Editore: Boxtel, Æneas Uitgeverij 2003, 2003
ISBN 10: 9075365594 ISBN 13: 9789075365597
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's green paper-covered boards, yellow title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 4to: pictorial title-page, [viij], 160pp., very richly illustrated, notes, references. Very fine copy - as new., De Dommel - De Aa - De Beerze - De Stroom - De Zandley.
Editore: Boxtel, Æneas Uitgeverij 2003, 2003
ISBN 10: 9075365594 ISBN 13: 9789075365597
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello160 p. Hardcover met stofomslag.
Da: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1990, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
EUR 14,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Bueno. GIORNALE DI TEOLOGIA. ANGELI E DIAVOLI. QUERINIANA BRESCIA. EDICIÓN EN ITALIANO. TAPA BLANDA. 153 PÁGINAS. MUY BUEN ESTADO.
EUR 27,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geà llustreerde hardcover, leeslint, veel illustraties in kleur, oblong (circa 30x25cm).; Naam op schutblad.
EUR 27,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geà llustreerde hardcover, leeslint, veel illustraties in kleur, oblong (circa 30x25cm).
EUR 27,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geà llustreerde hardcover, leeslint, veel illustraties in kleur, oblong (circa 30x25cm).; Prijssticker op achterplat.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 13,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBoxtel, 2003. 160 blz. Geïll. Karton met stofomslag.
ISBN 10: 9059832051 ISBN 13: 9789059832053
Da: Houtman Boeken, Utrecht, Paesi Bassi
EUR 12,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. 2010, 64pp, nette paperback, kaft iets verkleurd aan de randjes.
Editore: Boxtel, Æneas Uitgeverij 2003, 2003
ISBN 10: 9075365594 ISBN 13: 9789075365597
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 31,41
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 39,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Neuf.
EUR 54,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: California Books, Miami, FL, U.S.A.
EUR 79,52
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Editore: , picture Publishing, 2014, 2014
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 39,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, Hardcover met omslagwikkel compleet.Aantal pagina's : 488 pagina's rijk geillustreerd Tekst : Nederlands, Formaat : 240x320 mm. ISBN 9789073187764. Wat is een landgoed? En een landgoederenlandschap? Het fenomeen landgoed wordt in dit boek in zijn landschappelijke en historische context geplaatst. Ze liggen van west naar oost door de provincie geconcentreerd rond de antieke steden Bergen op Zoom, Breda en Den Bosch. Maar meer verspreid zijn ze ook gesticht in afgelegen gebieden als de Kempen en de Peel. Het spectrum loopt van oude domeinen die teruggaan tot de Middeleeuwen, via jacht- en lustparken uit de vroegmoderne tijd tot negentiende- en twintigste-eeuwse heideontginningen. Eigenlijk liggen ze overal en het gekke is dat de meeste Brabanders dat niet eens weten. Zij associeren het natuurschoon van onze provincie met bos, heide, vennen en stuifzand. Daar blijft het doorgaans bij. Maar je kijkt toch niet zomaar langs 150 ? want zoveel zijn het er ? landgoederen heen? Hoewel er in architectuur, parkstijl en bosaanleg veel overeenkomsten te vinden zijn, heeft elk landgoed toch vooral zijn eigen gezicht. Dat individuele karakter komt in dit boek zoveel mogelijk aan bod, onder meer in de vorm van verhalen over de (voormalige) bewoners. Het is de bedoeling dat dit boek met rode oortjes gelezen wordt. Aan het ontstaan van landgoederen ligt het scheppen van schoonheid ten grondslag. Maar omdat een landschap doorgaans moet ?rijpen?, hebben de stichters hun ?goed? nooit zo mooi gekend als wij nu. De oude landgoederen bereiken nu pas hun top. Dat is mooi meegenomen voor ons, maar we moeten ook aan toekomstige generaties denken. Omdat ze de belevingswaarde van het buitengebied zo sterk verhogen, is veel te zeggen voor de stichting van nieuwe landgoederen, waarmee bovendien een traditie van eeuwen wordt voortgezet. Voor zowel oude, nieuwe als toekomstige landgoederen is het vinden van economische dragers de grote uitdaging. 3240 g.
EUR 11,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 1. 47 p. gekleurde ill. ; 28 cm. Piet Wijn Thom Roep ; inkleuring Mary de Jongh. Bevat zes korte verhalen. Ballonstrips. Dutch.
EUR 78,48
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 41,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Amsterdam], Rubinstein, [2017]. 263 pp. Col. & b./w. ills. Orig. hardcover (pictorial boards). Oblong.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 60,97
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: moluna, Greven, Germania
Prima edizione
EUR 87,20
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
EUR 33,92
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Gut. Zustand: Gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
EUR 40,18
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 264 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Da: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Germania
EUR 107,79
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloTaschenbuch. Condizione: Neu. Neuware - No detailed description available for 'Netherlands Yearbook for History of Art / Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 24 (1973)'.
Editore: CUSTODIA 2017 - ISBN 978-9068686234 0, 2017
Da: Antiquariat CoBrA, Oberrohrbach, Austria
EUR 110,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCUSTODIA 2017 - ISBN 978-9068686234 Verlagsfrisches Exemplar - Tre bel exemplaire - Fine copy 224 pages + Illustrations Hardcover ORIGINAL EINBAND - ORIGINAL PUBLISHERS WRAPPERS Sprache: Deutsch. *** Bitte kontaktieren Sie uns immer BEVOR Sie bestellen! Für ausführliche Beschreibungen und Bilder sowie günstigere Versandoptionen kontaktieren Sie mich bitte per Email! Please contact us always BEFORE you order! For detailled descriptions and photos as well as cheaper shipping options please send an email! ***.
ISBN 10: 907018348X ISBN 13: 9789070183486
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPictures Publishers Wijk en Aalburg, 2004. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 32 x 24,5 cm. Met illustraties vrijwel alle in kleur. 254 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Topography / Dutch [Nederlandse Topografie] ].
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 41,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2. Wijk en Aalburg, Picture Publishers, 1990, in-4°, 160 pp, linnen uitgeversband met stofwikkel, mooi exemplaar met zéér lichte watersporen in een klein hoekje van de eerste en laatste pagina.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 42,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWijk en Aalburg, Picture Publishers, 1990, in-4°, 160 pp, linnen uitgeversband met stofwikkel, mooi exemplaar.
Da: Brook Bookstore On Demand, Napoli, NA, Italia
EUR 61,71
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: new. Questo è un articolo print on demand.
Da: PBShop.store US, Wood Dale, IL, U.S.A.
EUR 83,45
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloPAP. Condizione: New. New Book. Shipped from UK. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000.
Da: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Regno Unito
EUR 78,90
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloPAP. Condizione: New. New Book. Delivered from our UK warehouse in 4 to 14 business days. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000.
Da: Revaluation Books, Exeter, Regno Unito
EUR 78,44
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. multilingual edition. 252 pages. German language. 7.48x0.53x10.08 inches. In Stock. This item is printed on demand.