Martens erik (26 risultati)

Cinema of the Low Countries
Mathijs, Ernest (EDT); Agterberg, Bas (CON); Biltereyst, Daniel (CON); Bosma, Peter (CON); Engelen, Leen (CON); Everaerts, Jan-Pieter (CON); Fowler, Catherine (CON); Hessels, Wouter (CON); Hogenkamp, Bert (CON); Koven, Mikel J. (CON); Lafond, Frank (CON); Martens, Erik (CON); Mathijs, Ernest (CON)
- Brossura
Da: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.GreatBookPrices
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Come nuovo
EUR 31,35
EUR 2,28 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Condizione: As New. Unread book in perfect condition.

Cinema of the Low Countries
Mathijs, Ernest (EDT); Agterberg, Bas (CON); Biltereyst, Daniel (CON); Bosma, Peter (CON); Engelen, Leen (CON); Everaerts, Jan-Pieter (CON); Fowler, Catherine (CON); Hessels, Wouter (CON); Hogenkamp, Bert (CON); Koven, Mikel J. (CON); Lafond, Frank (CON); Martens, Erik (CON); Mathijs, Ernest (CON)
- Brossura
Da: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.GreatBookPrices
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 36,73
EUR 2,28 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Condizione: New.

Editore: 's-Gravenhage : BZZTôH 1980
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, 8vo.

Cinema of the Low Countries
Mathijs, Ernest (EDT); Agterberg, Bas (CON); Biltereyst, Daniel (CON); Bosma, Peter (CON); Engelen, Leen (CON); Everaerts, Jan-Pieter (CON); Fowler, Catherine (CON); Hessels, Wouter (CON); Hogenkamp, Bert (CON); Koven, Mikel J. (CON); Lafond, Frank (CON); Martens, Erik (CON); Mathijs, Ernest (CON)
- Brossura
Da: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Regno UnitoGreatBookPricesUK
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 32,37
EUR 17,38 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Condizione: New.

Cinema of the Low Countries
Mathijs, Ernest (EDT); Agterberg, Bas (CON); Biltereyst, Daniel (CON); Bosma, Peter (CON); Engelen, Leen (CON); Everaerts, Jan-Pieter (CON); Fowler, Catherine (CON); Hessels, Wouter (CON); Hogenkamp, Bert (CON); Koven, Mikel J. (CON); Lafond, Frank (CON); Martens, Erik (CON); Mathijs, Ernest (CON)
- Brossura
Da: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Regno UnitoGreatBookPricesUK
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Come nuovo
EUR 32,80
EUR 17,38 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Condizione: As New. Unread book in perfect condition.

