Stynen herman (14 risultati)
Altre immagini- Rilegato
Da: Great Expectations Rare Books, Staten Island, NYC, U.S.A.Great Expectations Rare Books
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Ottimo
EUR 22,34
EUR 5,64 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Hardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. First Edition Thus. Hardcover, large folio size volume bound in cream colored boards and publisher's white pictorial dust-jacket. 143 pages. Illustrated throughout with color and monochrome photographs, drawings, engravings and maps. First English language edition…. Small label in Dutch from the Bruges Bookstore affixed to lower corner on front free end-paper. No other previous ownership marks. Mild toning to extremities of white dust-jacket. A fine copy in a near fine dust-jacket. A large book, Priority and International orders will be charged postage at actual cost.
Editore: Marc Van De Wiele 1986
- Rilegato
Da: Gardner's Used Books, Inc., Tulsa, U.S.A.Gardner's Used Books, Inc.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 14,30
EUR 3,90 spedizioneSpedito in U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellohardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: vg. Hardcover book is in very good condition. Clean text, no markings. Tight binding, light general handling wear. Dust jacket shows moderate general edgewear, light handling wear. Previous owner placed sticker with name on flyleaf. Tulsa's largest used bookstore. Located on… South Mingo Road since 1991. No-hassle return policy if not completely satisfied.

Editore: Brussel : Koning Boudewijnstichting 1988
- Brossura
Da: Klondyke, Almere, Paesi BassiKlondyke
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Buono
EUR 12,10
EUR 20,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Good. Oorspronkelijk omslag, oblong, ca. 24,5x21cm, illusraties in z/w. Monografieën Bouwkundig Erfgoed 3.

- Brossura
Da: Librairie Parrêsia, Figeac, FranciaLibrairie Parrêsia
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 16,00
EUR 32,50 spedizioneSpedito da Francia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Paperback Apr 01, 1995. Condizione: Used: Very Good. Urbanisme et société Louis Van der Swaelmen (1883-1929) animateur du mouvement moderne en Belgique | Herman Stynen | Pierre Mardaga éditeur, 1979, coll. "Architecture + Documents", in-4 broché de 139 pages. Exemplaire en très bel état général. Intérieur frais, exempt d'annotat…ions. [T58].
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, Paesi BassiRob Kok Old Books & Prints
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 6,50
EUR 26,00 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrussel, Gemeentekrediet, 1994. 64 blz. Ills (meest in klur). Slappe kaft. Fraai. #9051301553. [98497].

- Brossura
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi BassiMooney's bookstore
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato - Molto buono
EUR 51,38
EUR 14,95 spedizioneSpedito da Paesi Bassi a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Condizione: Very good.

- Brossura
Da: Le-Livre, SABLONS, FranciaLe-Livre
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato - Quasi ottimo
EUR 45,80
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Francia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Couverture souple. Condizione: bon. R100062126: 1979. In-4. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 139 pages - nombreuses photos, nombreux dessins, plans en noir et blanc dans et hors texte. . . . Classification Dewey : 711-Urbanisme. Aménagement du territoire.

