Lingua: Inglese
Editore: New York : Hawthorne Books, 1976, 1976
ISBN 10: 0801578469 ISBN 13: 9780801578465
Da: Joseph Valles - Books, Stockbridge, GA, U.S.A.
Prima edizione
Soft cover. Condizione: Good. No Jacket. 1st paperback edition, 1st printing ; ix, 304 pp. ; illustrated ; color photographic stiff paper wrappers ; LCCN:75-39121 ; ISBN:0801578469 ; Contents: The lure and lore of old toys -- The boundaries of toy collecting -- Starting a collection -- Condition and other factors that affect toy values -- Some techniques of toy collecting -- Identification and research -- Distinguished past, promising future -- Directory of manufacturers -- Identification marks ; foxing and sunning on edges ; crease on cover ; G. Book.
Editore: Antwerpen, Volksuniversiteit Herman van den Reeck 1933 portret, 1933
Da: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Paesi Bassi
EUR 7,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1e dr. - Gebrocheerd.
Da: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Paesi Bassi
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1974, hardcover in cassette, goed exemplaar, stofomslag verkleurd , in cassette, goed exemplaar, stofomslag verkleurd , in cassette, goed exemplaar, stofomslag verkleurd.
Editore: Brüssel: Standaard-Boekhandel o.J.
Da: Antiquariat Kretzer, Kirchhain-Emsdorf, Germania
EUR 11,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Gut. Band 5 (von 6). 370 Seiten. Mit einigen Illustrationen. Ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Rückensignatur, Inventarnummern und Stempeln auf Vorsatz- und Titelblatt. - Einband leicht angestaubt, Ecken und Kanten leicht bestoßen. Ansonsten gut erhaltenes Exemplar. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 2300 4° (25-35 cm). Goldgeprägter Orig.-Leinenband. [Hardcover / fest gebunden].
Editore: Antwerpen, Mercatorfonds NV
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello491 p. Half kunstleer met stofomslag, in goede staat.
Editore: Gaade, Den Haag, 1974
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloLinnen band, met stofomslag, 34 cm, 491 pp. Ills.: z/w en kleurenillustraties. Werkelijk alles over de prins der Nederlanden. Cond.: zeer goed / very good.
Editore: s.l., De Vlaamsche Gids 1940, 1940
Da: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 29,70
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellopp.355-470 + enige buitentekstills., themanummer van tijdschrift "De Vlaamsche Gids" mei-juli 1940 (nrs.8-9-10), [bevat 4 artikels betr.Rubens ; Met Rubens te Antwerpen, Pieter-Pauwel Rubens als Mensch, De kunst van Rubens & De diplomaat Rubens].
Editore: Mercatorfonds, 1974, 1974
Da: Handled With Care, Bocholt, Belgio
EUR 27,93
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover/Hardback. Condizione: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Hardcover linnen in slipcase. Groot en zwaar boek. Geà llustreerd. Lichte shelfwear.
Editore: Volksuniversiteit "Herman van den Reeck, 1933
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 6,15
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Poor. Overdruk uit Jong Dietschland, geniet, omslag vervuild, gerafelde randen, ezelsoren. Dutch.
Lingua: Olandese
Editore: Kruseman's Uitgeversmaatschappij B.V., 1983
ISBN 10: 9023305191 ISBN 13: 9789023305194
EUR 35,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture rigide. Condizione: bon. RO60119148: 1983. In-8. Relié. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 152 pages. Illustré de nombreuses photos en noir et blanc hors texte. Texte en néerlandais. . . . Classification Dewey : 490-Autres langues.
Editore: Davidsfonds (Leuven), 1968
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 6,72
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. 1. Dutch Deze historische studie onderzoekt de emigratie van Nederlandse vluchtelingen naar Duitsland in de tweede helft van de zestiende eeuw, tegen de achtergrond van religieuze vervolgingen en politieke onrust in de Nederlanden. De auteur analyseert de motieven van de emigranten, hun vestigingsplaatsen en hun maatschappelijke, economische en religieuze integratie in de Duitse steden. Het werk steunt op uitgebreid bronnenonderzoek en levert een belangrijke bijdrage tot het begrip van migratiegeschiedenis en de impact van de Reformatie.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAntwerpen, Mercatorfonds, 1974. Folio. 34 x 26 cm. Gebonden (in imitatie halfperkament) met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 491 pag. GOED EXEMPLAAR [Biography / Dutch [(Auto)Biografieën] Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
Da: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Paesi Bassi
EUR 19,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloDen Haag, W.Gaade & Antwerpen, Mercatorfonds, 1974. 491 blz. Ills (ged.in kleur). Gebonden met stofomslag. In hoes. Als nieuw. [150384].
Editore: Brussel, 1940
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 21,84
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Good. pp. 470 / Band wat verkleurd / Discolouration, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Band wat verkleurd / Discolouration Dutch.