Het Fundament: onmisbaar voor het bewegingskader - jaargang 1937
Bladergroen, J. & David de Jong & Erik Martens & Hein van Wijk - en anderen
Editore: Amsterdam : Het Fundament 1937
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 16,50
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. Latere linnen band, 12 nummers ingebonden, enkele illustraties, tavbellen, advertenties, 8vo.; Foxing op band, met name op rug; foxing op kopsnede.
Editore: Contact. Amsterdam. Juli 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 15,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina's. Uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door H…itler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Spanje, door de redactie (pagina 1) . Psychologie en het socialistische denken, door Erik Martens (pp2-16). Karl Mannheim, plansocioloog, door Arie Treurniet (pp17-25). Prof. (Carl) Mennicke's sociale psychologie, door D. de Lange (pp26-32). / Nederland. Pays-Bas. Espagne. Socialisme. Duitsland. Allemagne. Sociologie. In het Nederlands. En néerlandais.
Editore: Contact. Amsterdam. Maart 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 15,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina s. Klein scheurtje opnieuw gehecht aan de kop van de rug, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. Het socialistische maanblad Het Fundament verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht… aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van Het Fundament (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Heksenkermis, door de redactie (pagina s 1-2). Slagschaduwen over Europa, door Hein van Wijk (pp3-17). Hermann Göring s luchtmacht, door Walter Lemkering (pp18-29). Boekbespreking (pp30-32). / Nederland. Pays-Bas. Europe. Duitsland. Allemagne. Aviation. Armée de l air. Force aérienne. Hermann Goering. In het Nederlands. En néerlandais.
Editore: Contact. Amsterdam. Februari 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 15,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 33 pagina's. Drie zeer kleine scheurtjes op de rug, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluch…telingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Verstarring en Vernieuwing in de letterkunde, door David De Jong Jr (pagina's 1-10). Prof. Huizinga, geestelijk leider van onze tijd ?, door Hein van Wijk (pp11-23). Politiek en muziek, door K. Moolenaar (pp24-27). Socialistische literatuurbeschouwing, door E.M. en d.N. (pp28-33). / Nederland. Pays-Bas. Literatuur. Littérature. Musique. Socialisme. In het Nederlands. En néerlandais.
Editore: Contact. Amsterdam. September 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 16,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 22,5 x 15 cm, 31 pagina's. Voorplat met lichte vouw in rechterbovenhoek, passages gemarkeerd in marge en onderstreept met zwarte, rode en blauwe potloden, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande a…an de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Het socialisme in Europa (bekeken van uit Praag), door Josef Fischer (pagina's 1-16). Socialisten en devaluatie (pp17-19). Ordelievende terroristen aller landen, verenigt U ! (p20). Vermoeid proletariaat, door Adolf Hitler (pp21-23). Standhouden !, door E.M. (p23). Proletariaat en leiding, door D. de Lange (pp24-26). De toekomst van het europese socialisme, door A.T. (over het boek van J. de Kadt "Europa's toekomst Oorlog, Fascisme, Socialisme") (pp27-30). / Nederland. Pays-Bas. Europe. Tsjechoslowakije. Tchécoslovaquie. Dévaluation. Munt. Monnaie. Duitsland. Allemagne. Nazisme. Terrorisme. Prolétariat. In het Nederlands. En néerlandais.
Editore: Uppsala 1928
Da: Wissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG, Köln, , GermaniaWissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 20,00
EUR 10,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: gut. 51 S., Abb., 28 cm, unaufgeschnitten, Bibliotheksexemplar, Ecke geknickt. Sprache: Englisch.
Editore: Contact. Amsterdam. Oktober 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 18,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina's. Enige zeer kleine lichte foxing aan de linkerrand van het voorplat, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvalle…nd veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Rusland, door de redactie (pagina's 1-2). De weg van Sowjet-Rusland, door D. Diesel (pp3-26). Ordelievende terroristen in Spanje en hier ! (pp26-29). De toekomst van het europese socialisme II, door A.T. (over het boek van Otto Bauer "Zwichen Zwei Weltkriegen ? - Die Krise der Weltwirtschaft, der Demokratie und des Sozialismus") (pp30-32). / Nederland. Pays-Bas. Russie. Union Soviétique. Espagne. Terrorisme. Europe. Oostenrijk. Autriche. In het Nederlands. En néerlandais.
Editore: Contact. Amsterdam. Mei 1936 1936
- Brossura
Da: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, , BelgioLIVRESCOLLECTOR
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 18,00
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 47 pagina's. Zeer lichte kruisvlek op de achterflap, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluc…htelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud :Voorwoord, door Erik Martens (pagina's 1-3). De positie van het Plan van de Arbeid, door Jan Tinbergen (pp3-7). Plan en politiek, door J. Romein (pp7-11). Een staat in Ombouw, door Hein van Wijk (over België) (pp12-20). Het Plan van de Arbeid in Zwitserland, door Anna Siemsen (pp21-25). Politieke perspektieven van het (Nederlands) Plan van de Arbeid , door Hilda Verwey-Jonker (pp25-30). Vooruitzichten der internationale productieordening, door Gerard Nederhorst (pp31-46). Dr. F. M. Wibaut, door J. van de Kleft (pp46-47). / Nederland. Pays-Bas. Belgique. Suisse. Travail. Emploi. In het Nederlands. En néerlandais.
Altre immaginiEditore: Jan van Helmont 1992
Da: crealivres, la fontennelle, , Franciacrealivres
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 28,00
EUR 14,00 spedizioneSpedito da Francia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Envoi rapide bon état intérieur propre tranche salie en bas. in8. 1992. Broché. Good.

Editore: , Mammoet / Epo, 2021 2021
- Brossura
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 17,90
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback, 335 pagina's, NL, 200 x 125 mm, in nieuwstaat, met afbeeldingen in z/w. ISBN 9789462673052. 400 g.

Editore: Antwerpen, Koninklijk museum voor Schone Kunsten/ Snoeck-Ducaju, 1988 1988
- Brossura
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 20,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
softcover , 210 pp, geillustreerd in kleur en z/w. ISBN 9070481502. standaardwerk ikonen p. 12- 16 De Byzantijnse ikonenLafontaine-Dosogne, Jacqueline - : -In: Gouden licht : meesterwerken der ikonenkunst / Lafontaine-Dosogne, J. - Gent, 1988, p. 12- 16 p. 17- 23 Post-Byzantijnse schilderkunst in GriekenlandChatzidakis, Nano - :… -In: Gouden licht : meesterwerken der ikonenkunst / Lafontaine-Dosogne, J. - Gent, 1988, p. 17- 23 p. 24- 29 Russische ikonenschilderkunst in de 17de eeuwde Mets, Gilbert- : - In: Gouden licht : meesterwerken der ikonenkunst / Lafontaine-Dosogne, J. - Gent, 1988, p. 24- 29 p. 30- 32 De ikonostase Martens, Maurits- : - In: Gouden licht : meesterwerken der ikonenkunst / Lafontaine-Dosogne, J. - Gent, 1988, p. 30- 32 1590 g.

