Prof dr geyl (30 risultati)
Editore: Wereld-Bibliotheek N. V. 1959
- Rilegato
- Prima edizione
Da: Fallen Leaf Books, Nashville, IN, U.S.A.Fallen Leaf Books
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 8,90
EUR 4,31 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 4 disponibili
Hardcover. Condizione: Used - Good. First Edition. Dutch language, oversized book, volume III only, some interal wrinkling of the pages at the spine, also laid in are numberous newspaper clippings, jacket has a couple of small tears along the top and bottom edge of the front panel, light scuffing and soiling on the back panel. F…irst Printing. Good Dutch language, oversized book, volume III only, some interal wrinkling of the pages at the spine, also laid in are numberous newspaper clippings, jacket has a couple of small tears along the top and bottom edge of the front panel, light scuffing and soiling on the back panel. First Printing. Good.
Editore: Utrecht, Uitgeversmaatschappij W de Haan nv 1926 1926
- Rilegato
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 6,90
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 2 disponibili
176 p. Hardcover met stofomslag, in goede staat.

Editore: Groningen, Wolters Noordhoff. 1971 1971
- Brossura
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 7,48
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 4 disponibili
(VI) 386 p. Paperback met stofomslag, in goede staat.
Editore: W. De Haan, Zeist 1965
- Brossura
Da: antoine, wavre, , Belgioantoine
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 10,50
EUR 23,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture Illustrée à Rabat. Condizione: Très Bon État. 534 pages en format 15 -- 20 cm.
Editore: Zeist-Arnhem-Antwerpen, Uitg. Mij. W. de Haan-Van Lughum Slaterus-N.V. Standaard Boekhandel. 1965 1965
- Brossura
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 9,20
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's light-green paperback, illustration frontcover, 8vo: 534pp., footnotes & references, appendices, index, list authors. Fine copy. black cloth hardback, gilt lettering spine, gilt ornament frontcover, thick large 8vo: xviij, 530pp., 2 folding maps at the rear, footnotes & references, chronology, general index,… index authors. Fine copy. Volume: Palladium.
Editore: Utrecht, N.V. A. Oosthoek's Uitgevers Mij. 1950 1950
- Rilegato
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,35
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, dustjacket, 8vo: viij, 272pp., footnotes, large folded map at the rear. Very fine copy.

Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1962 1962
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Paperback. Vergeeld.
Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1962 1962
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Gekartonneerd.
Editore: Wereldbibliotheek, 1961 1961
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Rechterfoto van plaatje. Paperback.

Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1962 1962
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In prima staat. Paperback.

Editore: Wereldbibliotheek, 1961 1961
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Linkerfoto van plaatje. Paperback.

Editore: W. de Haan NV, Zeist 1965 1965
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Paperback.

Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1961 1961
- Rilegato
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover/Hardback. Condizione: Good. In prima staat. Hardcover.

Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1962 1962
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Good. In goede staat. Gekartonneerd.

Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam 1961 1961
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 7,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Fair. In redelijk goede staat. Paperback.

Editore: W. de Haan / Van Loghum Slaterus, 1963 1963
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 9,10
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Softcover. 404 pp.

Editore: G.W. Den Boer, Middelburg 1933 1933
- Rilegato
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 11,90
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover/Hardback. Condizione: Good. In prima staat. Hardcover met stofomslag. 304 pp. Shelfwear.

- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 6,15
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch.

Editore: Nederl. Bibliotheek, 1930 / eerste deel 1930
- Rilegato
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 24,50
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover/Hardback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. 768 pp. Met kaart.

Editore: Nederl. Bibliotheek, 1934 / tweede deel 1934
- Rilegato
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 24,50
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover/Hardback. Condizione: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. 766 pp. Met kaart.

Editore: Aula boeken Utrecht 1963
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,59
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Op eerste pagina stempel van vorige eigenaar. Dutch.
Editore: De Nederlandse Boekhandel 1974
- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 6,15
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch.
Editore: De Nederlandse Boekhandel 1975
- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 6,15
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch.

- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 15,11
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch.

- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 6,72
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch.
Altre immaginiLingua: Olandese
Editore: Den Boer, Middelburg 1933
- Rilegato
Da: Antiquariat Tröger, Lörrach, , GermaniaAntiquariat Tröger
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 100,00
EUR 50,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Pergamenteinband - Hardcover. Condizione: Good Condition. No Dustjacket. 304 pages with 17 plates; Pergamenteinband mit Rücken- und Deckeltitel in Gold, Deckelillustration, Kopfgoldschnitt; Nummer 8 von 75 Exemplaren; sehr schönes und sauberes Exemplar; über 2 kg Versandgewicht - 7 Euro Versandkosten für Deutschland.

- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 60,16
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch Deel 1: Tot 1609. Met ruim 80 afbeeldingen en 10 kaarten. Deel 2: Van 1609 tot 1688. Met 75 afbeeldingen en 7 kaarten. De grote geplooide kaarten in kleur achteraan in map. Mooi gebonden in de originele uitgeversbanden met goudstempels. Amsterdam, 1930+34. De 2 banden .

- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 60,16
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Dutch Deel 1: Tot 1609. Met ruim 80 afbeeldingen en 10 kaarten. Deel 2: Van 1609 tot 1688. Met 75 afbeeldingen en 7 kaarten. De grote geplooide kaarten in kleur achteraan in map. Mooi gebonden in de originele uitgeversbanden met goudstempels. Amsterdam, 1930+34. De 2 banden .
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgioAntiquariaat Wim de Goeij
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 45,00
EUR 34,80 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
2. Middelburg, G.W. Den Boer, (1933), in-4°, 304 pp, uitgeverslinnen. (band iets bevuild en bestoft, binnenin goed).

Da: Fokas Holthuis, Den Haag, , Paesi BassiFokas Holthuis
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 75,00
EUR 27,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Middelburg, Den Boer, (1933). Versierd en verguld perkament (ontwerp Frits Lensvelt, uitvoering Boekbinderij H. van Rijmenam). 308 p. Geïllustreerd. 1e druk. Naam (M.J. van Hattum) op binnenzijde voorplat, voorste schutbladen aan bovenzijde wat gevlekt. Eén van de 75 genummerde luxe-exemplaren, gedrukt op Banzay-papier en gebond…en in perkament. Het boek bevat bijdragen van o.a. P.N. van Eyck, prof.dr. C. Gerretson, prof.dr. P. Geyl en Cyriel Verschaeve. Achterin is een uitgebreide lijst van intekenaren opgenomen, waarbij de intekenaren op de luxe-editie zijn voorzien van een asterisk. Zo komen wij te weten dat het boek is gekocht door A.A. van Hattum-Dekker uit Beverwijk, die het waarschijnlijk aan haar man M.J. heeft gegeven. De Van Hattums waren een zeer vermogende familie, rijk geworden met havenwerken en baggerwerkzaamheden. Fascinerende, uitgebreide en rijk geïllustreerde informatie biedt het artikel 'Een eeuw Van Hattum en Beverwijk' door Herman Palm (Historisch Genootschap Midden-Kennemerland Ledenbulletin 2018 (42), p. 31-60).