Editore: , Antwerpen, Mercatorfonds, 1974,, 1974
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, met foudraal, halflinnen vergulde bandstempel op de voorplat, rug versierd met vergulde titel, originele geillustreerde omslagwikkel in kleur, 26x34cm, 491pp, rijkelijk geillustreerd z/w en in kleur, bibliografie, namenregister. IN PRIMA STAAT ISBN 9061530288. Graaf van Nassau, Prins van Oranje. Een kroniek en een epiloog. Voorwoord door Hendrick Brugmans. Nawoord door Gaston Eyskens. . 4330 g.
Editore: W. De Haan / Standaard-Boekhandel, 1941
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 27,43
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Dutch.
Editore: Uitgeverij 'de Sikkel' - Librairie Universitaire Uystpruyst, 1930
EUR 85,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture souple. Condizione: bon. RO40162445: 1930. In-8. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos fané, Non coupé. 527 pages. Etiquette de code sur le dos. Tampons et annotation de bibliothèque sur le 1er plat et en page de titre. . . . Classification Dewey : 490-Autres langues.
Editore: Standaard, Brussel, 1936
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. Dutch Deze zesdelige reeks beoogt een volledige synthese van de geschiedenis van Vlaanderen, van de oudheid tot de moderne tijd. Onder leiding van Van Roosbroeck en in samenwerking met toonaangevende historici wordt behandeld: de ontwikkeling van politieke en institutionele structuren, de sociale verhoudingen, het kerkelijk leven, economische factoren, buitenlandse invloeden en Vlaamse identiteit. De eerste delen bestrijken de periode van het einde van de IVe eeuw tot het begin van de XIIIe eeuw; latere delen behandelen de middeleeuwen, de Bourgondische tijd, de overgang naar de vroegmoderne tijd, en de ontwikkelingen tot in de 20ste eeuw.
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgio
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAntwerpen Mercatorfonds 1974 Gebonden, linnen met stofomslag, in orig. schuifdoos, 491pp., 26x34.5cm., geïllustreerd in kleur en z/w., in zeer goede staat.
Lingua: Tedesco
Editore: Jena, Diederichs.,, 1942
Da: Buch-Galerie Silvia Umla, DE, Germania
EUR 7,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello8°. O.Engl.Br. Mit 4 Karten. 1. A. 115 S. Umschl. mit Gbrsp.NaV. 252 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 1000.
Data di pubblicazione: 1932
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 10,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Fair. Dutch Wereldoorlog. Borgerhout,1932. 32 Blz.
Editore: Gaade / Mercatorfonds
ISBN 10: 9060174216 ISBN 13: 9789060174210
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 73,22
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 70,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAntwerpen, Standaard-Boekhandel, gedrukt bij van Dieren te Antwerpen in 1941. Grote in-8°, 26 cm. 412 pp. met zwart/wit illustraties. Titelblad gedrukt in blauw en zwart. Gebonden in bordeaux-kleurige vollederen ban (maroquin leder), met vlaanse leeuw in blinddruk op het voorplat. Sommige mederwerkers zoals Ferdinand Vercnocke en Wies Moens kregen na de oorlog te maken met beschuldigingen van culturele collaboratie met de Duitse bezetter. Het voorwoord van Robert van Roosbroeck ademt de Dietsch-Vlaamse gedachte uit. Het is alsof de samenstellers met deze publicatie een stukje Vlaamse identiteit proberen af te palen binnen het alles overheersende Nationaal-Socialistische gedachtengoed. Fraai exemplaar.
Data di pubblicazione: 1941
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 34,35
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: Acceptable. Dutch Met talrijke volblad portretten en afbeeldingen. Bijdragen van verschillende schrijvers, zoals Felix Timmermans, F.Vercnocke, G.Schmook, Hendrik Diels, Dr.A.Vermeylen, Dr.Stan Leurs, J.A.Goris, Dr.Frans Daels, J.Denuce, enz. Over o.a. Edward Coremans, Julius Persijn, Burgemeester Jan Van Rijswijk, Ghislenu van Busbeck, Karel Van Mander, Jan Palfijn, Van Gansen van Westerloo, Elckerlyc, Nikolaas Zannekin, Quinten Metsijs, Geeraard Mercator, Andreas Vesalius, Emanuel Van Meteren, Joannes Bollandus, Justus Lipsius, Michiel de Swaen, enz. Utrecht, De Haan/ Antwerpen, Standaard, 1941. Groot formaat 19 x 27 cm. Volpercaline band met diepdruk leeuw. Originele omslag met gebruiksporen en wat verkleurd. 412 Bladzijden. Anders goed staat.
Da: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello2. Antwerpen, Antwerpsche Bibliophilen, 1927, in-8°, pp. 235-287, sewn, orig. printed wrapper. Original imprint of this issue.
Da: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Paesi Bassi
EUR 20,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloAntwerpen, Mercatorfonds, 1974. Folio. 34 x 26 cm. Gebonden (in imitatie halfperkament) met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 491 pag. In licht ongave cassette - GOED EXEMPLAAR [Biography / Dutch [(Auto)Biografieën] Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].