EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele oranje linnen band, stofomslag, 8vo.
Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam, 2005
Da: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Jozef Cantré (illustratore). 3rd Edition. Z.g.a.n., hardcover, Reeks wereldboeken, nr. 10, 120 pp., 3e druk, ill. Jozef Cantré, ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.]) Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Editore: Proceedings of The Society of Antiquaries of Scotland, 1995
Da: Cosmo Books, Shropshire., Regno Unito
EUR 13,00
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloBooklet - Unbound Pages. Condizione: Very Good. 19 pages, 6 illustrations and 1 table. An authentic standalone article, extracted from a larger volume. Not a reprint or reproduction, but an original work in its own right. Supplied without title page or cover. Size: Quarto (19 x 25 cms). Category: Society of Antiquaries of Scotland; Cosmo Books : 29 years on ABE, 47 years taking care of customers. A bookseller you can rely on.
EUR 16,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele zwarte linnen band met zilveropdruk op rug, stofomslag, 8vo.
Editore: Oosterbeek, 1980
Da: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Paesi Bassi
EUR 10,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very Good. I.z.g.st., cahiersteek Wordt verzonden als brievenbuspakket.
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. 5th or later printing. Z.g.a.n., gebonden in linnen met stofomslag, 192 pp., 5e druk, 12x19x2,2 Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Lingua: Tedesco
Editore: Basel ; Genf ; München : Helbing & Lichtenhahn, 2006
ISBN 10: 3719025888 ISBN 13: 9783719025885
Da: Wissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG, Köln, Germania
EUR 29,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: gut. VII, 83 S., 23 cm, unterer Rand mit Läsuren. Sprache: Deutsch.
EUR 31,41
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 34,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 34,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 37,62
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
EUR 39,93
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Wereldbibliotheek, 1940
ISBN 13: 7423656760730
Da: p015, Rotterdam, Paesi Bassi
EUR 19,99
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover, linnen. Condizione: Fair. 1. Condition: Redelijk. Binding: Hardcover, linnen. Edition: 1. Year: 1940. Description: Vergeling, Ex-Libris kaartje ingeplakt, rug linnen iets ingescheurd en lichte roest. Verder in goede solide staat. Enkele gebruik-/opslagsporen. Naam schutblad.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloUtrecht, A.W. Bruna & Zoon's Uitg. Mij., z.j. (1939), 1ed druk, 91 pag., illustraties en orig. geïll. karton Jozef Cantré- Kreukje in voorplat; band iets gebruind.
EUR 16,67
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: fine. 1979, Oplage 150 stuks. Dit is nummer 82. Gebonden paperback, lichte gebruikssporen kaft.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 12,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloUtrecht, A.W. Bruna & Zoon's Uitg. Mij., z.j. (1939), 1ed druk, 91 pag., illustraties en orig. geïll. karton Jozef Cantré.
Editore: Amsterdam, Querido, 1981, 1981
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 9,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeniet, originele papieren uitgeversomslag, verlucht met lino's van Fr. Victor van Mil. O. Cist. en Paul Brouns, 24x16 cm., XXII pp. + 5 pp. ISBN 9021458411. 350 g.
Da: Gert Jan Bestebreurtje Rare Books (ILAB), Vianen, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 19,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Wereldbibliotheek, (1940). Original half cloth. With woodcut frontispiece by D. van Luyn. 80 pp. First edition publihed the same year. - Novel situated in Utrecht.
Editore: A.J.G. Strengholt's Uitgeversmij N.V., Amsterdam, 1945
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Poor. Ex-bib. Tekst is volledig aanwezig. Beduimeld exemplaar met foxing en scheuren. Rug los Dutch Dit werk geeft het volledige rapport van generaal Dwight D. Eisenhower over de militaire campagnes in West-Europa, van het moment van de invasie tot de uiteindelijke overwinning. De vertaling en redactie (o.m. door C.C.S. Crone en J.F. Kliphuis) presenteert strategische overwegingen, operationele details, kaartmateriaal en analyses van de beslissende fases van de oorlog.
Da: Grimbergen Booksellers, Lisse, Paesi Bassi
EUR 24,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloWoubrugge, 1979. Oorspronkelijk omslag. 12 pp. Cahiersteek. Zeer lichte verkleuring aan randen. Goed aantrekkelijk exemplaar.
Editore: Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1939, 1939
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCantr , Jozef [ill.] (illustratore). Gebonden, linnen met opdruk, 91 pagina's, . Bandontwerp en teekeningen van Jozef Cantr 0 g.
EUR 11,63
Quantità: 3 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello4°, 46 S., 1 Bl. mit s/w Fotos, Orig.-Karton. 3° druk.- Gutes Exemplar.
Editore: International Rayon Trading Co. Arnhem, 1950
Da: Antiquariaat Paul Nederpel, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 175,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. Text in english, 4to, soft cover, ringbinder, 108 pages, illustrated, very good copy.
Editore: International Rayon Trading Co. Arnhem, 1949
Da: Antiquariaat Paul Nederpel, Den Haag, Paesi Bassi
EUR 175,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloSoft cover. Condizione: Very Good. Text in english, 4to, soft cover, ringbinder, 76 pages, illustrated, very good copy.
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZeist, Kerbosch & Utrecht, Spou, 2008. 20,5 x 14,8 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 484 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].