Lingua: Inglese
Editore: Marc Van De Wiele, Bruges, Belgium, 1986
ISBN 10: 9069660156 ISBN 13: 9789069660158
Da: Great Expectations Rare Books, Staten Island, NYC, NY, U.S.A.
Hardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: Near Fine. First Edition Thus. Hardcover, large folio size volume bound in cream colored boards and publisher's white pictorial dust-jacket. 143 pages. Illustrated throughout with color and monochrome photographs, drawings, engravings and maps. First English language edition. Small label in Dutch from the Bruges Bookstore affixed to lower corner on front free end-paper. No other previous ownership marks. Mild toning to extremities of white dust-jacket. A fine copy in a near fine dust-jacket. A large book, Priority and International orders will be charged postage at actual cost.
hardcover. Condizione: Good. Condizione sovraccoperta: vg. Hardcover book is in very good condition. Clean text, no markings. Tight binding, light general handling wear. Dust jacket shows moderate general edgewear, light handling wear. Previous owner placed sticker with name on flyleaf. Tulsa's largest used bookstore. Located on South Mingo Road since 1991. No-hassle return policy if not completely satisfied.
Editore: Antwerpen, De Vries - Brouwers, 1973, 1973
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 15,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden, rood geillustreerd linnen met goudstempeling, oblong formaat : 235 x 160mm., 124pp., uitgebreide z/w foto-illustratie. ISBN 9061174024. Een iconografische verzameling ansichtkaarten en foto's genomen tussen 1870 en 1925 over de stad Brugge en haar gefusionneerde randgemeenten. In goede staat. 690 g.
Editore: Heemkundige Kring 'Maurits Van Coppenolle' te Brugge, 2014
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 5,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. 1. Dutch Dit nummer bevat een studie over de totstandkoming van het religieuze landschap in Brugge en haar ommeland tot circa 1000, met aandacht voor graven, bisschoppen en kanunniken, een onderzoek naar een schoolenquête op de Sint-Jacobsparochie in 1876, het zesde deel van het oorlogsdagboek van brouwer Leon De Meulemeester over juni en juli 1917, een geschiedenis van de ijzerhandel Gebroeders De Smedt aan de Geldmuntstraat, een bijdrage over het Blenheim-mysterie op verschillende militaire en burgerlijke begraafplaatsen, een artikel over het stroppen van het bruidspaar en een kroniek met korte berichten. De bijdragen behandelen religieuze geschiedenis, onderwijsgeschiedenis, oorlogsgeschiedenis, handelsgeschiedenis, funerair erfgoed, volkskunde en het cultuurhistorisch erfgoed van Brugge en het Brugse Ommeland.
Editore: , Uitgever:Marc Van De Wiele, 1989, 1989
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover, 216 pag. NL, 320 x 250 mm, in Prima staat !, stofomslag, met illustraties in kleur / z/w. ISBN 9789069660622. 0 g.
EUR 45,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCouverture rigide. Condizione: bon. RO80214500: 1977. In-12. Relié. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. Environ160 pages. Nombreuses photographies en noir et blanc hors texte. Texte en langue allemande. . . . Classification Dewey : 943-Allemagne, Autriche, Hongrie.
Editore: C. De Vries-Brouwers P.V.B.A., 1973
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 16,80
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Fine. Condizione sovraccoperta: Not present. Oblong, gebonden linnenband, rood met goudstempeling, ca. 235?×?160?mm Dutch Een visueel-historische en iconografische gids door Brugge en haar gefusioneerde randgemeenten, met ansichtkaarten en nostalgische foto's uit de periode 1870 tot 1925. Deze publicatie biedt een panoramisch beeld van het stadslandschap, vervoer, architectuur, straten en levensbeelden uit die periode. Het vormt een waardevol document voor liefhebbers van Brugse erfgoed- en stadsstudies.
Lingua: Olandese
Editore: Tempus: the history Press, 2011
ISBN 10: 1845886534 ISBN 13: 9781845886530
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 22,39
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. 1. Eigendomsmerk. Naamstempel op titelblad. Paperback, 16,6?×?23,5?cm Dutch In dit fascinerende archiefboek neemt Jaak Rau de lezer mee op ontdekkingstocht door twee eeuwen handel en nijverheid in Brugge, ook wel het Venetië van het Noorden genoemd. Met meer dan 200 unieke foto?s ? veelal uit privécollecties ? toont hij verdwenen bedrijfspanden, werkplaatsen, markt- en havengezichten, en verweeft archiefinformatie met vertelstukken over werknemers, ondernemers en de industriecultuur.
