Na pai (39 risultati)

- Rilegato
Da: Majestic Books, Hounslow, , Regno UnitoMajestic Books
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 11,01
EUR 7,53 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New. pp. xxxi + 144.

- Brossura
Da: Half Price Books Inc., Dallas, TX, U.S.A.Half Price Books Inc.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 5,91
EUR 3,02 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
paperback. Condizione: Very Good. Connecting readers with great books since 1972! Used books may not include companion materials, and may have some shelf wear or limited writing. We ship orders daily and Customer Service is our top priority.

- Rilegato
Da: Books Puddle, New York, NY, U.S.A.Books Puddle
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 16,68
EUR 3,45 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New. pp. xxxi + 144 1st Edition.

- Rilegato
Da: Books in my Basket, New Delhi, , IndiaBooks in my Basket
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 6,53
EUR 20,00 spedizioneSpedito da India a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Hardcover. Condizione: New. ISBN:9788184822144 N.A.

- Rilegato
Da: Books in my Basket, New Delhi, , IndiaBooks in my Basket
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 6,53
EUR 20,00 spedizioneSpedito da India a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Hardcover. Condizione: New. ISBN:9788184822182 N.A.

- Rilegato
Da: Books in my Basket, New Delhi, , IndiaBooks in my Basket
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 6,53
EUR 20,00 spedizioneSpedito da India a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
Hardcover. Condizione: New. ISBN:9788189999193 N.A.

- Rilegato
Da: HPB-Emerald, Dallas, TX, U.S.A.HPB-Emerald
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 29,36
EUR 3,24 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
hardcover. Condizione: Very Good. Connecting readers with great books since 1972! Used books may not include companion materials, and may have some shelf wear or limited writing. We ship orders daily and Customer Service is our top priority. Dilip Kadam (illustratore).

- Brossura
Da: KALAMO BOOKS, Burriana, CS, SpagnaKALAMO BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 12,99
EUR 17,86 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Tapa blanda. Condizione: Nuevo.

- Brossura
Da: KALAMO BOOKS, Burriana, CS, SpagnaKALAMO BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 12,99
EUR 17,86 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rustica. Condizione: Nuevo.

- Brossura
Da: Hamelyn, Madrid, M, SpagnaHamelyn
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Quasi ottimo
EUR 9,47
EUR 12,99 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Muy bueno. : En defensa d'Afrodita es un ensayo que explora nuevas formas de relacionarnos, promoviendo la libertad sexual y desafiando la cultura de la monogamia. Este libro invita a reflexionar sobre nuestras relaciones sexoafectivas desde una perspectiva innovadora y rupturista, cuestionando ideas preconcebidas y…fomentando la reflexión sobre temas que a menudo evitamos plantearnos. Una obra que busca garantizar la construcción de una nueva sociedad basada en la libertad personal. EAN: 9788493896096 Tipo: Libros Categoría: Literatura y Ficción Título: En defensa d'Afrodita Autor: Na Pai| AA.VV. Editorial: Tigre de Paper Idioma: ca Páginas: 252 Formato: tapa blanda.

- Brossura
Da: KALAMO BOOKS, Burriana, CS, SpagnaKALAMO BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 19,89
EUR 17,86 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Tapa blanda. Condizione: Nuevo.

- Brossura
Da: KALAMO BOOKS, Burriana, CS, SpagnaKALAMO BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 19,89
EUR 17,86 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rustica. Condizione: Nuevo.