Lingua: Olandese
Editore: Royal Belgian Film Archive o.J., Antwerpen
Da: Schüling Buchkurier, Münster, GermaniaSchüling Buchkurier
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 15,00
EUR 33,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
gebunden. Condizione: sehr guter Zustand. 112 Seiten 350 gr.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 55,83
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.
Altre immagini- Rilegato
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 14,50
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Brussel : Koninklijk Filmarchief , 2007 Gebonden, hardcover, 96pp., 14x19cm., geïllustreerd in kleur en z/w., in zeer goede staat. Boek met DVD. ISBN 5425011010179.
Altre immagini- Rilegato
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 19,50
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Brussel Cinematek 2010 Hardcover / relié, 109pp., 13,5x19cm., rijkelijk geïllustr. in kleur en z/w. / richement illustr. en couleur et n/b. / richly illustr. in colour and b/w., in zeer goede staat / en très bon état / in very good condition. Met 2 DVD's. ISBN 5425011010315. Belgisch Congo Belge brengt een reeks historische film…documenten samen die tijdens de koloniale periode van Belgisch Congo zijn gemaakt. Deze beelden, gefilmd door Gerard de Boe, Andre Cauvin en Ernst Genval, tonen het dagelijks leven, de koloniale infrastructuur, arbeid, ceremonies en landschappen zoals ze destijds werden vastgelegd. De compilatie biedt een direct visueel getuigenis van koloniale ideologie, representatie en propaganda, en bewaart tegelijkertijd zeldzame beelden van een samenleving onder Belgisch bestuur. / Belgisch Congo Belge brings together a series of historical film documents made during the colonial period of the Belgian Congo. Filmed by Gerard de Boe, Andre Cauvin and Ernst Genval, these images present everyday life, colonial infrastructure, labor, ceremonies and landscapes as they were recorded at the time. The compilation offers a direct visual testimony of colonial ideology, representation and propaganda, while also preserving rare footage of a society under Belgian rule.

Editore: CINEMATEK, 2011 2011
Da: stock, Gent, Belgiostock
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 47,10 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Mooi exemplaar.
Editore: Oud-Heverlee, Gemeentebestuur 1981 1981
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgioAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 44,00
EUR 19,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
253pp., met zw/w ills., 26cm., gebroch., goede staat, B99104.

- Brossura
Da: Buchpark, Trebbin, , GermaniaBuchpark
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 30,69
EUR 105,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Seiten: 335 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
- Brossura
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgioAntiquariaat Wim de Goeij
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 49,00
EUR 34,80 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Oud-Heverlee, Gemeentebestuur, 1981, in-8°, 26 cm, 253 pp, softcover. Met handgeschreven ex-dono van de auteur.
Altre immaginiDa: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 17,00
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Koninklijk Filmarchief 2007 Gebonden, 111pp., 13,5x18,5cm., talrijke illustr. in kleur en z/w., in zeer goede staat (band met lichte gebruikssporen). Met DVD. Lang geleden, toen heren nog hoge hoeden droegen en auto's een rariteit waren, toen de ZOO van Antwerpen nog 'Jardin Zoologique d'Anvers' heette, leefden er al exotische d…ieren in de stad aan de Schelde. Ze woonden vlakbij het Centraal Station, waar ze dienden als exotisch decor voor de zondagmiddagpromenade van de welgestelde burgerij. In de loop van de voorbije honderd jaar is de hele wereld veranderd. De dieren zelf zijn dezelfde gebleven en in die zin geprivilegieerde getuigen van wat de voorbije eeuw met ons heeft aangericht. In samenwerking met de ZOO van Antwerpen en het stadsproject 'O Dierbaar Antwerpen' stelt het Koninklijk Filmarchief een unieke bloemlezing samen met zelden vertoond filmmateriaal uit lang vervlogen tijden. De eerste beelden dateren van de jaren 1910, we ronden af in 1960. Naast de beelden zijn er ook beschouwingen bij de beelden van de hand van Bart Moeyaert, Peter Holvoet-Hanssen, Jeroen Olyslaegers, Jef Geeraerts, Joke van Leeuwen, Gerda van Cleemput, Tom Naegels, Ramsey Nasr, Els De Schepper, Robbe De Hert, Sigrid Spruyt en Eric De Kuyper. Voor de stille films werd muziek gecomponeerd door Hughes Maréchal.
- Brossura
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgioAntiquariaat Wim de Goeij
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 70,00
EUR 34,80 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Erpe, Uitgeverij '' de Krijger '', 2005, in-8°, 256 pp , index, softcover. ISBN 9058681513 .