Utrecht stichting matrijs (71 risultati)

- Brossura
Da: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, GermaniaAntiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 8,64
EUR 15,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Gut. 79 S.; Ill. Good condition. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 335.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 1984
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Lichte slijtage randen omslag.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2011
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback met flappen, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2009
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 8vo.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2003
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, geïllustreerd met veel foto's in kleur, 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2001
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele blauwe hardcover, stofomslag, geïllustreerd met veel foto's in z/w, 4to.; Lichte slijtage hoekje stofomslag.

Editore: Zoetermeer/Utrecht : Nederlandse Bruggen Stichting/Uitgeverij Matrijs 1998
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele rode hardcover, stofomslag, 4to.; Lichte kreukjes bovenkant stofomslag.

Editore: Utrecht, Stichting Matrijs 1983
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 2nd Edition. Paperback met flappen, geïllustreerd met veel foto's in z/w, 8vo.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 1983
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback met flappen, geïllustreerd met z/w foto's, 8vo.; Rug verkleurd; lichte slijtage rand rug.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2016
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Come nuovo
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: As New. Originele geïllustreerde hardcover, geïllustreerd met foto's in kleur, 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2003
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, illustraties in z/w, 8vo.

Editore: Utrecht, Stichting Matrijs 2002
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2007
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, enkele z/w afbeeldingen.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2013
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, veel illustraties in kleur, kaart op verso achterplat, 8vo. Cultuurhistorische Routes in Nederland.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2013
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, veel illustraties in kleur, kaart op verso achterplat, 8vo. Cultuurhistorische Routes in Nederland.

Editore: Zoetermeer/Utrecht : Nederlandse Bruggen Stichting/Uitgeverij Matrijs 1998
- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele rode hardcover, stofomslagveel illustraties (deels in kleur), 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2000
- Brossura
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Vierkante paperback, circa 22x22cm, gedrukt in zwart en bruin, illustraties (waaronder in kleur).

- Rilegato
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi BassiBarksdale Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 10,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. 2nd Edition. Originele witte hardcover, stofomslag, veel z/w illustraties (voornamelijk foto's), 4to.

Editore: Nederlandse Kastelenstichting p/a Stichting Matrijs, Utrecht 2007
- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 8,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Ingenaaid. Condizione: Boek goed. 136 pp. Illustraties in kleur ern zwart-wit.

Editore: Nederlandse Kastelenstichting p/a Stichting Matrijs, Utrecht 2003
- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 8,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Ingenaaid. Condizione: Boek goed. 136 pp. Illustraties in kleur ern zwart-wit.

Editore: Nederlandse Kastelenstichting p/a Stichting Matrijs, Utrecht 2005
- Brossura
Da: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Paesi BassiAntiquariaat Parnassos vof
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 8,00
EUR 22,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Ingenaaid. Condizione: Boek goed. 96 pp. Illustraties in kleur ern zwart-wit.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2013
- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 11,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2012
- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 11,00
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback met flappen, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur, kleine kaartjes, 4to.

Editore: Utrecht, Stichting Matrijs. 1985 1985
- Brossura
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 6,90
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 80pp., richly illustrated, notes & references, conclusion, general bibliography. Fine copy. Volume 6: Historische Reeks Utrecht.
Editore: Utrecht, Stichting Matrijs. 1989 1989
- Rilegato
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi BassiAntiquariaat Schot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 6,90
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Original publisher's paper covered boards, pictorial frontcover, large 8vo: 72pp., richly illustrated, plan, colophon. Fine copy. Volume 1: Historische Reeks Nijmegen.

Editore: Stichting Matrijs, Utrecht 2013
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 12,10
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Naam op schutblad.

- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Paperback, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 4to.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2015
- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Fair. Originele geà llustreerde hardcover, illustraties in kleur, folio.; Rand voor- en achterplat beschadigd. Redelijk-goed exemplaar.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2007
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele hardcover, stofomslag, illustraties in kleur en z/w, 4to.; Nog in uitgeversfolie.

Editore: Utrecht : Stichting Matrijs 2007
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele hardcover, stofomslag, illustraties in kleur en z/w, 4to.