove tenistky, ktera navazala na tenisove tradice rodiny Kozeluhu, je fascinujici. V roce 1950, ve svych dvaadvaceti letech, opustila s manzelem republiku, protoze se nedokazala ztotoznit s komunistickym rezimem. Zila v zapadnim Nemecku, Kanade, Anglii a nakonec ve Svycarsku, kde se stala nekolikanasobnou mistryni Kanady a ctyrikrat startovala ve Wimbledonu, zatimco podporovala manzela pri studiich. Jmeno Kozeluh ji oteviralo dvere po celem svete. Vychovala tri deti, zatimco jeji manzel se stal uznavanym obchodnikem s obilim. Po usazeni v Zeneve v roce 1966 se zacala venovat charitativni cinnosti a propagaci myslenek T. G. Masaryka. I pres zivot ve ctyrech zemich a plynulou anglictinu, nemcinu a francouzstinu si uchovala svou ceskou identitu. Po listopadu 1989 se vratila domu a aktivne se podilela na obnove demokracie v Ceskoslovensku, za coz byla ocenena titulem Vyznamna ceska zena ve svete 2009. Euforie z nabyte svobody vsak byla zkalena osobnimi problemy, vcetne manzelske krize a vazneho onemocneni syna. Presto se cely zivot ridila kredem: ,Dokud se neodehraje posledni micek, neni konec!", coz ji pomohlo prekonat nejtezsi etapy zivota.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Autobiograficky pribeh zeny - spickove tenistky, ktera navazala na tenisove tradice rodiny Kozeluhu, je fascinujici. V roce 1950, ve svych dvaadvaceti letech, opustila s manzelem republiku, protoze se nedokazala ztotoznit s komunistickym rezimem. Zila v zapadnim Nemecku, Kanade, Anglii a nakonec ve Svycarsku, kde se stala nekolikanasobnou mistryni Kanady a ctyrikrat startovala ve Wimbledonu, zatimco podporovala manzela pri studiich. Jmeno Kozeluh ji oteviralo dvere po celem svete. Vychovala tri deti, zatimco jeji manzel se stal uznavanym obchodnikem s obilim. Po usazeni v Zeneve v roce 1966 se zacala venovat charitativni cinnosti a propagaci myslenek T. G. Masaryka. I pres zivot ve ctyrech zemich a plynulou anglictinu, nemcinu a francouzstinu si uchovala svou ceskou identitu. Po listopadu 1989 se vratila domu a aktivne se podilela na obnove demokracie v Ceskoslovensku, za coz byla ocenena titulem Vyznamna ceska zena ve svete 2009. Euforie z nabyte svobody vsak byla zkalena osobnimi problemy, vcetne manzelske krize a vazneho onemocneni syna. Presto se cely zivot ridila kredem: ,Dokud se neodehraje posledni micek, neni konec!", coz ji pomohlo prekonat nejtezsi etapy zivota.
Data di pubblicazione: 2011
ISBN 10: 8087324013 ISBN 13: 9788087324011
Da: BookAddiction (IOBA, IBooknet), Canterbury, Regno Unito
Membro dell'associazione: IOBA
EUR 17,87
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Near Fine. Condizione sovraccoperta: N/A. 76pp. Colour illustrations. Laminated card covers. Neat, clean, bright and tight throughout. Account of the history of Czech parliamentarism and description of the current functions and organisation of the Chamber of Deputies. Small 8vo.
Da: Antikvariat Bleskov, Mimon, Repubblica Ceca
EUR 4,26
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. The Chamber of Deputies - The Parliament of the Czech Republic - Kolar, Petr & Valenta, Petr *** [EN] Categories: English Books; Political Science | Condition: very good | Binding: Paperback *** [DE] Kategorien: Englische Bücher; Politikwissenschaft | Zustand: sehr gut | Einband: Taschenbuch *** [CZ] Kategorie: Anglicke knihy; Politologie | Stav: velmi dobry | Vazba: brozovana.
EUR 5,09
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Editore: Ostrava: Ustav geoniky AV CR (Institute of Geonics ASCR) 2012, 2012
ISBN 10: 8086407284 ISBN 13: 9788086407289
Da: Antikvariat Valentinska, Praha, Repubblica Ceca
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOBrosch., 156 Seiten mit 72 Abb., 41 Tab. u. Tafeln A-F, 4° (21 x 30 cm), Deckelecken ganz leicht bestoßen, Vorderdeckel, Rücken u. ein Stück der ersten etwa 30 Seiten eingerissen (hält aber gut zusammen, ohne Textverluste), sonst innen unbeschädigt, guter Zustand. Book Language/s: English.
Da: Revaluation Books, Exeter, Regno Unito
EUR 194,00
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Brand New. 216 pages. 9.25x6.10x0.71 inches. In Stock.
Condizione: New. pp. 213.
Data di pubblicazione: 1991
Da: Librairie Sedon, Rochefort, Francia
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1991. Paris Opus International n°123/124 1991 - Broché 22 cm x 29 cm 231 pages photos et ills noir & blanc et couleur in et hors-texte - Textes de André Breton Alain Jouffroy René Depestre Jean-Christophe Bailly Mesens Péret Leiris Dominique Rabourdin Scutenaire Henein Aragon Artaud Arpad Mezei Octavio Paz Petr Kral Rodanski Schuster Serge Sautreau Bulteau José Pierre ? ; ills et photos de Matta Toyen Max Ernst Maurice Henry Tanguy Jiri Kolar Jacques Hérold Masson Wifredo Lam Meret Oppenheim ? ; dictionnaire secret du surréalisme publicités pour des galeries d'art -Très bon état. Bon état.
Da: Majestic Books, Hounslow, Regno Unito
EUR 230,48
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. Print on Demand pp. 213.
Da: Biblios, Frankfurt am main, HESSE, Germania
EUR 235,23
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. PRINT ON DEMAND pp. 213.