Editore: Groningen : Drukkerij De Waal, 1946
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. Oorspronkelijk omslag, enkele tabellen/figuren, kaartje achterin, 8vo.; Lichte vochtschade hoek boven.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 17,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Groningen-Djakarta, J.B. Wolters. 1957, 1957
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello518 p. Paperback (Kaft verkleurd. Sticker op de rug.).
Editore: Groningen-Djakarta, J.B. Wolters. 1957, 1957
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn yellow paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xvi, 518pp., footnotes & references, abbreviations, addenda, index persons, index correspondence. Fine copy. Volume 4 nr. 4: Werken uitgegeven door het Historisch Genootschap.
Editore: Amsterdam, 1959
Da: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Paesi Bassi
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellocloth, 4to 329 pp., num ills, folded plates jubileumboek van het boekdrukkersbedrijf in Nederland; gedrukt door Joh. Enschedé, op papier van Bührmann, band van Proost & Brandt; vormgeving door Mart Kempers; VG condition.
Editore: Kampen-Amsterdam, Uitgeversmaatschappij JH Kok-Vrije Universiteit 1980, 1980
ISBN 10: 902420318X ISBN 13: 9789024203185
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 13,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's blue paper-covered boards, gray title spine and frontcover, large 8vo: 214pp., lists, bibliography.
Editore: Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage, 1965
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden. Condizione: Goed. 160 pp. Opstellen, uitgegeven ter gelegenheid van het vijfenzeventig jarig bestaan van de Arbeidsinspectie.
Editore: Federatie Werkgeversorganisatiën in het boekdrukkersbedrijf, Amsterdam, 1959
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 8,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden. Condizione: Boek goed. 352 pp. Geïllustreerd.
Editore: J.B. Wolters' Uitg. Mij., Groningen-Djakarta, 1957
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloIngenaaid. 518 pp. Register op de brieven. Randen van band zijn naar bruin verkleurd. Enkele niet storende potloodonderstrepingen en aantekeningen.
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 8,05
Quantità: 6 disponibili
Aggiungi al carrello593 p. Gebonden in de blauw-linnen uitgeversband met stofomslag (Net exemplaar.).
Da: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Paesi Bassi
EUR 12,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGron., Djakarta, J.B. Wolters, 1957; Reeks: Werken uitgegeven door het Historisch Genootschap,4e serie, no. 4. 24,5x16,5 cm. Pb.(l.steets, l.verschoten). Xv, 518 pp., voetnoten, lijst van gepubliceerde Fruin-correspondentie, registers. In goede staat.
Lingua: Inglese
Editore: Springer-Verlag New York Inc, 2009
ISBN 10: 3642021433 ISBN 13: 9783642021435
Da: Revaluation Books, Exeter, Regno Unito
EUR 85,81
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. 2009 edition. 562 pages. 9.10x5.80x1.00 inches. In Stock.
Editore: De Waal, Groningen, 1946
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 29,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, 24 cm, 289 pp. Incl. stellingenblad en met de welbekende na-oorlogse geelbruine papierkwaliteit. Cond.: goed / good.
Editore: Schiedam 1953, 1953
Da: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello. IX,263p. Orig. linnen.
Editore: Groningen 1951, 1951
Da: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello. 24p. Stempels.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 22,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Groningen: s.n. 1946. Paperback. viii, 289 pp. Proefschrift Rijksuniversiteit van Groningen. Stempel. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY, water management ** collectie Donner.
Da: Antiquariaat Isis, Groningen, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKampen, Kok, 1980. 593 pp. Linnen + omslag. *goede staat* Gedenkboek bij het honderdjarig bestaan van de VU te Amsterdam. Met bijdragen van o.a.: C.C. Jonker, G.J. de Vries, A. Th. van Deursen.
Da: Antiquariat Ehbrecht - Preis inkl. MwSt., Ilsede, Germania
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Sehr gut. 8°, 593 Seiten, Oleinen mit farbig illustr. Oumschlag - sehr guter Zustand - 1980. b3562 ISBN: 9024201551 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 1200.
Da: Goltzius, Lisse, Paesi Bassi
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOratie Amsterdam V.U. 9-11-1951 ; 24 p.
Da: Mispah books, Redhill, SURRE, Regno Unito
EUR 503,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopaperback. Condizione: Good. Good. Dust Jacket NOT present. CD WILL BE MISSING. . SHIPS FROM MULTIPLE LOCATIONS. book.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloProefschrift RUG. Groningen, De Waal, 1946. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. VIII, 289 pag. + stellingen. GOED EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloVijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen met stofomslag. Illustr. 354 pag. [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] Typografie / Typography [Typografie] Gedenkboek (Companybooks) [Gedenkboeken] ].
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloVijftig jaar boekdrukkersorganisatie Door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag. [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] Typografie / Typography [Typografie] Gedenkboek (Companybooks) [Gedenkboeken] ].
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloVijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag. [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] Typografie / Typography [Typografie] Gedenkboek (Companybooks) [Gedenkboeken] ].