Groesbeek j (17 risultati)
Altre immaginiLingua: Olandese
- Brossura
Da: Bookbot, Prague, Repubblica CecaBookbot
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 4,42
EUR 20,99 spedizioneSpedito da Repubblica Ceca a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Softcover. Condizione: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung.

Editore: Amsterdam : Allert de Lange 1966
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele witte linnen band met goudopdruk, stofomslag, geà llustreerde schutbladen, veel illustraties deels in kleur, kleine kaartjes, 4to.; Stofomslag verkleurd op de rug en licht sleets langs hoeken en randen.

Editore: Amsterdam : Allert de Lange 1966
- Rilegato
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 13,75
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Originele gedecoreerde linnen band met goudopdrukz/w illustraties (waaronder foto's), 4to.; Scheurtjes stofomslag geplakt.

Editore: Nederlandse Vereniging Eerste Hulp Bij Ongelukken, Apeldoorn
- Brossura
Da: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Paesi BassiAntiquariaat Looijestijn
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,00
EUR 25,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
1946, 40 pp, brochure geniet, in redelijke staat, wat versleten en vergeeld, cover los en wat gerafeld op de rug, zeldzaam.

Editore: Langen, Amsterdam 1966
- Rilegato
- Prima edizione
Da: Büchersammelservice Steinecke, Eisenach, EA, GermaniaBüchersammelservice Steinecke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 6,99
EUR 35,00 spedizioneSpedito da Germania a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Leinen. Condizione: Gut. EA. 338 S. Mit Schutzumschlag. Reich illustriert. Altersübliche Gebrauchs- und Lagerspuren. Gut erhalten. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 3000.

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 28,14
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.
Editore: Wormerveer, Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij 1946 geillustreerd 1946
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, , Paesi BassiAntiquarian Bookshop Klikspaan
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 15,00
EUR 19,30 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Met registers. - Halflinnen.

Editore: Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij 1946
- Brossura
Da: Untje.com, Roeselare, , BelgioUntje.com
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 5,59
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback. Condizione: Good. Dutch.
- Brossura
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , Paesi BassiAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 11,00
EUR 28,27 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Rijswijk, Elmar, 1981. 335 blz. Z./w. afb. Karton, stofomslag.
- Brossura
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , Paesi BassiAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 11,55
EUR 28,27 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Zutphen, 1982. 224 blz. Geïll. Kart. - Name on first free-endpaper.

- Rilegato
Da: p015, Rotterdam, , Paesi Bassip015
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Discreto
EUR 21,99
EUR 38,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover met stofomslag. Condizione: Fair. Condition: Redelijk. Binding: Hardcover met stofomslag. Year: 1966. Description: Boek zeer goed met vlekje. Stofomslag met meerdere scheurtjes en plakbandjes randen. Enkele gebruik-/opslagsporen.

- Rilegato
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 51,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , Paesi BassiAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 10,45
EUR 28,27 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Heemskerk, 1978. 224 blz. Geïll. Kunstleer, zonder stofomslag. - Naam & annot. op schutblad.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , Paesi BassiAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 13,75
EUR 28,27 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
[Zutphen], De Walburg Pers, [1982]. 224 blz. Z./w. afb. Ing.
Editore: Amsterdam; 1966 1966
Da: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , Paesi BassiAntiquariaat De Boekenbeurs
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 44,00
EUR 15,50 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
; Allert de Lange; talrijke illustraties in kleur en zwart/wit; linnen; 338 p. Goed exemplaar.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , Paesi BassiAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 16,50
EUR 28,27 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Amsterdam, Allert de Lange N.V., [1966]. 338 blz. 127 ills (9 gekl. ). Gebonden (dec. wit linnen), stofomslag. 4to. - Stofomslag wat verkleurd & sleets; bovenzijde band / bladzijden met 'roestvlekjes'.

- Rilegato
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 73,86
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.