Editore: Amsterdam : Wereldbibliotheek, 1931
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. Oorspronkelijk omslag, softcover, z/w illusraties van Albert Hahn Jr., klein 8vo. W.B. verhalen No. 1.; Schutblad uitgeknipt; enige foxing.
Editore: Amsterdam : Keesing, 1938
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 8,96
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. 178 p. : ill. ; omslag onfris Dutch.
EUR 6,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, N.V. Boekhandel en uitg.mij Ontwikkeling, 1925. 2e druk 179 pp. softcover met flappen . Met los bijgevoegde linosnede van Troelstra uit 1941. Een greep uit de karikaturen die van Troelstra werden getekend. Cover deels verkleurd. Verder in goede staat.
Lingua: Olandese
Editore: Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1931
Da: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgio
EUR 14,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture Souple illustrée. Condizione: Bon. Hahn Jr Albert (illustratore).
Lingua: Olandese
Editore: Becht, Amsterdam, 1904
Da: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. 1st Edition. Gilted hardcover, 200p, illustrations, 27 cm. Good, very good, minimal damages to boards and spine, light age-toning towards page-edges. First edition. Text in Dutch. Rare.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 16,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: very good. Amsterdam : De Arbeiderspers,1925. 2e druk. Orig. cloth binding. 179 pp. Illustraties. Condition : very good copy. Keywords : , TROELSTRA, P.J.
Da: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHilversum, Het Nederlandsch Boekengilde, 1938. 12 platen, los als uitgegeven in origineelsoepel karton portfolio met gemonteerd titel-etiket, folio (als nieuw).= Uitgave 46 van het Nederlandsche Boekengilde, ter gelegenheid van het vijf-jarig bestaan. Becat platen van Walter Crane, Th. A. Steinlen, Robert Minor, Albert Hahn Sr., K?the Kollwitz, Frans Masereel, Arthur Wragg en Aldo Patocchi.
Da: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 33,95
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: good. [Amsterdam] : S.D.A.P., [1929]. Orig. printed wrappers. 8 pp. Ills. Geïllustreerd door Albert Hahn Jr. Met scheurtjes. Zeldzaam. - Brochure voor de Tweede Kamerverkiezingen van 3 juli 1929. OCLC 122359949. Condition : good copy. Keywords : POLITICS,
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, S.D.A.P., 1923. Geniet. 8 p., met acht cartoons van Albert Hahn jr., in bruin gedrukt. Zeer gaaf. Mooie politieke brochure voor de Gemeenteraadsverkiezingen van 23 mei 1923, waar wethouder Wibaut op plaats 1 stond bij de SDAP en er gewezen kon worden op de vele verbeteringen onder zijn bewind. Vergelijkingen tussen de situatie ten tijde van de heerschappij der liberalen en Kerkelijken in Amsterdam, met die onder de socialisten, waar door de socialistische wethouder Wibaut veel woningen werden verbouwd en verbeterd, en de belasting voor de lagere inkomens verminderd werd.
Da: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Paesi Bassi
EUR 38,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Hilversum], [1938]. 12 loose b./w. plts. Paper portfolio, soft cover worn & waterstained. (Het Nederlandse Boekengilde 46).Missing the 4 pages text with the entry by A. Hahn Jr.
Lingua: Tedesco
Editore: [Ca. 1930]., 1930
Da: Antiquariat Braun, Gengenbach, Germania
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloKlischee. Condizione: Gut. 80 x 56 mm. *Gutenberg 24.138. - Im Druck signiert. Der Künstler arbeitete u.a. in Amsterdam. - Rückseitig kleine Montagereste. Minimal fleckig. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 100.
Editore: (1930 circa), Amsterdam, 1930
Da: Libreria antiquaria Dedalo M. Bosio, Torino, TO, Italia
EUR 28,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPieghevole promozionale cm 29.5 x 29.5, illustrato a colori, testo in inglese. Allegato foglio con prezzi e informazioni, cm 20 x 10 circa. Ben conservato. Elegante depliant promozionale dell'Hotel Carlton di Amsterdam, con testo inglese accompagnato da delicate illustrazioni pastello dell'illustratore Albert Hahn Jr (1894-1953). Ben conservato, minimi segni del tempo sul foglietto allegato.