Verzamelde opstellen / Bekaert, Geert / deel 4; De kromme weg, 1981-1985
BEKAERT, GEERT / Christophe Van Gerrewey / Mil De Kooning / Herman Stynen
Editore: Gent, Vlees en beton / Stichting Monumenten- en Landschapszorg, 1985 - 2012 2012
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 50,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, Hardcover met stofomslag compleet. deel 4 ; De kromme weg, 1981-1985 ISBN 978907783379. Aan de vakgroep architectuur & stedenbouw wordt sinds 2007 gewerkt aan de publicatie van het verzameld werk van de Belgische architectuurcriticus Geert Bekaert (1928). Midden jaren 80 verschenen reeds de eerste delen van de verzamel…de opstellen, onder redactie van Mil De Kooning en Herman Stynen. Tussen 2008 en 2012 werden de volgende 7 delen gepubliceerd onder redactie van Christophe Van Gerrewey en Mil De Kooning. Meer dan dertig jaar al schrijft Geert Bekaert over kunst en architectuur. Dat doet hij met een ontvankelijkheid voor de meest uiteenlopende onderwerpen. Van ijzeren volkskunst in Vlaams-Brabant tot het Weense raffinement van Hans Hollein. Van Koptische kunst tot Koolhaas. L ger en James Lee Byars. Enzovoort, want opsommen is nutteloos. Opsommen is wat Geert Bekaert trouwens nooit doet in zijn geschriften. Een der wezenstrekken daarvan is zijn verlangen om te erkennen: een verlangen om het onderwerp heel te houden door niet te reduceren naar een vaste norm of methode. Geen verhalen die de wereld van zijn onderwerp aan het oog onttrekken maar woorden waarin die wereld tot ontsluiting komt. Niet de gesloten wereld der abstracties maar de concrete wereld die nooit f is. Die telkens moet vernieuwd worden in zinvolle, in concrete werken en in zinvolle, concrete verhalen daarover. D r liggen Geert Bekaerts stapstenen, daar ligt zijn kromme weg, de weg die geen beloofde bestemming kent maar ook niet zonder richting is. Richting en gerichtheid sluiten verandering en verschuiving niet uit: het concrete contact met het onderwerp maakt spraak maar maakt ook tegenspraak mogelijk. Het is met de weg die Geert Bekaert gaat als met het leven, dat tegenstellingen in het leven roept en samen houdt - met als enige restrictie dat het inderdaad om leven gaat. Die versatiele verkenningen maken van deze teksten een zeldzaam avontuur. Voor de maker - die zijn eigen ruimte cre ert, een klankruimte die zonder zijn stem onbestaande is - en niet minder voor de lezer, als di tenminste bereid is een gemakkelijk evenwicht prijs te geven en geen vaste maar een beweeglijke waarheid te aanvaarden. Is deze voorwaarde vervuld dan wordt een tekst van Geert Bekaert een gebeuren: achter ogenschijnlijke ongenaakbaarheid ontvouwt zich een aanspreekbare schriftuur, een aanspreekbare werkelijkheid. Al was het maar voor de duur van een lectuur /Mil De Kooning. 0 g.
Urbanisme et société. Louis Van der Swaelmen (1883-1929), animateur du mouvement moderne en Belgique
Da: Librairie-Bouquinerie Le Père Pénard, Lyon, FranciaLibrairie-Bouquinerie Le Père Pénard
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 18,00
EUR 32,00 spedizioneSpedito da Francia a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPierre Mardaga, éditeur, collection "Architecture + Documents" - 1979 - In-4, broché, couverture illustrée - 139 pages - Nombreux photographies et illustrations en N&B in texte Assez bon état - Couverture légèrement frottée - Coins légèrement émoussés - Intérieur propre.

Editore: Stichting Monumenten-en Landschapszorg / Marc Van de Wiele, Brugge 1985
Da: Antiquariaat Marc Van de Wiele, Brugge, BelgioAntiquariaat Marc Van de Wiele
Contatta il venditoreVenditore con 3 stelleCondizione: Usato
EUR 28,00
EUR 47,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden in linnen band, met omslagwikkel in kleur, 175 blz, 27,5 x 21 cm. Met 80 foto's waaronder 2 panorama's op uitklapblad, 8 unieke autochromen, 16 plannen, een visuele inventaris van 171 plannen. Text in Dutch and in English (translation by M. Hoflack).
Altre immagini- Brossura
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 35,00
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrussel : Koning Boudewijnstichting , 1991 Softcover, 166pp. en 3 uitslaande platen achteraan, 24.5x21cm., oblong, ills. in z:w., in zeer goede staat. Schaars. ISBN 9051300727.

