Lingua: Inglese
Editore: Bergen, Eric van der Wal,, 1982
Da: Antiquariat Langguth - lesenhilft, Köln, Germania
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKl.8°. Orig.-Broschur. 12 Bll. mit einigen Abbildungen. Nr. 75 von 250 Exemplaren. Enthält eine Liste der von Erich van der Wal von 1961 - 1982 publizierten Bücher (schönes Exemplar). Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 100.
Editore: Nijgh & Van Ditmar, 's-Gravenhage, 1953. 171 pp., 1953
Da: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Paesi Bassi
EUR 9,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginele blauwe linnen band met stofomslag. Stofomslag op de rug iets verkleurd en aan de randen geschaafd/beschadigd, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
EUR 12,10
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Translated by Eugene S. Richardson with a print by Eric van der Wal. Numbered copies. This is number 215/250.
Data di pubblicazione: 1972
Da: Stadion Books, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. 36pp, nummer 134 van 1000.
Editore: Nijgh & Van Ditmar, Rotterdam, 1952
Da: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. In goede staat, softcover, 53 pp., 14x22x0,5 Lichte gebruikssporen omslag, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Editore: Bergen, Eric van der Wal, (1982)., 1982
Da: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKl.8°, 22 nn.S. m. farbigen Illustr., neutr. OKart.m. OUmschl. m.schwarzgeprägt. TSchrift (= Fadenheftung), ger. Gebrauchssp.; schönes Expl. Erste Ausgabe dieser Übersicht aller bis dahin erschienenen Veröffentlichungen der Presse. Nummer 77 von 250 handgedruckten Exemplaren auf Fabriano. Sprache: Englisch.
EUR 24,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Bandomslag, portret en de illustraties zijn van Jaap Mooij.; Iets foxing.
Editore: L.J. Veen, 1943
Da: ARTBOOKS, Schoorl, Paesi Bassi
Prima edizione Copia autografata
EUR 49,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. 1st Edition. Title - Divertimento Author - Theo J. van. der Wal - Joop Löbler (artwork) Publisher L.J. Veen Year - 19433 Language - Dutch Binding - Hardcover Size - 19 x 26,5 cm Pages - 26 (Including the 7 linocuts) Extra - Edition of 240. Signed by Illustrator(s).
Editore: 8vo, pp.[22], L.J. Veen's Uitgevers Mij. N.V., Amsterdam, n.d., (1942)., 1942
Da: Collinge & Clark, London, Regno Unito
Prima edizione
EUR 59,65
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. 1st Edition. One of 240 copies printed in Atlas on wove paper. 7 full-page tipped-in full colour linocuts by Joop Lobler.Blue quarter linen, grey paper-covered boards titled in gilt on the front. Small library blindstamp on rear blank, slight abrasion to front board. A very good copy.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Poor. Eigendomsmerk. Verkleuring. Getapet. Dutch.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. 267 p. Dutch.
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. Loskomende pagina's. Dutch.
Editore: Het Spectrum Utrecht, 1962
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. 335 pagina's ; 15 cm. Dutch.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBergen (N.H.), Eric van der Wal, 1973, 36,(2) pag., illustraties Eric van der Wal, handgezet uit de Romulus, gedrukt in zwart en rood door Eric van der Wal in een genummerde oplage van 81 exemplaren (55), genaaid in origineel onbedrukt soepel groen karton omslag, 19,5 x 14,5 cm. = Één van 55 exemplaren gedrukt op Hollands Druk Vergé.
Editore: Bergen; 1966, 1966
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Paesi Bassi
EUR 53,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello; Bibliophyl; gekartonneerd met blauwkleurige, blanco omslag; 32x32 cm.; met de hand gezet, in een oplage van 30 genummerde exemplaren, waarvan 5 van A t/m E en 25 van 1 t/m 25 genummerd zijn; dit exemplaar draagt de letter "C"; tekst in het Nederlands en het Duits; houtsneden in de kleuren zwart, wit en rood; bladzijden van verschillende afmetingen en vorm; in het Duits vertaald door Elisabeth Augustin; ongepagineerd. Inclusief 2 los toegevoegde bijlagen van de uitgeverij. Binnenkant van de band met wat piepkleine roestvlekjes, schutblad iets verkleurd.
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Veen, [1943]. Halflinnen. 28 p. Gedrukt in een oplage van 240 genummerde en door auteur en illustrator gesigneerde exemplaren. 1e druk. Korte verhalen. Clandestiene oorlogsuitgave. De Jong 925. We hebben twee verschillende bandvarianten, een met wit papier bekleed (deels verbruind door slechte lijm) en een met blauwgrijs papier.
Lingua: Olandese
Editore: Venn Amsterdam/Het Kompas Antwerpen, 1947
Da: ralfs-buecherkiste, Herzfelde, MOL, Germania
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCloth. Condizione: Gut. 306 With laid-in. Graphologie Einband hat leichte Gebrauchsspuren Seiten altersgemäß vergilbt hinteres Gelenk leicht schadhaft Guter Zustand Einband hat leichte Gebrauchsspuren Seiten altersgemäß vergilbt ha1092337 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 750.
EUR 5,59
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. 1. 1ste druk Dutch.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 16,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloVeen, z.j. 26,5 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. Met zeven met de hand gekleurde linoleumsneden van Joop Löbler. Gedrukt in een oplage van 240 genummerde en door schrijver en kunstenaar gesigneerde exemplaren. Band wat gevlekt. [Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].
Editore: Bibliophyl, Bergen, 1966
EUR 60,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello4°. (26) S., mit farbigen Holzschnittillustrationen. Orig.-Kartonage mit blauem unbedrucktem Umschlag. "Diese Buch wurde im Sommer 1966 von Eric van der Wal mit der Hand gesetzt und mit Holzschnitten versehen". - Nr. 22 von 30 Exemplaren. - Umschlag aufgehellt und mit rotem Streifen am Rückdeckel; ansonsten schönes Exemplar.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBergen (N.H.), Eric van der Wal, 1980, (19) bladen, handgezet, gedrukt in zwart en rood en voorzien door Eric van der Wal in een genummerde oplage van 75 door de auteur gesigneerde exemplaren, genaaid in origineel onbedrukt omslag met bedrukt stofomslag met in binnenzijde flap een bijbehorend miniatuur-('erratum')-boekje, getiteld De ram die in een maagd veranderde ((3) pag., genaaid in origineel bedrukt omslag, 8,4 x 6,5 cm.), folio (34 x 25 cm.).
Da: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 98,10
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal hardcover binding with linen spine, 17 x 21cm. Many stains on the binding. Interior also some pages with foxing. With original photograph of Ipenrode (Ipenrood) and the Kamphuis. Samengesteld onder redactie van Mej. M. Paape en verzorgd door Theo de Wal. Met Kamp ABC, Een avond in het Johez-meisjes Kamp, many original photo's of the girls. Including Hooi-doop.