Lingua: Spagnolo
Editore: Toray, Barcelona, 1965
Da: Librería Raíces, Alicante, Spagna
EUR 3,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: Normal. J.G. Pizarro (illustratore). 48pp/Espionaje, nº 14/A-211/.
Editore: Brain Res. 240, 235-243 (1982).,, 1982
Da: Antiquariat Petri, Jena, Germania
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSC. Condizione: Gut. Obr., [WES43]. Deu 300g.
Lingua: Francese
Editore: Editions de l'Acropole, Lyon, 1953
Da: D'un livre à l'autre, Piétrebais, BE, Belgio
Prima edizione
EUR 19,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture illustrée. Condizione: Assez bon. Jean-Luc Weiss (illustratore). Edition originale. Numéro spécial de médecine 53 - 160 p . 500 photos de Jean-Luc Weiss - Couverture défraîchie - Inscriptions au bic et Traces/taches de mouillures sur quelques pages.
Lingua: Catalano
Editore: Ed. Serveis Funeraris de Barcelona, Barcelona, 2000
Da: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, B, Spagna
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBlanda. Condizione: Muy buen estado. Fotografías a color y b/n. (illustratore).
Da: El Pergamí Vell (Sant Celoni), Sant Celoni, B, Spagna
EUR 4,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOtros Colaboradores: Observaciones: Tapa Blanda 185 p.
Lingua: Catalano
Editore: RBA La Magrana, Barcelona, 2006
ISBN 10: 847871569X ISBN 13: 9788478715695
Da: El Pergamí Vell (Sant Celoni), Sant Celoni, B, Spagna
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOtros Colaboradores: Observaciones: Tapa Blanda. Col. orígens 101. Receptes senzilles amb ingredients fàcils de trobar per digerir més bé la globalització. La cuina del Raval és un passeig gastronòmic pel barri xinès de Barcelona. Més de cent receptes que van des de la cuina africana, sud-americana, filipina, àrab o asiàtica, fins al plat combinat i les tapes. Un receptari elemental per començar a elaborar amb èxit plats exòticsi tradicionals amb els atuells que tinguis a l'abast. Rústica. 174 p.
EUR 65,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture souple. Condizione: bon. RO30072449: 1988. In-8. Broché. Etat d'usage, Couv. légèrement pliée, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 176 pages. Nombreux croquis et photos en noir et blanc dans le texte. . . . Classification Dewey : 610-Sciences médicales. Médecine.
EUR 45,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture souple. Condizione: bon. RO30300994: 1952. In-8. Broché. Etat d'usage, Couv. légèrement pliée, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 158 pages augmentées de nombreuses photos en noir et blanc dans et hors texte - ENVOI DU PHOTOGRAPHE JEAN-NYC WEISS - 2 PHOTOS DISPONIBLES. . . . Classification Dewey : 97.2-Dédicace, envoi.
Da: Librerias Prometeo y Proteo, Malaga, MA, Spagna
EUR 21,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 1. Aquest curs de pronunciació és un material per a la correcció fonètica que serà útil a totes les persones que vulguin assimilar els sons propis del català i consolidar la seva competència en l?ús d?aquesta llengua. El mètode és d?especial interès per a totes les persones a les quals cal un bon domini oral de l?idioma per a la seva professió. LIBRO.
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. LIBRO.
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. LIBRO.
EUR 29,85
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. LIBRO.
Da: Librerias Prometeo y Proteo, Malaga, MA, Spagna
EUR 29,85
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. LIBRO.
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRústica. Condizione: New. Condizione sovraccoperta: Nuevo. 01. Llenguajoc és un llibre dexercicis amb solucionari. És una eina útil i complementária per millorar la competéncia lingüística de lalumnat en el procés daprenentatge del catalá. Treballa lexpressió i la comprensió orals, lexpressió escrita i la comprensió lectora. Té com a objectius adquirir, ampliar i consolidar el léxic, la semántica i les estructures gramaticals i verbals de la llengua catalana. Va adreçat a un alumnat ampli: cicle superior de primária, secundária, batxillerat, incorporació tardana, escoles dadults, escoles didiomes, aules dautoaprenentatge. LIBRO.
Da: Frederic Delbos, Lussan, OC, Francia
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloParis, Editions Arnette 1990 - Société Française d' Oto-Rhino-Laryngologie et de Pathologie Cervico-Faciale., 1990. Grand in-8* raisin relié, cartonnage éditeur, XVIII et 266 pages, avec des figures, graphiques, dessins et reproductions in-texte ; couverture ornée d' une vue microscopique et d'un schema de l'oreille interne.Exemplaire neuf, sous emballage.
Da: Costa Llibreter, Vic, B, Spagna
EUR 195,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1929-1936 Ibérica - Catalonia, Barcelona Fot.en b/n. Il. en col. i b/n. 326; 372;70; 328;382;184 p. 28x19 cm. Enq. en rústica edit. FATIGAT. Para ver o recibir fotografías de los libros puede ir a nuestra web o solicitarlas., ).
Da: Costa Llibreter, Vic, B, Spagna
EUR 172,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1929-1936 Ibérica - Catalonia, Barcelona 6 vol. Fot.en b/n. Il. en col. i b/n. 326; 372;70; 328;382;184 p. 28x19 cm. Enq. en TELA. En bon estat Para ver o recibir fotografías de los libros puede ir a nuestra web o solicitarlas.(fotografies antigues, geografia de Catalunya i Andorra).