- Brossura
Da: Agapea Libros, Malaga, MA, SpagnaAgapea Libros
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 20,90
EUR 17,90 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New. Idioma/Language: Español. El capital sexual se adentra en la intersección entre sexualidad y estatus, y explora todo aquello que hacemos para gustar, seducir, emparejarnos y mantenernos emparejados. Desmenuza las calculadas insensateces y las civilizadas barbaridades que estamos dispuestos a hacer por amor y 17…minutos de sexo. Examina microgestos, automatismos, sacrificios, envidias o presiones económicas y estéticas que vertebran nuestra sexualidad y que, aun así, nos pasan desapercibidos, porque constituyen nuestra realidad más ordinaria. Se apropia y resignifica conceptos como la autoestima, los vampiros, la teoría del apego, la filosofía hygge o las cosas «guais». A través de múltiples formatos, como la autobiografía, la autoayuda, la divulgación y el ensayo político, rompe con el tabú y saca a plena luz los engranajes más sutiles del capital sexual. Nos alerta de sus males y peligros despilfarro prodigioso, egos sobredimensionados, pero también de su potencial como motor de la conexión humana y de la lucha contra la desigualdad social más ignorada: la que afecta al reconocimiento interpersonal. «Tanta energía invertida en construirnos un envoltorio precioso, para luego encontrar a alguien con quien desprendernos de él por completo. Alguien con quien quitarnos todas las capas hasta desnudarnos en todos los sentidos y poder, por fin, conectar profundamente». *** Nota: Los envíos a España peninsular, Baleares y Canarias se realizan a través de mensajería urgente. No aceptamos pedidos con destino a Ceuta y Melilla. Pérez, Joan Manel (illustratore).

- Brossura
Da: KALAMO BOOKS, Burriana, CS, SpagnaKALAMO BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 21,99
EUR 17,86 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Nuevo. Condizione: En venta. Pérez, Joan Manel (illustratore).

- Brossura
Da: Antártica, Madrid, M, SpagnaAntártica
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 22,00
EUR 18,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rustica (tapa blanda). Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. Pérez, Joan Manel (illustratore). LIBRO.

- Brossura
Da: AG Library, Malaga, MA, SpagnaAG Library
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 12,35
EUR 17,57 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New. Idioma/Language: Catalán. *** Nota: Los envíos a España peninsular, Baleares y Canarias se realizan a través de mensajería urgente. No aceptamos pedidos con destino a Ceuta y Melilla.

- Brossura
Da: Antártica, Madrid, M, SpagnaAntártica
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 13,00
EUR 18,00 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. LIBRO.

- Brossura
Da: Imosver, PONTECALDELAS, PO, SpagnaImosver
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 20,90
EUR 28,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Nuevo. El capital sexual Todo lo que llegamos a hacer por amor y un poco de sexo editado por Bellaterra. Pérez, Joan Manel (illustratore).

- Brossura
Da: AG Library, Malaga, MA, SpagnaAG Library
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 18,90
EUR 18,05 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New. El capital sexual s'endinsa en la intersecció entre sexualitat i estatus, explora tot el que fem per agradar, seduir, aparellar-nos i mantenir-nos aparellats. Desgrana les calculades insensateses i civilitzades barbaritats que estem disposats a fer per amor i disset minuts de sexe. Examina microgestos, automatis…mes, sacrificis, enveges o pressions econòmiques i estètiques que vertebren la nostra sexualitat i, tot i així, ens passen desapercebuts perquè constitueixen la nostra realitat més ordinària. S'apropia i ressignifica conceptes com l'autoestima, els vampirs, la teoria de l'aferrament, la filosofia hygge o les coses «guais». A través de múltiples formats com l'autobiografia, l'autoajuda, la divulgació o l'assaig polític, trenca el tabú i exposa a plena llum els més subtils engranatges del capital sexual. Ens alerta dels seus mals i perills malbaratament prodigiós, egos sobredimensionats, etc. però també de la potencialitat com a impulsor de la connexió humana i la lluita contra la desigualtat social més ignorada: la que afecta en el reconeixement interpersonal. «Tanta energia invertida a construir-nos un embolcall preciós, tot per després aconseguir trobar algú amb qui desfer-nos-en per complet. Algú amb qui treure'ns totes les capes fins a quedar-nos nus a tots els nivells i així per fi connectar profundament. » *** Nota: Los envíos a España peninsular, Baleares y Canarias se realizan a través de mensajería urgente. No aceptamos pedidos con destino a Ceuta y Melilla.

