Leopold rob (10 risultati)

Lingua: Inglese
Editore: CreateSpace Independent Publishi 2013
Serie: Thuglit, Libro 5 di 14. Libro 5 di 14 - Thuglit
- Brossura
Da: Book Alley, Pasadena, CA, U.S.A.Book Alley
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 33,77
EUR 5,18 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Very Good. Very Good. Gently used with NO markings in text;has crease on lwoer right corner of front cover, binding is tight. Pasadena's finest independent new and used bookstore since 1992.

Editore: Uitg. 't Widde Vool, Onnen 1993
- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 20,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Gebrocheerd. Condizione: Boek goed. Condizione sovraccoperta: Stofomslag. Eerste druk. 16 pp. Met drie zakjes levens zaad van Cruydthoeck, Groningen.

Editore: Terra, Zutphen 1990
- Brossura
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi BassiBij tij en ontij ...
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 14,50
EUR 28,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback, 28 x 22 cm, 207 pp. Ills.: z/w en kleurenillustraties. Honderd gespecialiseerde auteurs laten in dit boek hun inspirerend licht schijnen over de blauwe bloem. Cond.: goed / good. Met opdracht en gesigneerd door Leopold. ISBN: 9062554296.

- Rilegato
Da: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Paesi BassiLouis Tinner Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 20,00
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: , 52pp, , goed exemplaar. Condizione sovraccoperta: , 52pp, , goed exemplaar. 2006, 52pp, hardcover, goed exemplaar.

Lingua: Inglese
Editore: CreateSpace Independent Publishing Platform 2013
Serie: Thuglit, Libro 5 di 14. Libro 5 di 14 - Thuglit
- Brossura
- Print on Demand
Da: Revaluation Books, Exeter, , Regno UnitoRevaluation Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 7,79
EUR 11,59 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Brand New. 148 pages. 8.00x5.00x0.37 inches. This item is printed on demand.

Editore: J.M. Meulenhoff, 1992 1992
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Paperback. Pocket. Geen leesvouwen rug.

Editore: Philip Elchers, Groningen 2007
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi BassiBij tij en ontij ...
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 14,50
EUR 28,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Halflinnen band, 23 cm, 44 pp. Ills.: kleurenillustraties. Echo in groot landschap is het verhaal van een plek. Een plek te midden van de akkers in het Groningse Slochteren, waar twee mannen 35 jaar geleden als studenten een tuin begonnen. Terugkijkend beseffen Jan F. Nauta en Sible de Blaauw dat hun tuin een expressie is van id…entiteit en verbondenheid: van het geworteld zijn op een plek als voorwaarde om het alledaagse leven fier aan te gaan. Is deze beleving vast te leggen in het portret van een tuin? Een impressie in fotos zou een visueel genoegen kunnen zijn, maar niet die betekenis aan het licht brengen. Vandaar de vraag aan Rob Leopold om deze tuin in woorden te schilderen. Leopold brengt de tuin in beeld via een gesprek. Tijdens een rondgang slaagt hij erin de arcadische waarde en atmosfeer van de tuin in woorden te vangen. Hij rept over een levenswerk, over een inwendige structuur die spontaan ontstaat en die zijn inwendige consistentie pas langzamerhand openbaart. Hij karakteriseert afzonderlijke planten en beschrijft hoe deze tot 'verrukkelijke patronen' van vorm en kleur gerangschikt zijn. Al met al brengt Leopold met de tuin en het omringende landschap ook iets van de ziel van twee tuinmannen aan het licht. Arcadië blijkt niet een plek te zijn maar veeleer een gemoedstoestand. Echo in groot landschap is niet alleen inhoudelijk een bijzonder boek, ook de vormgeving naar een concept van Christiaan Klasema en Hannie Pijnappels, is uitzonderlijk. Het binnenwerk van 48 pagina?s op een formaat van 23 x 23 cm is gedrukt in zwart op 120 grs papier met parelmoerglans. Het is voorzien van een gekartonneerde boekband. In het voorplat is een vierkant uitgestanst. Op de binnenkant van het omslag is het schutblad aan voor- en achterkant voorzien van een hoes waarin zich twee vouwbladen bevinden. Deze bladen zijn gedrukt op hetzelfde papier als het binnenwerk, in een 90 grams uitvoering. De hoes bevat aan de voorzijde een negenslag-gevouwen blad, tweezijdig fullcolour bedrukt met computerbewerkte impressies van de tuin en voorzien van de titel van het boek. Aan de achterkant heeft de hoes een vierslag-gevouwen blad met perforaties op de vouwen. Dit blad is aan een zijde fullcolour bedrukt met een conceptueel landschap bij de tuin; op de andere zijde zijn dichtregels in zwart geplaatst. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9789050480901.

- Brossura
Da: Roland Antiquariat UG haftungsbeschränkt, Weinheim, GermaniaRoland Antiquariat UG haftungsbeschränkt
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 35,00
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Auflage: 1. 207 Seiten Buchschnitt stockfleckig, sonst sehr guter Zustand, Leseseiten sind sehr sauber und ohne Markierungen. Ecken leicht berieben bzw. bestoßen. 9789062554294 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 732 Lex. 8° (25-30 cm), Softcover/Paperback.

- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Zutphen, Terra, 1990. 28 x 22 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [Botanie / Plantkunde / Botany ].

Da: Fokas Holthuis, Den Haag, , Paesi BassiFokas Holthuis
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 35,00
EUR 27,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
[Geesbrug], Sub Signo Libelli, 1998. 12 x 13 cm. Genaaid. 4 p. Gedrukt in groen en zwart [in een oplage van 37 exemplaren] voor de leden van kunstenaarssociëteit De Groninger Kroon ter gelegenheid van het samenzijn op 2 februari 1998. In druk opgedragen 'aan Klaas en Cor': K. Noordhuis en C.O. Jellema. Breugelmans 228.