EUR 7,04
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. Brederode, Steph (illustratore). The book has been read, but is in excellent condition. Pages are intact and not marred by notes or highlighting. The spine remains undamaged.
EUR 3,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 6,23
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 7,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Lingua: Spagnolo
Editore: Asociacion de directores de Escena de España, 1998
ISBN 10: 8487591744 ISBN 13: 9788487591747
Da: Librería 7 Colores, Madrid, M, Spagna
EUR 16,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloTapa Blanda. Condizione: Buen estado.
Lingua: Olandese
Editore: Nederlands Bijbelgenootschap, 2018
ISBN 10: 9089121579 ISBN 13: 9789089121578
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 8,83
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. Bartholin, Hanne (illustratore).
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
EUR 3,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoftcover. Condizione: As New. Leichte Abnutzungen.
EUR 15,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 12,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Muy bueno. : Este libro es una colección de ficción y no ficción escrita por mujeres sobre la compleja relación que tienen con sus cuerpos. La edición en neerlandés incluye historias de escritoras neerlandesas como Nelleke Noordervliet, Désanne van Brederode, Hermine Landvreugd y Anna Enquist, junto con una selección de la colección original de Patricia Foster. EAN: 9789029042734 Tipo: Libros Categoría: Literatura y Ficción Título: Vrouwen en hun lichaam Autor: Désanne van Brederode| Judith Ortiz Cofer| Anna Enquist| Lucy Grealy| Judith Hooper| Hermine Landvreugd| Nelleke Noordervliet| Hanan al-Shaykh| Jenefer Shute| Patricia Stevens| Lynne Taetzsch Editorial: Meulenhoff Boekerij Idioma: nl Páginas: 223 Formato: tapa blanda.
Condizione: Very Good. 2001. Paperback. Clean copy with minor shelf wear. . . . . Books ship from the US and Ireland.
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam/Antwerpen, Em. Querido's Uitgeverij bv 2013, 2012
ISBN 10: 902144187X ISBN 13: 9789021441870
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 4,60
Quantità: 5 disponibili
Aggiungi al carrello288 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. First Edition. Wat als Goebbels met zijn minnares naar Japan was gevlucht? Tokio, najaar 1938. Nazipropagandaminister Joseph Goebbels verlaat zijn vrouw Magda, zijn kinderen ?n zijn hoge positie in dienst van de F?hrer, om met zijn grote liefde, de Tsjechische filmster L?da Baarov?, aan een nieuw leven te beginnen in Japan - waar hij de eerste tijd stropdassen wil gaan verkopen. In deze vreemde omgeving houdt hij een dagboek bij, dat vooral een reis door zijn eigen ziel zal blijken. Bijna elke dag nemen zijn inzichten toe, mede dankzij L?da, die niet onder de indruk is van zijn zorgvuldig opgebouwde imago, maar houdt van de kinderlijk romantische, gevoelige en geestige man die haar ooit met zoveel gepassioneerde hartelijkheid veroverde en bereid bleek alles voor haar te willen offeren. Als twee vreemden in het ondoorgrondelijke Japan voelen ze zich meer thuis bij elkaar dan bij de Duitsers. Maar wat nu als er onverwacht een aanbod komt, een herkansing, met de kracht van een wederopstanding?; Goed/Zeer goed exemplaar.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. First Edition. Wat als Goebbels met zijn minnares naar Japan was gevlucht? Tokio, najaar 1938. Nazipropagandaminister Joseph Goebbels verlaat zijn vrouw Magda, zijn kinderen ?n zijn hoge positie in dienst van de F?hrer, om met zijn grote liefde, de Tsjechische filmster L?da Baarov?, aan een nieuw leven te beginnen in Japan - waar hij de eerste tijd stropdassen wil gaan verkopen. In deze vreemde omgeving houdt hij een dagboek bij, dat vooral een reis door zijn eigen ziel zal blijken. Bijna elke dag nemen zijn inzichten toe, mede dankzij L?da, die niet onder de indruk is van zijn zorgvuldig opgebouwde imago, maar houdt van de kinderlijk romantische, gevoelige en geestige man die haar ooit met zoveel gepassioneerde hartelijkheid veroverde en bereid bleek alles voor haar te willen offeren. Als twee vreemden in het ondoorgrondelijke Japan voelen ze zich meer thuis bij elkaar dan bij de Duitsers. Maar wat nu als er onverwacht een aanbod komt, een herkansing, met de kracht van een wederopstanding?
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam : Em. Querido's, 2017
ISBN 10: 9021406284 ISBN 13: 9789021406282
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Paperback, 8vo.; Lijmresten verwijderde sticker op achterplat.
Editore: Amsterdam, H.J. Paris, 1937
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Deel I; Foxing; stempel op kaft voorzijde.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Voornaam met viltstift doorgekrast.
Editore: Ad. Donker, Rotterdam, 1971
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 4th Edition. Facsimile-uitgave; Stofomslag gescheurd en geplakt.
Editore: Ad. Donker, Rotterdam, 1971
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. 4th Edition. Facsimile-uitgave; Stofomslag gescheurd en geplakt.
Lingua: Olandese
Editore: Amsterdam, Em Querido's Uitgeverij bv 2006, 2006
ISBN 10: 9021453134 ISBN 13: 9789021453132
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 5,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello47 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Da: Gallix, Gif sur Yvette, Francia
EUR 19,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Neuf.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 16,47
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Querido 2001, 2001
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback, in prima staat, 404 pagina's.
Editore: Rotterdam, Ad. Donker - Uitgever 1966, 1966
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 6,90
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's green cloth hardback, gilt lettering spine, 2nd printing [1944], oblong shaped 8vo: xxxij, 374pp., introduction, table of contents, facsimile title-page, illustrations, originasl text with footnotes / glossary, index first lines, index melody. Fine copy.
Editore: Facsimile Uitgaven Nederland, 1968
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 12,10
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Facsimile naar de oorspronkelijke druk uit 1622; halfkunstleer in slipcase. Nummer 544/1000.
Editore: Amsterdam, Het Parool uitgevers, 1968
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 12,10
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Geb. halfleer, in bedrukt foedraal; dit is nummer 631 van 1000.; Enkele bladzijden iets bobbelig bovenaan.
Da: Kennys Bookshop and Art Galleries Ltd., Galway, GY, Irlanda
EUR 21,54
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very Good. 2001. Paperback. Clean copy with minor shelf wear. . . . .
EUR 17,09
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 17,34
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Amsterdam, Uitgeverij L.J. Veen. 2005, 2005
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 7,76
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello239 p. Paperback.