EUR 7,96
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In good all round condition. No dust jacket. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,700grams, ISBN:
Editore: (Binderij Phoenix), Amsterdam, 1985
Da: Entropy Books, Ferndale, MI, U.S.A.
Soft cover. Condizione: Near Fine. Sewn creme wrappers with printed DW, slender 12mo., (9) pages. Poem in Dutch and English. One of 118 numbered copies printed on Zerkall. Minor edgewear to the Japanese handmade paper DW, else a fine copy.
Data di pubblicazione: 1947
Da: Xerxes Fine and Rare Books and Documents, Glen Head, NY, U.S.A.
Condizione: Near Fine. 'S-Gravenhage 1947 1st Stols. Poetry in Dutch. Hardcover. Sm.4to., 47pp., blue cloth with gilt design on front. board. Near Fine, end papers browned.
Editore: Amsterdam : CPNB, 1975
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Paperback, geïllustreerd met z/w foto's, 8vo.
Editore: G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1955
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good.
Editore: Baarn, De Hollandia-Drukkerij, 1916
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Veel foxing.
Editore: G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1982
Da: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Paesi Bassi
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. In goede staat, paperback, 105 pp., ill. (foto's [zw.&w.]) Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 20,51
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 21,38
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1955
Da: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Paesi Bassi
EUR 9,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. I.g.st., linnen met stofomslag (besch.). 64 pp. Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brief.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 23,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 23,86
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Maastricht, Brussel, Stols, 1938, 1938
Da: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloMaastricht, Brussel, Stols, 1938. Oorspr. linnen. 211 pp. (Van Dijk, 430).
Editore: Hollandia-Drukkerij 1916, 1916
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 8,05
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., linnen rug, i.z.g.st., 202 pagina's.
Editore: 's-Gravenhage : A.A.M. Stols Uitgever, 1941
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 9 (van 15) afleveringen van de Orpheus-reeks. Aanwezig zijn de afleveringen: 1) Bertus Aafjes; Amoureus liedje in de morgenstond; Teekening van Doeve; 2) J.C. Bloem; Het kerkhof aan het meer; Teekening van C.A.B. Bantzinger; 5) Clara Eggink; De vrouw en de cormorant; Teekening van Fiep Westendorp; 6) Jan Engelman; Philomela; Teekening van C.F. Roelofsz; 8) Ed. Hoornik; Mijn dochter en ik; Teekening van J.S. Sjollema; 9) M. Nijhoff; De vogel; Teekening van A.C. Willink; 10) Jan van Nijlen; Betooverd Bosch; Teekening van Jan Roede; 11) E. du Perron; Een grote stilte; Teekeneing van A.C. Willink; 15) S. Vestdijk; Het groofde lam; Teekening van J.M. Prange.; Hier en daar foxing en verkleuring.
Editore: A.A.M. Stols, tweede druk 1944, 1944
Da: Handled With Care, Bocholt, Belgio
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: Good. In goede staat. Hardcover. Shelfwear. Vergeeld.
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: Good. In goede staat. Hardcover. Shelfwear. Verkleuring deel kaft.
Editore: Joh. Enschede en zonen, Haarlem
Da: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1934, 105 (7) pp, linnen hardcover, in zeer goede staat, zeldzaam, oplage 125 exemplaren.
Editore: Heideland-Orbis, 1977 / Poëtisch Erfdeel der Nederlanden, 1977
Da: Handled With Care, Bocholt, Belgio
EUR 14,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover/Paperback. Condizione: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Van Holkema & Warendorf N.V. September 1942 97pp-144pp. 8vo(16x24cm.) Bedrukte papieren band. Goed exemplaar, maar 1e blad omslag los. l Met bijdragen van: P.A.van der Laan, Ferdinand Langen, J. vander Waal.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmst., Veerpers, 1984. 4 blz. Slappe kaft. Als nieuw. Oplaag 125 genummerde exemplaren. Ter gelegenheid van de jaarwisseling 1984-1985 Binderij Phoenic. [160098].
Editore: Centro di Attivita 'e Documentazione di Poesia Contemporanea, Milano, 1965
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 22,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeniette band, 7 x 24 cm cm, [11 pp]. Jan van Nijlen in het Italiaans vertaald. Cond.: goed / good.
Editore: Haarlem, Joh. Enschedà en Zonen, 1934
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 49,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 105,(7)p., oplage 125 exemplaren (110), typography J. VAN KRIMPEN, linnen met goudopdruk. Een van de 110 exemplaren op Hollandsch.; Schutbladen iets verbruind.
Editore: Phoenix / Veerpers, Amsterdam, 1985
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCahiersteek, 15 cm, [12 pp]. Dit is nr. 31/125. Engelse vertaling van H.G. Liebentrau. Cond.: goed / good.
Editore: 's-Gravenhage : A.A.M. Stols Uitgever, 1941
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 55,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 13 (van 15) afleveringen van de Orpheus-reeks. Aanwezig zijn de afleveringen: 1) Bertus Aafjes; Amoureus liedje in de morgenstond; Teekening van Doeve; 2) J.C. Bloem; Het kerkhof aan het meer; Teekening van C.A.B. Bantzinger; 3) P.C. Boutens; Een lied van Isoude; Teekening van W. Hussem; 4) Anton van Duinkerken; Voorbijgang; Teekening van C.A.B. Bantzinger; 5) Clara Eggink; De vrouw en de cormorant; Teekening van Fiep Westendorp; 6) Jan Engelman; Philomela; Teekening van C.F. Roelofsz; 7) P.N. van Eyck; Brent Bridge; Teekening van Pam G. Rueter; 8) Ed. Hoornik; Mijn dochter en ik; Teekening van J.S. Sjollema; 9) M. Nijhoff; De vogel; Teekening van A.C. Willink; 10) Jan van Nijlen; Betooverd Bosch; Teekening van Jan Roede; 11) E. du Perron; Een grote stilte; Teekeneing van A.C. Willink; 12) A. Roland Holst; Weer een dag; Teekening van Gisele van Waterschoot van der Gracht; 15) S. Vestdijk; Het groofde lam; Teekening van J.M. Prange.; Hier en daar foxing en verkleuring.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Van Holkema & Warendorf N.V. maart 1942 113pp.-160pp. 8vo(16x24cm.) Goed exemplaar. Bedrukte papieren band. l Met bijdragen van: A.Roland Holst, Arthur van Schendel, W.van Dijk, Koos Schuur, S.M.Noach, Bert Voeten, Jan Campert, Hanno van Wagenvoorde, D.A.M.Binnendijk, John Daniskas, Johan van der Woude.
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Van Holkema & Warendorf N.V. Mei 1941 321pp.-400pp. 8vo(16x24cm.) Bedrukte papieren band. Goed exemplaar. Bovenzijde omslag iets los. l Met bijdragen van: L.Th.Lehmann, Ed.Hoornik, R.van Lier, Frank Gericke, Jac.van Hattum, S.Vestdijk, Gerard van Eckeren, D.A.M.Binnendijk, J.Daniskas, A.Marja.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: Acceptable. Ex-bib. Dutch.
EUR 6,16
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Marquages et notes. 16 p. ; 16,9 cm. French.
Editore: A.A.M. Stols, 's Gravenhage, 1948
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 6,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: Good. 1. Eigendomsmerk. Verkleuring. Dutch Deze verzamelbundel omvat de dichtwerken van Jan van Nijlen uit de periode 1904-1948. Achterin is een bibliografie van zijn dichtbundels en rijmprenten opgenomen.