Lingua: Olandese
Editore: Hilversum, Verloren, 1987. 256 pp., 1987
ISBN 10: 9065502084 ISBN 13: 9789065502087
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 4,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Rug wat verkleurd, paar lichte gebruikssporen, nog een (zeer) goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. First Edition. 'Stel, gij hebt wat schaarsche noties over den ondergang der antieke wereld. Dan kunt ge er boeken over gaan lezen, om die aan te vullen. Maar nu hebt ge het geluk, Ravenna te bezoeken, en daar de moza?eken te zien. Voortaan ziet ge altijd, als ge aan die eeuwen denkt, die starre pracht, de flikkering van goud en groen in San Vitale, den schemer van het nachtelijk blauw in de grafkapel van Galla Placidia. Uw historisch beeld van dien tijd is voor altijd ge?llumineerd door die herinnering. Is dat nu niet meer dan nuttelooze idee?nassociatie? Of helpen die moza?eken u werkelijk, om de geschiedenis te begrijpen, dat is te zien?'Johan Huizinga, Het aesthetische bestanddeel van geschiedkundige voorstellingen (1905).Het eeuwige lichaam was geen tentoonstelling, geen congres, geen boekproject, maar een manifestatie gebaseerd op interactie, wederzijdse inspiratie en synergie. Aan het gehele project namen twaalf beeldend kunstenaars deel, deels van Nederlandse, deels van buitenlandse afkomst. Daarnaast leverden elf auteurs met een geesteswetenschappelijke achtergrond - filosofen, theologen, (kunst)historici - een bijdrage. Kunstenaars en wetenschappers werkten paarsgewijs en verkenden en verbeeldden zowel als verbeeldden? gezamenlijk het thema: (de hang naar) het eeuwige leven (in geest en materie).Thuis, in Nederland en Itali?, werden door een intensieve samenwerking de creatieve processen in gang gezet. Beeldend kunstenaars en wetenschappers deelden onderweg driemaal, te Maastricht, te Rome en te Utrecht en Amsterdam, hun 'work in progress' met het publiek en toonden de diverse stadia van de gedeelde ontwikkelingsgang. Het was van meet af aan de bedoeling samen en ter plekke nieuwe kunstbeelden tot stand brengen evenals andere vormen van geesteswetenschappelijke representatie. In paren reageerden de deelnemers op door henzelf gekozen objecten uit de collectie van Museum het Catharijneconvent. De manifestatie vond plaats in het kader van het eeuwfeest van het Nederlands Instituut te Rome, waardoor Rome en haar verleden een grote plaats in het gebeuren kregen. Waar anders dan in de Eeuwige stad zijn kunst en cultuur immers meer aanwezig en kan het verleden meer vitaliseren?; Het boek is in goede staat.
hardcover. Condizione: New. 1st.
Lingua: Olandese
Editore: Hilversum, Uitgeverij Verloren. 1987, 1987
ISBN 10: 9065502084 ISBN 13: 9789065502087
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 11,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello256 p. Paperback (In zeer goede staat.).
Editore: Verloren 1987, 1987
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 14,95
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, rug verkleurd, 256 pagina's.
Da: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHilversum, Verloren, 1987. 256 pp. Met ills. Ingenaaid. (ME.St.& Br.4).
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 15,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Hilversum : Verloren, 1987. Paperback. 256 pp. (Middeleeuwse studies en bronnen ; 4). Condition : good copy. ISBN 9789065502184. Keywords : ,
Editore: ,
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 27,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHilversum, Verloren, 1987, 256pp., in de reeks "Middeleeuwse Studies en Bronnen" IV.
Da: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 17,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloRotterdam, Erasmus Publishing, 1992. 313 pp. Ingenaaid. (diss.).
Editore: Waanders, Zwolle, 2008
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 24,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHalflinnen band, 29 cm, 443 pp. Ills.: z/w en kleurenillustraties. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9789040085413.
Editore: Waanders, Zwolle, 2008
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 75,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHalflinnen band, 29 cm, 393 /443 / 441 pp. Ills.: z/w en kleurenillustraties. Drie kloeke delen. Cond.: goed / good. In cassette. ISBN: 9789040085413.