Spinoy erik (32 risultati)

- Brossura
- Prima edizione
Da: biblioboy, North Providence, RI, U.S.A.biblioboy
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 8,90
EUR 6,05 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Very Good. First Edition. Florence: Quale Press First edition. 68 pages. A very good copy with light dust soiling and edge wear. See Photos Cel.

Editore: De Arbeiderspers, 1993. 57 pp. 1993
- Brossura
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi BassiAntiquariaat Hortus Conclusus
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 3,50
EUR 14,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Paar lichte gebruikssporen, nog een (zeer) goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Altre immagini- Brossura
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 3,80
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover. Condizione: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Abnutzungen. Een dichtbundel van Erik Spinoy verhoudt zich tot de rest van het veld als de Aconcagua tot de Catsberg. Zelfs al kan 'Dode kamer' de erg hooggespannen verwachtingen na de tour de force die 'Ik, en andere gedichten' was niet helemaal inlossen, t…och bevat de bundel genoeg interessant materiaal om alle concurrentie van tafel te vegen. De bundel bestaat uit drie delen: een afdeling poëtische reisimpressies, een verzameling bespiegelingen bij het intrigerende beeldend werk van de 'Belgische' kunstenares Ann Veronica Janssens en een derde deel met flarden jeugdherinneringen in gedichten gegoten.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Nuovo
EUR 20,99
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: New.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 21,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 21,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Editore: Herik, Landgraaf
- Brossura
Da: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Paesi BassiAntiquariaat Looijestijn
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 14,00
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
1995, 22 pp. Softcover. Foto's van Raf de Smedt. Nummer 162 van 299. Rug en omslag deels verkleurd. Verder zeer goed exemplaar.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 26,65
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 26,92
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 26,93
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 34,08
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

Editore: Uitg. De Arbeiderspers
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 23,86
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 38,65
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.
Altre immagini- Brossura
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 8,50
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Antwerpen-Amsterdam Meulenhoff - Manteau 2007 Softcover, 78pp., 24x17cm., goede staat. ISBN 9789085421153.

Scènes Robert Devriendt
Delphine Lecompte, Koen Peeters, Saskia de Coster, Yves Petry, Willem Bongers-Dek, Erik Spinoy
Editore: , MER Paper Kunsthalle, 2013 2013
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 35,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
HC / 128 pages / 26 x 17 cm . afbeeldingen in kleur. ISBN 9789491775055. Wie het eerste deel van het boek bekijkt, zal merken dat Robert Devriendt zijn reeksen minischilderijen ziet als scènes van een groot verhaal, als verschillende hoofdstukken van een roman of film. De schilder schort in die reeksen het lineaire tijdsverloop…op, zoomt in op geheimzinnige details (een supermooie auto, de ?perfecte? blonde vrouw, een bos, een taxidermist, een bebloed T-shirt ?), alludeert op oude schilderijen, tv-beelden, reclamefoto?s, films, populaire bladen ?Er zijn wellicht verbanden, maar welke? Er is een scenario, maar waarvan? Wat er zeker is: de zorgvuldige aandacht en de sensuele liefde voor het schilderen, het strelen van de huid van het doek, dat hunkert naar een creatieve waarnemer. In het tweede deel van het boek bewegen zestien Nederlandstalige dichters en prozaschrijvers zich spiegelend in het intieme spanningsveld tussen de beeldengroepen, ze construeren zélf een film. De film van Robert Devriendt, die bij de aftiteling alweer verdwijnt, tot alleen een uitgezuiverde leegte overblijft, een enigmatische ervaring van wat rest. Devriendt, Robert [ill.] Verhelst, Peter Olyslaegers, Jeroen Lecompte, Delphine Peeters, Koen de Coster, Saskia Lauwereyns, Jan van Adrichem, Arnoud Vegter, Anne Jongstra, Atte Petry, Yves Bongers-Dek, Willem [Bongers, Willem] Spinoy, Erik Lampe, Astrid van Weelden, Dirk Bassant, Patrick van Haren, Elma Brassinga, Anneke Bousset, Hugo [edit.] 0 g.

