hardcover. Condizione: Good. This is a used book in good condition and may show some signs of use or wear . This is a used book in good condition and may show some signs of use or wear .
Condizione: Very Good. Very Good condition. A copy that may have a few cosmetic defects. May also contain light spine creasing or a few markings such as an owner's name, short gifter's inscription or light stamp.
Lingua: Inglese
Editore: Amsterdam University Press, 2015
ISBN 10: 9046816397 ISBN 13: 9789046816394
Da: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, U.S.A.
Paperback. Condizione: Good. No Jacket. Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
EUR 4,19
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Brouwer-Rothuizen, Natascha (illustratore). Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 4,19
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 7,21
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Bueno. : Esta guía del Rijksmuseum, escrita por Erik Spaans e Irma Boom, ofrece una visión completa del museo. Con 276 páginas, explora las colecciones y la historia del museo. Publicada en 2013, es una excelente introducción para visitantes y entusiastas del arte. EAN: 9789491714221 Tipo: Libros Categoría: Arte y Cultura Título: Rijksmuseum Autor: Erik Spaans| Irma Boom| Jan Rothuizen Editorial: Rijksmuseum Idioma: es-ES Páginas: 276 Formato: tapa blanda.
Lingua: Inglese
Editore: Amsterdam University Press, 2015
ISBN 10: 9046816397 ISBN 13: 9789046816394
Da: medimops, Berlin, Germania
EUR 18,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Editore: John Knox 1965, 1965
Da: Gage Postal Books, Westcliff-on-Sea, Regno Unito
Membro dell'associazione: PBFA
EUR 3,58
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellohardback, dust jacket 238 Pages.
Editore: Baarn, Ten Have., 1979
ISBN 10: 9025941419 ISBN 13: 9789025941413
Da: Antiquariat Lehmann-Dronke, Euskirchen, Germania
Membro dell'associazione: BOEV
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello8°. 184 S. kart. (Umschlagrücken lichtgebleicht - innen gut). >>>> Zur Zeit erfolgt KEIN VERSAND NACH ÖSTERREICH aufgrund der dort geltenden Verpackungsverordnung. <<<<.
Editore: Richmond, VA: [1971], John Knox Press, 1971
Da: Alec R. Allenson, Inc., Westville, FL, U.S.A.
Hardcover. Robert A. Stratton (illustratore). 238 p.; 21 cm. VG orig. sage cloth in lt. edgeworn dj.
Lingua: Olandese
Editore: Gideon, Stichting Uitgeverij, 2023
ISBN 10: 9059992466 ISBN 13: 9789059992467
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 6,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Lingua: Olandese
Editore: Gideon, Stichting Uitgeverij, 2012
ISBN 10: 9059990250 ISBN 13: 9789059990258
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 6,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Lingua: Olandese
Editore: Gideon, Stichting Uitgeverij, 2012
ISBN 10: 9059990242 ISBN 13: 9789059990241
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 6,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 19,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. Rothuizen, Jan (illustratore).
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 20,63
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good. Rothuizen, Jan (illustratore).
EUR 9,29
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: Green Ink Booksellers, Hay-on-Wye, POWYS, Regno Unito
EUR 23,86
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very Good. - Text in English and Dutch - Covers a little rubbed w/ corners bumped - Book ow/ solid, clean and bright - 192 pages.
Lingua: Olandese
Editore: Gideon, Stichting Uitgeverij, 2017
ISBN 10: 9059991133 ISBN 13: 9789059991132
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Editore: Van Gennep, Amsterdam, 1985
Da: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Paesi Bassi
EUR 9,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. In goede staat, paperback, 236 pp. Uit de collectie van Igor Cornelissen, vouwtje in omlag (zie foto), wordt verzonden als brievenbuspakket.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 4,60
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, nette staat, 191 pagina's.
Editore: Ten Have 1979, 1979
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 4,60
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, rug iets verkleurd, verder nette staat, 184 bz.
Lingua: Francese
Editore: 's-Gravenhage, SDU Publishers, 1989
ISBN 10: 9012061024 ISBN 13: 9789012061025
Da: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Paesi Bassi
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperbound, 4to oblong 112 pp., ca. 100 ills. about the art workshop Taller Amsterdam; very good condition.
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Prince, J. (illustratore). First Edition. Begin jaren zestig van de vorige eeuw begon Zeeland ingrijpend te veranderen. Misschien wel meer dan andere provincies. Eilanden hielden op langer eilanden te zijn, industriegebieden kartelden de horizon en vissers moesten weg uit hun oude havens. Zeeland raakte in de greep van het aanzwellende toerisme en voor jongeren werd de toen revolutionaire rock-'n-roll het nieuwe evangelie. Maar in de luwte van die nieuwe tijd bleef het oude Zeeland voor veel Zeeuwen gewoon bestaan. Ze hadden geen oog voor de veranderingen of trokken er zich niets van aan. Op een werf in Arnemuiden werd een hoogaars gebouwd zoals dat al tweehonderd jaar gebeurde, een veerman tussen Tholen en Schouwen bleef doorvaren met zijn kleine boot, in Oostdijk maakte de ongekroonde burgemeester zich zorgen over de gemeentegrens die dwars over zijn tafel liep, in een smokkelcaf? aan de Belgische grens werd gelachen en gedanst terwijl er aan het Nauw van Bath, waar schepen konden vastlopen of zelfs uitbranden, iemand met zijn laarzen sporen trok in de modderige oever van de Schelde. William Rothuizen schreef al die verhalen op. Hij ging op pad met kunstenaar Jac Prince die dat alles in zijn fijnzinnige tekeningen zo perfect aanvoelde. De verhalen verschenen in 1962 en 1963 in de Provinciale Zeeuwse Courant. Veel Zeeuwen hebben ze met waardering gelezen en bewaren een scherpe herinnering aan het werk van Prince. In 'Sporen van het oude Zeeland' worden beelden en sferen opgeroepen van vijfenveertig jaar geleden. Een jongere generatie kan er met enige verwondering van kennisnemen, voor oudere Zeeuwen zullen de verhalen en de tekeningen een herkenning zijn van een tijd waar menigeen met een glimlach aan terugdenkt.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ongepagineerd, illustraties in z/w, zegels in kleur, 8vo.; Enige foxing; naam en datum op verso voorplat.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ongepagineerd, illustraties in z/w, zegels in kleur, 8vo.; Enige foxing; naam en datum op verso voorplat.
Editore: Kampen, Kok 1980, 1980
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 5,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback Z.g. (ongelezen) staat, 1e druk 1980, 186 pagina's.
Editore: Amsterdam : Boxhorn, 1998
ISBN 10: 9073452023 ISBN 13: 9789073452022
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele groene hardcover, stofomslag, veel illustraties in kleur en z/w, 4to.; Naam, datum en klein stempeltje op schutblad; onderhoekjes ietsje gebutst.
Editore: Arnhem : Wabnitz Editions, 1992
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 3 uniforme afleveringen van dit periodiek (waarvan 2 delen geniet), veel illustraties voornamelijk in kleur, 4to.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 16,47
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good. Prince, J. (illustratore).