EUR 2,36
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloinb. Condizione: Fine.
EUR 2,36
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloinb. Condizione: As New.
EUR 4,82
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Gebrochener Buchrücken.
EUR 14,32
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Kresse, Hans G. (illustratore). 153 pages. Text in Dutch. Western - Zullen onze vrienden Arendsoog en Witte Veder ook dit raadsel weer weten op te lossen? Lees dit avontuur en beleef het mee. (SL#16A/1)).
Editore: LCG Malmberg, 's-Hertogenbosch
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 3rd Edition. Randen stofomslag iets beschadigd.
Editore: 's-Hertogenbosch : LCG Malmberg, 1970
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 3rd Edition. Originele halflinnen band, stofomslag, 8vo.; Slijtage randen stofomslag; kleine scheurtjes stofomslag geplakt.
Editore: 's-Hertogenbosch : LCG Malmberg, 1970
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele halflinnen band, stofomslag, 8vo.; Slijtage randen stofomslag; kleine scheurtjes stofomslag geplakt.
Editore: Malmberg z.j.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 5,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, in goede staat, 158 pagina's.
Editore: Malmberg z.j.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, mooi en goed exemplaar, 160 pagina's.
Editore: Malmberg 9e druk
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, gaaf exemplaar, 159 pagina's.
Editore: Malmberg z.j.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, mooi en goed exemplaar, 153 pagina's.
Editore: Malmberg z.j.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 3 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, mooi en goed exemplaar, 151 pagina's.
Editore: Malmberg z.j.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, mooi en goed exemplaar, 155 pagina's.
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 5,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Huizinga, J. (illustratore). 8ste / 8th. Kleine gebruiksspoortjes / naam en datum op de eerste titelpagina met pen geschreven. 8ste druk, 2de oplage. 156 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg NaN
Da: Bookbot, Prague, Repubblica Ceca
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung; Riss größer als 1 cm.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1990
ISBN 10: 902083181X ISBN 13: 9789020831818
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 7,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 6de / 6th. 160 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Kleine gebruiksspoortjes. Size: A5 formaat.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg's, 's-Hertogenbosch, 1963
ISBN 10: 902083312X ISBN 13: 9789020833126
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 7,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 9de / 9th. 158 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1977
ISBN 10: 9020832417 ISBN 13: 9789020832419
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 7,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 5de / 5th. Kleine gebruiksspoortjes / naam op het eerste schutblad met pen geschreven. 159 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1990
ISBN 10: 9020832921 ISBN 13: 9789020832921
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 7,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 9de / 9th. 160 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Naam en adres met pen geschreven op de titelpagina. Size: A5 formaat.
Editore: Malmberg, Den Bosch
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 9de / 9th. Kleine gebruiksspoortjes / naam en datum op het eerste schutblad met pen geschreven. 156 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 12de / 12th. 160 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Editore: Malmberg 1e druk
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 12,08
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, in nette staat, 155 pagina's.
Editore: Malmberg , 2e druk
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 12,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., laminaat hardcover, in nette staat, 159 pagina's.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1990
ISBN 10: 9020832115 ISBN 13: 9789020832112
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 5de / 5th. Kleine gebruiksspoortjes.158 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft Size: A5 formaat.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 1ste / 1st. 160 pagina's. Gelamineerde kaft. Naam binnenkant kaft geschreven. Size: A5 formaat.
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Stapel, Gerrit (illustratore). 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 156 pagina's, illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Lingua: Olandese
Editore: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1975
ISBN 10: 9020832824 ISBN 13: 9789020832822
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 5de / 5th. Gebruiksspoortjes. 159 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft Size: A5 formaat.
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Stapel, Gerrit (illustratore). 1ste / 1st. 155 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Editore: Malmberg, Den Bosch
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellohalf linnen, hard cover. Condizione: good / goed. Condizione sovraccoperta: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 2de / 2nd. 159 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Size: A5 formaat.
Da: Erwin Antiquariaat, Kampen, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocardboard / karton - hardcover. Condizione: good / goed. Kresse, Hans G. (illustratore). 1ste / 1st. 160 pagina's. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.