Lingua: Olandese
Editore: De Bezige Bij, 2015 2015
Da: stock, Gent, Belgiostock
Contatta il venditoreVenditore con 2 stelleCondizione: Usato
EUR 7,00
EUR 47,10 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Prima exemplaar.

TWIST MET ONS
Dirk van Bastelaere, Bernard Dewulf, Charles Ducal & Erik Spinoy / Met een woord vooraf van Benno Barnard
Editore: Den Gulden Engel, 1987 1987
- Brossura
Da: Handled With Care, Bocholt, BelgioHandled With Care
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Nuovo
EUR 28,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover/Paperback. Condizione: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Shelfwear.

Editore: Herik, Landgraaf
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 39,93
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. 62p. Dutch.

- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,60
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch.

- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
De Bezige Bij, Amsterdam, 2015. Eerste druk. Softcover. 60 pag. - ALS NIEUW [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].
Altre immagini- Brossura
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi BassiAntiquariaat Digitalis
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 45,00
EUR 40,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Soft cover. Condizione: Fine. Original stiff wrappers (softcover) with banderole, [160]p, 28 cm. Fine, clean, unread copy of this facsimile edition. Text in Dutch. (160) pp., genaaid gebrocheerd in stevig papier, met buikbandje. Facsimile. Zo goed als nieuw, kadowaardig. 28 x 22 cm.

Bezette stad. [ facsimile-heruitgave van de uitgave uit 1921 ]
OSTAYEN, PAUL VAN ; ERIK SPINOY (NAWOORD) ; OSKAR JESPERS (ILLS.)
- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 25,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Boom, Amsterdam, 2021. Paperback / Softcover met het buikbandje. 28 x 22 cm. Met illustraties van oskar Jespers - GOED EXEMPLAAR Initiaal "F"op schutblad in nieuwstaat [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].

Plejade - Zeven Vlaamse dichters
Claes, Paul D'Haen, Christine Ducal, Charles Hertmans, Stefan Spinoy, Erik
Editore: PLEK vzw 1993
- Rilegato
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 28,55
EUR 72,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Good. Verhelst, Peter; Bastelaere, Dirk Van Dutch.

Editore: Gent, Druksel, 2006 2006
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 30,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Originele uitgeversomslag, witte kartonomslag met zwarte titelopdruk en flapjes, 140 x 220mm., pagina's niet genummerd. Genummerd en gesigneerd exemplaar binnen een oplage van 126 stuks. In prima staat. 360 g.

Lingua: Olandese
- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
De Bezige Bij, Amsterdam, 2012. Tweede druk. Softcover. 38 pag. - NIEUW BOEK [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].
- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Meulenhoff/Manteau, 2007. Paperback / Softcover. 78 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].
- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Amsterdam, Arbeiderspers, 1993. Eerste druk. Paperback / Softcover. 57 pag. NIEUW EXEMPLAAR [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].

Bezette stad. [ facsimile-heruitgave van de uitgave uit 1921 ]
OSTAYEN, PAUL VAN ; ERIK SPINOY (NAWOORD) ; OSKAR JESPERS (ILLS.)
- Brossura
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 20,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Boom, Amsterdam, 2021. Paperback / Softcover met het buikbandje. 28 x 22 cm. Met illustraties van oskar Jespers - GOED EXEMPLAAR [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].
- Brossura
- Firmato
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi BassiFrans Melk Antiquariaat
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 25,00
EUR 68,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Gent, Druksel, 2006. 22 x 14 cm. Oorspronkelijke omslag [cahiersteek]. Softcover. Ongepagineerd. NIEUW BOEK * ** Genummerde en gesigneerde oplage van 126 exemplaren [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] Genummerd / Numbered Gesigneerd / Signed Small Press [Small Press - Uitgaven] ].