Editore: Marc Van de Wiele, Brugge, 1981
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 24,64
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Good. 1. Verkleuring. Dutch Een visueel en historisch overzicht van de gemeente Damme en haar omgeving, waarin de auteur in een compacte historische tekst historische gegevens samenvat, aangevuld met talrijke foto?s en prentbriefkaarten uit vroeger tijden zodat het beeld van de streek, het dorp en zijn bewoners van vroeger tastbaar wordt.
Editore: Marc Van De Wiele, Brugge, 1984
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 26,88
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Good. 1. Verkleuring. Bijgevoegd: uitnodiging voor de boekvoorstelling Dutch Het boek Brugge, de memoires van een stad biedt ?een kijkje in het verleden van de historische stad (1800-1950) en van de vroegere randgemeenten, aan de hand van oude afbeeldingen, voorzien van een beknopte verklarende tekst.? In dit werk combineert Rau historische foto?s, prenten en oud beeldmateriaal met begeleidende commentaren om het stadsleven, de stedelijke ontwikkeling en de veranderingen in Brugge en zijn randgemeenten gedurende de 19e en vroege 20e eeuw in beeld te brengen.
Da: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgio
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloBrugge : Van de Wiele , 2003 Softcover, 96pp., 22x31cm., geïllustreerd in kleur en z/w., in goede staat (bovenzijde van de rug lichtjes gedeukt, verder zeer goed). ISBN 9076297193.
Editore: Brugge die scone VZW, 1998
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 33,60
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloPaperback. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Not present. 1. Dutch Inhoud: Verversdijk 12 - Brugse bruggen - Roger Gobron - Richard Axters.
Lingua: Olandese
Editore: Uitgeverij Van De Wiele 2003, 2003
ISBN 10: 0097890812 ISBN 13: 9780097890814
Da: stock, Gent, Belgio
EUR 25,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloZwart-wit foto's en illustraties. Mooi exemplaar.
Editore: Marc Van De Wiele, Brugge, 1987
ISBN 10: 9069660288 ISBN 13: 9789069660288
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 50,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Good. 1. Vlekjes op stofomslag Dutch Dit eerste deel van de reeks De Brugse parochies behandelt het dagelijks leven en sociale context in de Brugse parochies Sint?Anna, Heilige Familie en Heilige Magdalena. Aan de hand van zowel historische toelichting als beeldmateriaal komt de lokale gemeenschap, religieuze gebruiken en architectuur in detail in beeld. De auteurs plaatsen hun studie in het kader van cultuurhistorisch onderzoek naar parochiegerelateerde structuren in de 20e eeuw.
Editore: , Brugge, Wiele, 1994.,, 1994
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 35,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden in linnen met stofomslag compleet, 32 cm, 240 pp. met foto's in z/w, goede conditie. 0 g.
Editore: Van de Wiele, Brugge, 2001
Da: Untje.com, Roeselare, Belgio
EUR 78,40
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloHardcover. Condizione: Very Good. Condizione sovraccoperta: Very good. 1. Eigendomsmerk. Pp. 296 + 272. Ex-libris op titelblad. 9789076297101 en 9789076297132 Dutch Historische fotoboeken over Brugge in de 19de (deel?1) en 20ste eeuw (deel?2), rijk geïllustreerd met respectievelijk ca.?470 en 461 afbeeldingen. Deel?1 behandelt de periode van 1800?1900 aan de hand van oude litho?s, foto?s en portretten van lithografen en fotografen. Deel?2 beschrijft het Brugge van 1901?2000 met aandacht voor sociale ontwikkelingen, stadsbeelden, wereldoorlogen, nijverheid, handel en bekende figuren.
Editore: Marc van de Wiele, Brugge, 1987
Da: Antiquariat Stefan Krüger, Essen, NRW, Germania
EUR 150,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrello1987-1989. Opp. OU 4°. Widmung der Verfasser - Brügge, Belgien.
Editore: , Brugge, Marc van de Wiele. 1987,, 1987
Da: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgio
Membro dell'associazione: ILAB
EUR 45,00
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloGebonden,; linnen met stofwikkel, 240pp., 32x26cm., rijkelijk geillustreerd in z/w., zeer goede staat. ISBN 9069660288. Schaars! 0 g.
Editore: Uitgeverij Marc Van de Wiele
ISBN 10: 9069660628 ISBN 13: 9789069660622
Da: Mooney's bookstore, Den Helder, Paesi Bassi
EUR 103,66
Quantità: 1 disponibili
Aggiungi al carrelloCondizione: Very good.