Verzamelde opstellen / Bekaert, Geert / set 9 volumes complet.
BEKAERT, GEERT / Christophe Van Gerrewey / Mil De Kooning / Herman Stynen
Editore: Gent, Vlees en beton / Stichting Monumenten- en Landschapszorg, 1985 - 2012 2012
- Rilegato
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgioBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contatta il venditoreVenditore con 4 stelleCondizione: Usato
EUR 500,00
EUR 39,50 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, Hardcover met stofomslag compleet. 9 volumes, met bijna 650 teksten en met meer dan 4000 pagina's. deel 1; Stapstenen, 1950-1965 / deel 2; Los in de ruimte, 1966-1970 / deel 3; Hierlangs, 1971-1980 / deel 4; De kromme weg, 1981-1985 / deel 5; Spoorloos, 1986-1990 / deel 6; Nergens blijven, 1991-1995 / deel 7; Schuilpla…ats, 1996-2000 / deel 8; Kleur bekennen, 2001-2005 /deel 9; Wijnvlekken, 2006-2011. complete set in nieuwstaat. Enkel deel 4 is genummerd 1/80 ex. ISBN: 978907783379 ISBN 978907783379. Aan de vakgroep architectuur & stedenbouw wordt sinds 2007 gewerkt aan de publicatie van het verzameld werk van de Belgische architectuurcriticus Geert Bekaert (1928). Midden jaren 80 verschenen reeds de eerste delen van de verzamelde opstellen, onder redactie van Mil De Kooning en Herman Stynen. Tussen 2008 en 2012 werden de volgende 7 delen gepubliceerd onder redactie van Christophe Van Gerrewey en Mil De Kooning. Meer dan dertig jaar al schrijft Geert Bekaert over kunst en architectuur. Dat doet hij met een ontvankelijkheid voor de meest uiteenlopende onderwerpen. Van ijzeren volkskunst in Vlaams-Brabant tot het Weense raffinement van Hans Hollein. Van Koptische kunst tot Koolhaas. L ger en James Lee Byars. Enzovoort, want opsommen is nutteloos. Opsommen is wat Geert Bekaert trouwens nooit doet in zijn geschriften. Een der wezenstrekken daarvan is zijn verlangen om te erkennen: een verlangen om het onderwerp heel te houden door niet te reduceren naar een vaste norm of methode. Geen verhalen die de wereld van zijn onderwerp aan het oog onttrekken maar woorden waarin die wereld tot ontsluiting komt. Niet de gesloten wereld der abstracties maar de concrete wereld die nooit f is. Die telkens moet vernieuwd worden in zinvolle, in concrete werken en in zinvolle, concrete verhalen daarover. D r liggen Geert Bekaerts stapstenen, daar ligt zijn kromme weg, de weg die geen beloofde bestemming kent maar ook niet zonder richting is. Richting en gerichtheid sluiten verandering en verschuiving niet uit: het concrete contact met het onderwerp maakt spraak maar maakt ook tegenspraak mogelijk. Het is met de weg die Geert Bekaert gaat als met het leven, dat tegenstellingen in het leven roept en samen houdt - met als enige restrictie dat het inderdaad om leven gaat. Die versatiele verkenningen maken van deze teksten een zeldzaam avontuur. Voor de maker - die zijn eigen ruimte cre ert, een klankruimte die zonder zijn stem onbestaande is - en niet minder voor de lezer, als di tenminste bereid is een gemakkelijk evenwicht prijs te geven en geen vaste maar een beweeglijke waarheid te aanvaarden. Is deze voorwaarde vervuld dan wordt een tekst van Geert Bekaert een gebeuren: achter ogenschijnlijke ongenaakbaarheid ontvouwt zich een aanspreekbare schriftuur, een aanspreekbare werkelijkheid. Al was het maar voor de duur van een lectuur /Mil De Kooning. 0 g.
Altre immaginiMission Dhuicque, 1915-18/2015 : het verwoeste gewest / the devasted region.
Vandevorst, Kris / Dhuicque, Eugène [fotograaf] / Stynen, Herman en Meganck, Leen.
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgioSomeThingz. Books etcetera.
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 24,00
EUR 42,00 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrugge : Uitgeverij Van de Wiele, 1985 Eerste druk. Gebonden, linnen met stofomslag, 175pp., 22x28cm., talrijke z/w ills., in zeer goede staat. (omslag met lichte gebruikssporen). With English translation. Bevat een herdruk avn het artikel "La conservation des Monuments d'Art et d'Histoire en Belgique." (1935) door E. Dhuicque.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, BelgioAntiquariaat Wim de Goeij
Contatta il venditoreVenditore con 5 stelleCondizione: Usato
EUR 41,00
EUR 34,80 spedizioneSpedito da Belgio a U.S.A.Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello(Brussel), Koning Boudewijn Stichting, 1993, in-4°, 57 pp, b/w + coloured ills and plates on almost every page, bibliography, sewn, orig. stiff wrapper. Text in Dutch. Boek in het Nederlands.