- Brossura
Da: Libros Tobal, Ajalvir, M, SpagnaLibros Tobal
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 12,00
EUR 25,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 8 disponibili
Condizione: Nuevo. ASSAIG | Encuadernación: Rústica | Páginas: 250 | Dimensiones: 120 x 170 | País: ESPAÑA | Sinopsis: Internet ha esdevingut una extensió de les nostres ments, hi estem permanentment connectats, contínuament distrets. Les plataformes digitals canalitzen cada cop més activitats: hi estudiem, treballem o comprem t…ot el que necessitem, ens hi informem, socialitzem, entretenim i aparellem, ho acaparen tot. A mesura que ens rapten més i més atenció, esdevenen l'autèntica interfície a través de la qual experimentem la vida. Cada cop ens costa més trobar-nos o fer res per altres mitjans i els temps . - Psicología.

Editore: BELLATERRA 2026
- Brossura
Da: Libros Tobal, Ajalvir, M, SpagnaLibros Tobal
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 20,31
EUR 25,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 8 disponibili
Condizione: Nuevo. COLECCIÓN: FONDO FONDO - CONDUCTA SEXUAL | CUESTIONES Y PROCESOS SOCIALES | SEXO Y SEXUALIDAD, MANUALES DE SEXO.

- Brossura
Da: Imosver, PONTECALDELAS, PO, SpagnaImosver
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 12,35
EUR 28,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Nuevo. Internet ha esdevingut una extensió de les nostres ments, hi estem permanentment connectats, contínuament distrets. Les plataformes digitals canalitzen cada cop més activitats: hi estudiem, treballem o comprem tot el que necessitem, ens hi informem, socialitzem, entretenim i aparellem, ho acaparen tot. A mesur…a que ens rapten més i més atenció, esdevenen l'autèntica interfície a través de la qual experimentem la vida. Cada cop ens costa més trobar-nos o fer res per altres mitjans i els temps de pandèmia que vivim ho accentuen encara més. Som addictes a les xarxes socials o és simplement la nova normalitat a la qual ens hem adaptat oblidant com era la nostra vida abans? La nostra creixent dependència del m.bil i les pantalles no es deu a una debilitat individual: ens estem enfrontant a les empreses més poderoses del planeta competint per captar la nostra atenció, el bé més escàs i valuós en l'economia que vivim. "La nostra atenció ha estat raptada" analitza les xarxes socials que habitem: Com funcionen, com ens manipulen, com ens exploten i s'aprofiten de les nostres debilitats? Quins efectes tenen sobre la nostra psique, les nostres relacions i la nostra societat? No es queda en la crítica, també proposa estratègies personals i polítiques per rescatar la nostra atenció i construir espais virtuals més saludables i enfocats al bé comú i no únicament al d'unes empreses ubicades a Silicon Valley.

En Defensa D'Afrodita: Contra la cultura de la monogàmia
Na Pai; Nadia Rosso; Mae Bae; Coral Herrera Gñomez; Marcel Balover; Marisela Montegamia; Blanca Callthefuture; Laia Estrada; Crimethinc; Willful disovecience; Plenilunio; Bonobo; Godhaven; Inknside front; Laia Vidal; Al i Zoe; Anna Palau; Ricardo Coler
- Brossura
Da: La Social. Galería y Libros, Barcelona, B, SpagnaLa Social. Galería y Libros
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Quasi ottimo
EUR 16,49
EUR 25,50 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Encuadernación de tapa blanda. Condizione: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. 289pp + index.

- Brossura
Da: Libros Tobal, Ajalvir, M, SpagnaLibros Tobal
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 18,38
EUR 25,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 8 disponibili
Condizione: Nuevo. COLECCIÓN: ASSAIG ASSAIG - CITAS, RELACIONES, CONVIVENCIA Y MATRIMONIO | SOCIOLOGIA DE LA FAMILIA Y LAS RELACIONES SOCIALES.

