Lingua: Inglese
Editore: Friese Pers Boekerij/Uitgeverij Noordboek, 1994
ISBN 10: 903301341X ISBN 13: 9789033013416
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. First Edition. Leeuwarden beeld van een stad.
Editore: Den Haag : Van Goor Zonen/De Gebroeders van Cleef, 1971
ISBN 10: 9000010209 ISBN 13: 9789000010202
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good. Originele geïllustreerde hardcover, illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 8vo.; Foxing binnenin; rug iets verkleurd.
Editore: De Goudvink NV, Schelle, 1973
Da: Barksdale Books, Almere, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Good.
Editore: Groningen : P. Noordhoff, 1918
Da: Klondyke, Almere, Paesi Bassi
EUR 13,75
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Fair. Oorspronkelijk omslag, softcover, 8vo. De methodiek van de leervakken der lagere school VII.; Voor- en achterplat verkleurd en vlekkig, enkele vouwen.
Lingua: Olandese
Editore: Deventer, Uitgeverij Kluwer b.v. 1974, 1974
ISBN 10: 9031100102 ISBN 13: 9789031100101
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 9,20
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's sewn red paperback, black title spine and frontcover, large 8vo: 126pp., 5 contributions with references. Very fine copy.,
Editore: Nijgh & Van Ditmar 4e grondig herziene en bijgewerkte druk
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 12,08
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGeb., hardcover, i.z.g.st., 220 pagina's.
Editore: Berlin, Springer., 1933
Da: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Germania
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGr.-8°. 209 Abb. im Text, 3 Bl., 373 (1) S. Original-Leinenband mit goldgeprägtem Front- und Rückentitel sowie Original-Schutzumschlag (dieser leicht angeschmutzt und gebräunt). Sehr sauber und gut erhalten. Handbuch der Physik. Zweite Auflage. Band XXIII (23), Erster Teil. Sprache: Deutsch.
Editore: Zaltbommel, Historische Kring Bommelerwaard. ca 1978, 1978
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 23,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloOriginal publisher's stapled green [& red & yellow] wrappers, lettering & illustration frontcover, 8vo: I. Voorgeschiedenis en vroegste geschiedenis: 12pp. & 22 slides. Vol. II. De Bommelerwaard bedijkt: 12pp., 24 slides. Vol. III. Kastelen in de Bommelerwaard: 16pp., 24 slides. Very fine complete set.
Editore: Berlin: Julius Springer, 1933
Da: Antiquariat Smock, Freiburg, Germania
EUR 16,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Gut. Formateinband: Leinen mit Umschlag / gebundene Ausgabe 373 S. (25,5 cm) 2. Aufl.; (Mit 209 Abbildungen); Schutzumschlag etwas gealtert und im Rückenbereich etwas wellig, Buch selbst außen sehr sauber und lediglich am Schnitt etwas fleckig; sonst gut und textsauber erhalten. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 1300 [Stichwörter: Anregung von Quantensprüngen mdurch Stoß, Anregung von Lichtemmission durch Einstrahlung, Photochemie].
Editore: De gebroeders Van Cleef, Den Haag, 1948
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 10,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello17de herziene druk. Halflinnen band, 22 cm, 571 pp. Lekker, rabarvis met zwampudding toe. Papier wat vergeeld. Kneep ingescheurd, omslag smoezelig. Cond.: goed / good.
Condizione: As New. Unread book in perfect condition.
Condizione: New.
EUR 91,22
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
EUR 98,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: As New. Unread book in perfect condition.
Editore: ED HORME - PAIDOS , 1967, 1967
Da: DEL SUBURBIO LIBROS- VENTA PARTICULAR, C.A.B.A, Argentina
Membro dell'associazione: ALADA
Prima edizione
EUR 36,49
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloEncuadernación de tapa blanda. Condizione: Muy bien. 1ª Edición. PSICOANALISIS Y SEXUALIDAD FEMENINA- E. Jones / J.L. De Groot / C. Thompson / J.H.W. Van Ophuijsen / K. Horney / S. Freud / P. Greenacre / A.H. Maslow / J. Marmor / S. Lorand, 1967 MUY BUEN ESTADO ED HORME, PAIDOS . OFRECE AMPLIAS MIRADAS SOBRE LA SEXUALIDAD FEMENINA DESDE LOS TRABAJOS DE FREUD, JONES, ETC. HHASTA LOS NEOFREUDIANOS. MUY BUEN ESTADO , 277 PP. COL4 PQR.
