EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloTapa blanda. Condizione: Bueno. coleccion BIBLIOTECA LITERARIA, edicion 1931, 147 paginas ( por abrir ), tapa blanda, en buen estado.
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloTapa blanda. Condizione: Bueno. BIBLIOTECA LITERARIA, edicion 1931, 147 paginas ( por abrir ), tapa blanda, en buen estado, texto en catalan.
Lingua: Tedesco
Editore: Regensburg Georg Joseph Manz, 1861
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello8° Halbleder. Condizione: Sehr gut. 176+173 Seiten, 1 bl. Buch ist in einem sehr guten Zustand, Mehrere erzählungen in einem Buch, Einband berieben, buchrücke mit Rückenschild, Ecken geringfügig berieben, Papier in altersgemäßem, sehr gutem Zustand, gering nachgedunkelt B02-03-03F Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 250.
Da: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.
EUR 34,89
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Unread book in perfect condition.
Lingua: Spagnolo
Editore: Llibreria Catalonia, Barcelona, 1931
Da: Reus, Paris, Londres, Valldoreix, B, Spagna
EUR 18,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa dura. Condizione: Acceptable. Traducció de J. dels D. . 1er volum 147 pàgines. Intonso parcialment. 2º volum 176 pàgines,
Editore: Llibreria Catalònia,, Barcelona,, 1931
Da: Llibreria Antiquària Els Gnoms, Sedó, L, Spagna
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2 volums. 149-179pp.
Editore: Dr August Snieders Werken / Maatschappij voor God en 't Volk, 1924, 1924
Da: Handled With Care, Bocholt, Belgio
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover/Paperback. Condizione: Good. In redelijke / Prima staat. Softcover.
Editore: Llibreria Catalonia, 1931
Da: Bibliomania, Molins De Rei, B, Spagna
Prima edizione
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa dura. Condizione: Bien. 1ª Edición. El caçador de llops I. August Snieders. Llibreria Catalonia, 1931. Catalán. Agust Snieders. Llibreria Catalonia, 1931. Tapa dura en tela con dorados, guardas decoradas con aguas marmoleadas, Idioma Catalán. 290 gramos. VER TODAS LAS FOTOS.
Editore: Llibrería Catalonia, 1931
Da: Bibliomania, Molins De Rei, B, Spagna
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa blanda. Condizione: Bien. El caçador de llops Vol. II. August Snieders. Llibreria Catalonia, 1931. Catalán. August Smieders. Llibreria Catalonia, 1931. Tapa blanda. Idioma Catalán. 200 gramos. PÁGINAS SIN CORTAR. VER TODAS LAS FOTOS.
Lingua: Tedesco
Editore: Verlag von Georg Joseph Manz, Regensburg,, 1861
Da: Clerc Fremin, Steingaden, Germania
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello149+177 Seiten Nur 2. Bändchen. Aus dem Flämischen übersetzt von C.J. Diepenbrock + Aus dem Englischen übersetzt. Mit je 4 Stahlstichen. 1861+1860. Zustand: Keine Beschädigungen, mit einer Namenseintragung. Rücken, Ecken, Kanten gut, berieben. Nachgebunden. Aus einer Klosterbibliothek mit Kennungen (Stempel, Rückenschild). Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 300 Hardcover mit Leinenrücken und -ecken, ohne Schutzumschlag.
Da: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Regno Unito
EUR 41,74
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Unread book in perfect condition.
Editore: De Katholieke Illustratie, 's Hertogenbosch
Da: antoine, Wavre, Belgio
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloreliure Rigide Décorative. Condizione: Bon État. 339 pages en format 15 -22 cm - édition ( 1900 ) - reliure rigide en percaline repoussé avec titre en dorure.
Editore: Antwerpen, Mij. Voor God en 't Volk 1925, 1925
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 33,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello219pp., 20cm., moderne gecart. band, orig. omslag mee ingebonden, goede staat, in de reeks "Werken van dr. August Snieders", [betreft recensies van tentoonstellingen, vnl. in Antwerpen, Brussel en Gent], S90127.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. In zeer slechte staat, 119p. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk, Antwerpen, 1926
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. pp. 170 Dutch BLADWIJZER I. Vijftig jaren geleeden II. Levensschets van Dr. J. Renier Snieders III. Willem Ogier en zijn Tijd III. Redevoering uitgesproken in het Sterfhuis van den Heer J. De Laet IV. Nalezingen over Bilderdijk V. De oude Heer Smits VI. Volkenkunde. Het Familie-Leven in België.
Editore: Llibrería Catalonia, 1931
Da: Bibliomania, Molins De Rei, B, Spagna
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa dura. Condizione: Excelente. El caçador de llops. August Snieders. Llibreria Catalonia, colección Biblioteca literaria, 1931. August Snieders.Llibreria Catalonia, colección Biblioteca literaria, 1931.Tapa dura con tejuelo y hierros en oro en el lomo y cantos pintados de verde. Idioma Catalán. 600 gramos. EXLIBRIS DE JUAN LLONCH I SALAS, político Catalán y director de Banco Sabadell.VER TODAS LAS FOTOS.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1933
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 7,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch Antw.1933. 160 Blz.
Editore: Voor God en 't Volk, Antwerpen, 1925
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 8,96
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. pp. 310 Dutch Deze historische roman beschrijft de gebeurtenissen rond de plundering en brand van de stad Antwerpen in november 1576, bekend als de Spaanse Furie: Spaanse troepen drongen de stad binnen, verwoestten gebouwen, stichtten branden en richtten grote verwoestingen aan. In deel II worden de taferelen verder uitgediept: de chaos in de straten, het lot van de burgers, de heldendaden van enkelen en het einde van de strijd. Bijvoorbeeld: ?De avond viel, de slachting duurde voort. Boven Antwerpen verhieven zich zware en zwarte wolken, wier randen door den gloed vinnig rood gekleurd waren??
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1926
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 8,96
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1926
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 9,52
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1930
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 9,52
Quantità: 4 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1932
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 9,52
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1929
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. Dutch Boek heeft verkeerde omslag wegens productiefout.
Editore: Antwerpen : Maatschappij Voor God en 't volk, 1929
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. 281 p. ; 21 cm. / slechte staat, voorblad los, naamstempel van boekhandel Dutch.
Editore: Maatschappij "Voor god en Volk", 1925
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,63
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Poor. Verkleuring. Omslag vervuild. Dutch.
EUR 10,64
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Poor. Eigendomsmerk. Verkleuring. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1925
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,64
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch.
EUR 10,64
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Voor God en 't Volk Antwerpen, 1926
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,64
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Antwerpen, 1933
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 11,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. pp. 143 / Band wat verkleurd / Discolouration Dutch.