Lingua: Olandese
Editore: H.J.W. Becht, Amsterdam, 1927
Da: Tarrington Books, Tarrington, HEF, Regno Unito
EUR 358,01
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very Good. Issued to commemorate the centenary of Coster's birth. Deluxe limited edition of 50 numbered copies plus 10 copies numbered I to X not for sale. Printed on handmade paper. This example is number V of the 10 non-trade examples, specially bound in full morocco leather with gilt lettering and gilt and red illustration to front board. Red dyed top page edge, other edges untrimmed. Light rubbing to joints and edges of boards, small scuff to lower edge of rear board. Browning to page edges and endpapers. Very clean text throughout. Title page printed in red and black. A Flemish language edition of Coster's novel based on the legend of Till Eulenspiegel, originally published in French in 1867. A finely produced volume with excellent illustrations by Albert Hahn Jr. Overall condition is Very Good. Size: 8.25 x 11.25 inches (22 x 28 cm). Hardback. Printed pages: xvi, 490.
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Amsterdam, S.D.A.P., 1925]. 19 x 13 cm. Geniet. 8 p. Zeven tekeningen van Albert Hahn jr. met teksten, die een beeldverhaal vormen. Aan de achterkant een tekstuele tekening van Hahn 'Wie met de S.D.A.P. wil strijden tegen de reactie stemme op 1 Juli A.H. Gerhard. No. 1 van Lijst 12'. Onbekommerde, expressieve politieke tekeningen uit de hoogtijdagen van karikaturist Albert Hahn junior, geboren als Albert Dijkman, maar sinds 1898 opgevoed door de begenadigde tekenaar Albert Hahn. Later werd hij diens stiefzoon.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam : Mulder & Co, zonder datum. Eerste druk. In halflinnen gebonden. Hardcover. 27 x 20 cm. 192 pag. ALS NIEUW [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
EUR 40,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Carlton Hotel, 1933. Geniet. 8 p., bladzijden, geheel getekend in lithografie met rood, geel, blauw en zwart. Vrolijke tekeningen van de cocktail shaker, de modeshow van Philippe en Gaston, de Ramblers (opgediend door de Nederlandse Leeuw), de romantiek, de nieuwe chef-kok en de optredens uit alle werelddelen. Ook zullen Cornelius Codolban en Béla Kiss met hun respectievelijke ensembles optreden, en men is nog in onderhandeling met Louis Armstrong en Gracie Fields. De achterkant heeft vochtschade en de nietjesroest is ietwat uitgelopen. Het Amsterdamse Carlton Hotel deed tussen de wereldoorlogen veel aan reclame, waar dit boekje een goed voorbeeld van is.
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAmsterdam, Carlton Hotel, ca. 1935. 19 x 9,5 cm, uitgevouwen formaat 27,5 x 29,5 cm. Uitvouwfolder met 12 bladzijden, geheel getekend in lithografie met rood, groen, blauw en zwart. Afbeeldingen van het Hollandse landschap met teksten in het Frans (o.a. van Voltaire). Een weinig slijtage op de vouwen. Het Amsterdamse Carlton Hotel deed tussen de wereldoorlogen veel aan reclame. Deze fraaie Franse folder van Albert Hahn jr. benadrukt de Hollandse gezelligheid, het landschap, de boertjes met klompen en schaatsen, koekoeksklok en Muiderslot.
Editore: Mulder & Co., Amsterdam
Da: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Paesi Bassi
EUR 125,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[ca. 1930], 192 pp., fraai herstelde band met behoud originele bandtekening, vernieuwde schutbladen, net exemplaar.
EUR 30,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHilversum, Het Nederlandse Boekengilde 46. Map met 12 platen (35 x 25,5 cm. ) door Walter Crane, Th. A. Steinlen, Robert Minor, Albert Hahn Sr., Käthe Kollwitz, Frans Masereel, Arthur Wragg en Aldo Patocchi. Met tekstvouwblad (door A.Hahn Jr.). Uitgegeven ter gelegenheid van het vijf-jarig bestaan van het Nederlandsche Boekengilde. Map is wat gevlekt; platen zijn uitstekend. [Art Art / International general [Algemene Internationale Kunst] ].
EUR 75,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello[Amsterdam], S.D.A.P., 1929. 39 x 27 cm. Raambiljet, eenzijdig bedrukt in rood, geel en zwart. Strip van 15 plaatjes over de Tweede-Kamerverkiezingen van 1929, die op 3 juli zouden plaatsvinden. Tweemaal gevouwen, zeer gaaf. Een vrouw ontdekt hoe de wereld in elkaar zit, en wat de politieke remedie is. Grappige strip met kreupelrijmpjes van 'O.K.' en tekeningen van 'A.H.' = Albert Hahn jr. Niet in de NCC.