EUR 84,40
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. Professor Huizing s brilliant text with Dr. John de Groot s magnificent surgical drawings on functional reconstructive nasal surgery is now available in a new and updated second edition. Maintaining its focus on modern surgical concepts and techniques, t.
Editore: Nijgh & v. Ditmar, Den Haag, 1956
Da: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Paesi Bassi
EUR 19,50
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello3de druk. Halflederen band, 20 cm, 209 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Bandje wat gehavend en boekblok half los. Zeer veel fraaie illustraties, een lust voor het oog. Cond.: goed / good.
Lingua: Inglese
Editore: Springer Berlin Heidelberg, 2011
ISBN 10: 3642732879 ISBN 13: 9783642732874
Da: moluna, Greven, Germania
EUR 92,27
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
EUR 154,69
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New.
Da: Revaluation Books, Exeter, Regno Unito
EUR 155,17
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. reprint edition. 332 pages. 9.60x6.60x0.80 inches. In Stock.
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 177,49
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
EUR 231,34
Quantità: 2 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Brand New. 1st edition. 392 pages. 9.37x6.69x0.87 inches. In Stock.
EUR 58,16
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.
Editore: Koninklijke bibliotheek
Da: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Paesi Bassi
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1938, 576 pp., gebonden, Vlekken op voorplat, lichte verkleuring en foxing, naam met pen en notitie met potlood op schutblad Mist kaart maar verder een zeer net exemplaar.
Editore: J. Oomkens, Groningen, 1838
Da: EGIDIUS ANTIQUARISCHE BOEKHANDEL, Amsterdam, Paesi Bassi
Prima edizione
EUR 75,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. 1st Edition. 256 pagina's, Nederlandse tekst. - Tijdschrift Voor Onderwijzers, En Ter Bevordering Der Huiselijke Opvoeding - (Uitgegeven ten voordeele van hulpbehoevende bejaarde onderwijzers en derzelver nagelatene betrekkingen) voor het jaar 1838 - Zesde jaargang dire uitklapplaten met liedjes; ZOnsondergang - Het Onweder en de Tranen. Heel goede conditie het binnenwerk, de rug vertoont slijtage. Heel zeldzaam Size: 220 x 127 Mm. Book.
Da: Ria Christie Collections, Uxbridge, Regno Unito
EUR 72,84
Quantità: Più di 20 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: New. In.
Editore: Privately Printed, 1931
Da: Book Alley, Pasadena, CA, U.S.A.
paperback. Condizione: Very Good. Very Good gilt-stamped flexible leatherette binding; light wear to cover; slight toning to pages else internally very clean; binding tight.
Lingua: Olandese
Editore: J.J. Romen & Zonen, 1965
Da: Librairie du Cardinal, GRADIGNAN, Francia
EUR 95,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrellorigide. Condizione: Satisfaisant. 28 vol. 12mo. hardcover, coll. De Bijbel over, J.J. Romen & Zonen , Roermond en Maaseik, 1960 - 1965, rd. 120 pp. per vol. Good set (former catholic library markings on covers and front pages, otherwise a nice set). Price for the whole set. / Etat satisfaisant (anc. étiq. et cachets de bibliothèque religieuse, bon état par ailleurs). Prix pour l'ensemble. Langue: Néerlandais.
Editore: Privately Printed, Elkins Park, Pa, 1931
Da: BWS BKS, Ferndale, NY, U.S.A.
Paperback. Condizione: As New.
Editore: Amsterdam, G. Portielje 1852-1859, 1859
Da: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Paesi Bassi
EUR 132,25
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello5 delen compleet in 6 banden, 232, 328, 320, 387, 454, 598 p. Opnieuw gebonden half Kunstleer, de inleiding is apart van deel 1 ingebonden, nette set.