Lingua: Inglese
Editore: Changjiang Literature and Art Publishing House 2014
- Brossura
- Prima edizione
Da: Upay4Kids, Langley, Regno UnitoUpay4Kids
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 59,66
EUR 27,63 spedizioneSpedito da Regno Unito a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Soft cover. Condizione: New. 1st Edition. Shipped from the UK.

- Brossura
Da: Imosver, PONTECALDELAS, PO, SpagnaImosver
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 18,90
EUR 28,60 spedizioneSpedito da Spagna a U.S.A.Quantità: 11 disponibili
Condizione: Nuevo. El capital sexual sÆendinsa en la intersecció entre sexualitat i estatus, explora tot el que fem per agradar, seduir, aparellar-nos i mantenir-nos aparellats. Desgrana les calculades insensateses i civilitzades barbaritats que estem disposats a fer per amor i disset minuts de sexe. Examina microgestos, automat…ismes, sacrificis, enveges o pressions econòmiques i estètiques que vertebren la nostra sexualitat i, tot i així, ens passen desapercebuts perquè constitueixen la nostra realitat més ordinària. SÆapropia i ressignifica conceptes com lÆautoestima, els vampirs, la teoria de lÆaferrament, la filosofia hygge o les coses «guais». A través de múltiples formats com lÆautobiografia, lÆautoajuda, la divulgació o lÆassaig polític, trenca el tabú i exposa a plena llum els més subtils engranatges del capital sexual. Ens alerta dels seus mals i perills ùmalbaratament prodigiós, egos sobredimensionats, etc.ù però també de la potencialitat com a impulsor de la connexió humana i la lluita contra la desigualtat social més ignorada: la que afecta en el reconeixement interpersonal. «Tanta energia invertida a construir-nos un embolcall preciós, tot per després aconseguir trobar algú amb qui desfer-nos-en per complet. Algú amb qui treureÆns totes les capes fins a quedar-nos nus a tots els nivells i així per fi connectar profundament.».

- Rilegato
- Print on Demand
Da: Biblios, frankfurt am main, HESSE, GermaniaBiblios
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 11,58
EUR 9,95 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 4 disponibili
Condizione: New. PRINT ON DEMAND pp. xxxi + 144.

- Rilegato
Da: BMV Bookstores, Toronto, ON, CanadaBMV Bookstores
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Quasi ottimo
EUR 40,05
EUR 11,23 spedizioneSpedito da Canada a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Near Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. Hardcover with dustjacket. Pages clean, no notes or highlights. Minimal shelf wear. Spine very slightly cocked. Lightly bumped at top and bottom of spine.

- Brossura
Da: ReadCNBook, Nanjing, JS, CinaReadCNBook
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 45,99
EUR 15,55 spedizioneSpedito da Cina a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
paperback. Condizione: New. Paperback. Pages Number: 265 Language: Chinese. Publisher: China Friendship Publishing Company; first 1 edition (January 1. 2007). Tomb of the notes (Part I) about fifty years ago. a group of soil Changsha Master (grave robbers) dug a Warring States silk. fragments of a strange recorded in the Warring… States the location of the tomb. but the group of Master of soil in the ground ran into strange events. almost all killed. Fifty years later. the grandson of one of the Master of soil found in t.

- Brossura
Da: ReadCNBook, Nanjing, JS, CinaReadCNBook
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Nuovo
EUR 47,57
EUR 15,55 spedizioneSpedito da Cina a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
paperback. Condizione: New. Language:Chinese.Pages Number: 313 Publisher: CITIC Pub. Date :2011-8-1. Why is TV and the mass media is easy to say why drag on intelligence to ensure the diversification of investments to maximize the return is a lie why pseudo-scholars control the future of the world is biased Why does the authorit…y of what is more error-prone politicians and the media see through the lies . . This book is well-known professor Bernard Rice University. Patton wrote to regular readers of the book Introdu.